» »

iPhone 3GS Odklep

iPhone 3GS Odklep

KK44444444 ::

Kupil bi iphone iz amerike , direkt iz appla pa me zanima potem ko pride v slovenijo če ga bom lahk odklenil da deluje na simobilu in kako ?

no99 ::

mislim, da ne bi smel imeti težav.

Sam sem nabavu iPhone na hrvaškem, ga odklenu v pou urce in zadeva deluje (jailbreak nato pa ultrasnow).
Sicer jst sem odklenu 3G, tako da si mal preber prej (www.jabuk.si)

Sicer pa upam da boš iPhone dobu, sam ga nisem uspel dobit iz Amerike ...

http://www.iclarified.com/tutorials/iph...

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: no99 ()

Mavrik ::

Kupil bi iphone iz amerike , direkt iz appla pa me zanima potem ko pride v slovenijo če ga bom lahk odklenil da deluje na simobilu in kako ?


S 3GS odklepi je trenutno malo problem, saj je v 3.1 spet bil nadgrajen baseband in se ga trenutno ne da odklenit. Tako da če boš zdaj kupil 3GS z amerike boš dobil neuporaben cigel.
The truth is rarely pure and never simple.

no99 ::

Mavrik zanimivo...
Sem mislu da ma 3GS isto OS 3.0 ... dobr vedit :)

Misliš da zadeva ne dela če ga restoraš na OS 3.0 ?

lp

Mavrik ::

OS 3.1 je pravkar izšel in vsi novi telefoni, tudi 3G imajo 3.1.

In ne. Baseband je ločen od OSa in med drugim tudi skrbi za zaklep pa se ga ne da downgradat brez ustreznega hacka. Tako da če boš svojega 3G upgradal na 3.1 bo tud odklep nehal delovati.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

KK44444444 ::

kaj naj zdej nardim , ga lahk kupim al ne ??

kolk časa bojo po vačem rabl za shekat 3.1 ?

Zgodovina sprememb…

KK44444444 ::

evo downgrade :

Mavrik ::

Tole downgrada OS ne baseband, ki dejansko skrbi za zaklep. S tem postopkom dobiš iPhone z OS 3.1 ter novim basebandom, ki ne bo hotel delat z ne AT&T SIMko.
The truth is rarely pure and never simple.

KK44444444 ::

hmm , kolk časa pa bojo po tvojem rabl za naredit hax in kolk bi me to stalo če preko amerike naročim ?

evo še to sm našel , to bi moglo bit ? :

http://www.redmondpie.com/downgrade-iph...

Zgodovina sprememb…

orangem6 ::

To je baseband downgrade za iPhone 3G (ne 3GS). Deluje samo za doloceno serijo 3G aparatov z bootloaderjem 5.8. Za ostale ne deluje.

A lahko kdo potrdi da bo imel v naslednjih dneh kupljen iPhone 3GS ze OS 3.1? Ker jaz to res dvomim.

Opozorilo: ce boste sami (preko itunes) posodobili 3G ali 3GS na OS3.1 bosta aparata zaklenjena do nadaljnega...

zee ::

Opozorilo: ce boste sami (preko itunes) posodobili 3G ali 3GS na OS3.1 bosta aparata zaklenjena do nadaljnega...


Zgolj in samo, ce imate telefon odklenjen z Ultrasn0w-om. Za tovarnisko odklenjene aparate (iz Italije) to ne velja. Za aprate iz vseh ostalih drzav, kjer je iPhone cenejsi, to ne velja (celoten seznam operaterjev, ki prodajajo iPhone 3G/3GS; posebej je tudi oznaceno, ce je aparat zaklenjen).

Ravno prejsnji teden sem svojega iPhone 3G-ja iz Italije brez tezav nadgradil in jailbreakal (SSH je preprosto zakon) na 3.1. Uporabil sem iTunes 9.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple iPhone 3G oz. telefon do 150 evrov

Oddelek: Mobilne tehnologije
131830 (1632) krispe
»

Iphone v ZDA

Oddelek: Mobilne tehnologije
142805 (2311) taariq
»

iOS 4.2 že razbit

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
73540 (2603) zee
»

Iphone iz Amerike

Oddelek: Loža
182646 (1931) Gandalfar
»

Apple se bori zoper jailbreaking (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
658695 (6420) nekikr

Več podobnih tem