» »

Wireless na prenosniku

Wireless na prenosniku

frost666 ::

Živijo, na prenosniku imam Intel PRO/Wireless 2200BG Network Connection vmesnik za brezžično povezavo ki je pred dvemi dnevi nehal delati. Iz uradne strani sem naložil vse vrste driverjev vendar noben ne pomaga. V device managerju adapter disablam nato ga vklopim nazaj, potem pa ga vklopim še na namizju, vendar mi napiše Intel PRO/Wireless Network Connection is still disabled. Use your hardware switch to enable it.

Kakšen nasvet kaj narediti?

LP

bluefish ::

Use your hardware switch to enable it.
A ni očitno?

frost666 ::

Sem ga vklopu v device managerju, drugje nevem kje bi ga lahko?

LuGi ::

Vklopi stikalo na prenosniku =)

bluefish ::

Prenosnik ima (fizični) gumb oz. stikalo za vklop. Poglej v navodila oz., če ne najdeš, sem napiši model prenosnika.

frost666 ::

Mam samo stikalo zato da se poveže z internetom, nimam nobenega stikala za wifi vmesnik. Solonote 1556/ms2137

roba87 ::

mogoče imaš tipko za vklop wireless. probaj Fn + poglej na tipkovnico na kateri tipki imaš označen wireless. In pa ali ti sveti lučka za vklopljen wireless? Tam polek ko je za power on, baterijo, hard disk... ? Ker ponavadi je tam tudi lučka za wireless, če ni na stikalu.

frost666 ::

sem pregledal če je kaj takega na tipkovnici pa ni ničesar... Res nevem kje bi lahko bil problem ker so driverji čisto novi...

frost666 ::

sem pol sprobu še z wireless ključkom pa mi najde router ampak se mi noče connectat z njim...

bacin1 ::

ŽIVIJO REŠITEV JE DA GREŠ V SETUP OZ BIOS RAČUNALNIKA IN NAJDEŠ WIRELESS AKTIVACIJO. POGLEJ ČE JE ENABLE!! ČE NI POL MAŠ PA PROBLEM!!!
Jst mam pa drug problem. Rač. mam že dolgo let točno Solonote 1556/MS2137 sam problem je da ne najdem instalacijskega cd-ja. Rabim gonilnike za zvočno, grafično ...... itd, se zastopmo. Če bi mi lahko gdo pomagal. Iščem jih prek neta sam to je ufff
HVALA!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri driver potrebujem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151750 (1234) SloBiscuit
»

Wireless problem!

Oddelek: Omrežja in internet
132203 (2091) vbohinc
»

Intel WiFi problem

Oddelek: Strojna oprema
61245 (1023) KTr1sk
»

WLAN in penosnik - težave pri delu na baterijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
9892 (785) EagerWolf
»

Kaksni so ti SOLOnote prenosniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14113671 (7955) Damjan Jagar

Več podobnih tem