» »

mylemon

mylemon

1 2
3
»

gambler ::

Ajnstajn` je izjavil:

Pozdravljeni!

kot vidim je možno blago prevzeti kar na naslovu v Feldbachu. Je že kdo to storil? Se da tudi tam plačati?


Ko sem jaz kupil računalnik pri Mylemon (cca 1300 €), sem jim plačal preko bančnega nakazila. Poštnina je bila za komplet računalnik smešno nizka (20-30€ z zavarovanjem). Samo za primerjavo, ker je bil RAM fuč sem ga reklamiral in me je poštnina iz Slovenije do Mylemon (samo za 3 palčke RAMA) stala 16 €.
Treba je še vedet to, če boš kdaj hotel prodat naprej kakšno komponento (ko je še v garanciji), jo lahko kupec, v primeru da crkne (znotraj garancijskega roka), reklamira samo preko tebe, torej tako, da ti jo vrne in jo ti s svojega naslova pošlješ nazaj!
lp

Ajnstajn` ::

glede na to da mi je trgovina dosti blizu, ne verjamem da mi bo problem, če bo kakšna komponenta fuč.
Samo zafuram tja in je to to. Zanima me še to. Če pridem tja prevzet izdelek, ga še vedno lahko vrnem v 30 dneh od dviga...??
Za mene veljajo še vedno pogoji spletnega nakupovanja??
//

Ajnstajn` ::

No da omenim še, v petek večer sem naročil disk. Danes sem šel po njega. Ni problemov glede prevzetja na mestu :)
Trgovina se pa nahaja v Felbachu. Če kupite cel računalnik in ste s prekmurja ali štajerskega konca, se vam splača, da se odpeljete do trgovine :)
//

black ice ::

Ajnstajn: kje točno se nahaja? V bližini glavnega trga ali kje drugje?

NoBody- ::

Torej še 1x, ali je možno plačat z slovensko mastercard preko securecode sistema na tej strani?

lp

Ajnstajn` ::

ene 200 metrov stran od glavnega trga je black ice. in sicer pred glavnim trgom.
//

svenica ::

Hm, hecna stvar. Sem narocil pri njih komponente v vrednosti okoli 490e, postnina okoli 18e.
Kasneje jim pisem mail, da bi narocilu dodal se eno stvar. Vrednost nakupa okoli 600, postnina
pa 5,60. To sem opazil sele kasneje na njihovi strani, ko sem ze nakazal denar. Se je komu
zgodilo ze kaj podobnega? Drugace pa imajo precej prijazne cene, core i7 2600k za 246e o_O. No, ta akcija
je trajala le en dan, se splaca par dni lurkat pred nakupom.

pirlo ::

Malo obnavljam staro temo :). Vidim da imajo ful poceni stvari. Razmišljam da bi v soboto šel po komponente. Večino v mylemon po ssd pa v Pelugo. V Pelugi sem že kupoval v mylemon pa še nikoli. Sem iz štajerskega konca tak, da mi je ceneje se peljat kot plačat poštnino.
Če bi hotel naprimer v soboto dopoldan kupit neko komponente v trgovini jih je treba predhodno naročit ali lahko pridem v trgovino in povem kaj bi rad? V Pelugi sicer piše točno kaj imajo na zalogi v poslovalnici in lahko kar tam naročiš ter plačaš, za mylemon pa ne zasledim tega :).

novinec09 ::

pirlo je izjavil:

Malo obnavljam staro temo :). Vidim da imajo ful poceni stvari. Razmišljam da bi v soboto šel po komponente. Večino v mylemon po ssd pa v Pelugo. V Pelugi sem že kupoval v mylemon pa še nikoli. Sem iz štajerskega konca tak, da mi je ceneje se peljat kot plačat poštnino.
Če bi hotel naprimer v soboto dopoldan kupit neko komponente v trgovini jih je treba predhodno naročit ali lahko pridem v trgovino in povem kaj bi rad? V Pelugi sicer piše točno kaj imajo na zalogi v poslovalnici in lahko kar tam naročiš ter plačaš, za mylemon pa ne zasledim tega :).



Jaz sem 1X šel sam iskat eno grafično in verjetno je bilo zadnjič, ker je "trgovina" v 3pm.
Drugače pa oddaš naročilo preko spletne strani in potem izbereš, da boš osebno prevzel in plačal ob prevzemu.
Če nameravaš kupiti že v Soboto, potem glej, da je izdelek dejansko na zalogi in ne, da ima rok dobave 1-2 dni, ker v enem dnevu ne bodo dobili - meni so takrat rekli, da skoraj vedno traja 2dni dobava.

LP

pirlo ::

Hvala.

Hayabusa ::

OP je v temi
Blodnje Slovenskih prodajalcev zastavil zanimivo vprašanje, sedaj me zanimajo vaše izkušnje, če je kdo kupoval prenosnika v DE/AT, kako je s prevodi ? Za tipkovnico vem, kaj pa bios ?

Invictus ::

Prevedejo seveda tudi napise na matični plošči in znotraj čipa ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

čuhalev ::

Opazil sem njihovo prenovljeno spletno stran, kjer pa piše, da ne pošiljajo izven Avstrije. Je to res?

TehDucky ::

To pa tudi mene zanima, sem imel v kratkem namen spet nekaj naročit pri njih, sicer se z računom lahko normalno prijavim, kako pa je s tem če še pošiljajo pa ne vem.

Če zna kdo kej nemško nej jih vpraša na office@mylemon.at

AngelOfDeath ::

Maja so še pošiljali ne vem zakaj zdaj nebi. Drugače pa znajo tudi angleško.
edit: Slovnica

integral15 ::

Am jast sem pred 2 leti kupil pri njih graficno, danes sem hotu narocit tipkovnico in ne morem izbrati drzave slovenija sam avstrija lahko pa narocam iz istega profila kot pred 2 leti.

black ice ::

Ne pošiljajo v Slovenijo.

mat3 ::

Kolikor jaz vidim je na seznamu še vedno Slowenien ?
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

fight4 ::

Na seznamu so še vse države, vendar trenutno pošiljajo samo po Avstriji.

integral15 ::

Ja za tvoje podatke, tam ko imas za tvoj naslov kamor naj poslejo je pa samo avstrija

fight4 ::

Še zmeraj si lahko daš Slowenien al pa kako drugo državo, sam ti pri nadaljevanju naročila vrže ven "Derzeit sind nur Lieferungen nach Österreich moglich".

black ice ::

Vsake toliko sem na relaciji Feldbach-Maribor. Če je kdo zainteresiran lahko priskočim na pomoč.

6151 ::

Čez nekaj dni bom naročeval z mylemona, in me zanima:

Ali je poštnina v avstriji 5,9€ za vse izdelke(naročil bom tipkovnico+ r7 250)

Se da poštno ležeče dati na vseh poslovalnicah pošte? Tudi pri "Post Partner"?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Infusion ::

Kako je torej na tej spletni trgovini, še pošiljajo v Slovenijo ali ne?

black ice ::

Kolikor vem - ne.

psychoshorty ::

Ne posiljajo v Slo. Sem pred par dnevi bil gori v Feldbachu.

integral15 ::

To je res cudn da ne posiljajo vec v SLO ker vcasih so nvm zakaj so ukinl saj nimajo nobenih stroskov s tem.

coreli ::

Če koga zanima skupinski nakup, poskrbim za prevoz. Mora pa biti naročilo oddano danes ali jutri za stvari ki jih nimajo na zalogi, po lastnih izkušnjah namreč traja nekje slab teden da jih lahko prideš iskat. Dostavim lahko teden zatem na relaciji MS-LJ. za dodatne infose na zs.

Epialt ::

Živjo,

S kolegom se spravljama naročat 2 kište.
Imate kej izkušn z njimi glede popustov itd?
Predvidevam, da bi lahko kak procent odloml glede na to da bo nakup nad 2.000€
Kaj menite?

-žiga- ::

Naredil sem naročilo, dobil mail s podatki za plačilo in verwendungszweck, ki ga vnašam na UPN pod referenco, ampak me ne spusti naprej, sam pravi, da je sklic napačen. Kaj delam narobe?

Ali je verwendungszweck za vpisati pod namen? Berem različne stvari na internetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: -žiga- ()

shadow7 ::

Namen. Brez reference.

-žiga- ::

Hvala shadow7.
Izgleda, da je plačilo že prišlo (nekam hitro se mi zdi, glede na to, da je bil vmes vikend), saj sem dobil potrditveni mail, z datumom dostave.

psyke ::

Kako je zdaj z naročanjem na firmo - mi lahko kdo še enkrat razloži kako pravilno izvest to? in seveda, je možen prevzem v feldbachu ali ne? eni govorijo tako, eni drugače. ali pa če se da slučano vzet na firmo in plačati ob prevzetju v feldbachu -- tako bi bilo po moje najmanj komplikacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psyke ()

lonewolf_ ::

Dostavljajo v SLO ali bi se dalo dvigniti poštno ležeče v AT ?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

forplan ::

Kako je s to firmo sedaj? Je zanesljiva, naročate kaj?

Imam nekaj nagledano in je kar 200€ manj v tej trgovini (in ostalih po avstriji in nemčiji)

Pošiljajo v Slovenijo? Imam sicer možnost naročiti do sorodnikov v Avstriji. Pa tudi tako daleč niso če bi šel sam iskati...
da se strinjam
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

nov pc gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
698958 (8043) fr4nc
»

Katero GTX 560 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
659914 (8159) SloMaster
»

gaming rig do 800€

Oddelek: Pomoč in nasveti
331623 (1360) jazbec
»

5850 ali 460 ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10212831 (10802) 69charger
»

mylemon.at (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
769601 (5842) cvetyyy

Več podobnih tem