» »

1156 - MSI GD65 vs ASUS P7P55D Pro

1156 - MSI GD65 vs ASUS P7P55D Pro

galu ::

Torej, odločam se za nakup ene od teh matičnih, procesor pa bo i7 860 z vodnim hlajenjem...
Obe sta dobri, MSI-jeva je 10€ cenješa. Obe podpirata SLI in CF, edino ASUSova ima 3SLI (ki ga itak ne bom rabil). Na nekem reviewu sem videl da ima ta GD65 kar velike VoltDrope, tako da resno razmišljam da vzamem ASUS-ovo!

Lahko tudi katero drugo priporočate, ampak meje so: MAX 150€ v mylemonu, dobra navijalka, SLI & CF podpora in najraje MSI ali ASUS, Gigabyte raje ne, ostale firme pa me ne zanimajo.
Vem da z nobeno nebi veliko zgrešil, ampak vseeno. Jaz se nagibam bolj k ASUSovi.
Naročil pa bom po vsej verjetnosti v soboto ali ponedeljek.

P.S. In vem da je že tudi druga tema "katero matično za I5", ampak tam je preveč intel vs AMD sranja noter, tak da raje novo odprem (kupujem pa zato, ker rad probam vse nove stvari ki so smiselne za nakup).
Tako to gre.

allex ::

rad probam vse nove stvari ki so smiselne za nakup


vem da ne odgovarjam na vprašanje, sam ne vidim enakega smisla v podnožju, ki ne bo omogočalo higher end nadgradnje kot pa jo že kupuješ (ciljam na 1366 in i9)

dobro, pač individualna izbira...

sicer pa asus, msi zavračam, ker mi je pri prejšnjem sistemu plata po dveh letih odpovedala, gigabyte pa se prav tako strinjam ne, povečini zarad konfuznega biosa
struggling with abundancy of computer power

galu ::

rad probam vse nove stvari ki so smiselne za nakup


vem da ne odgovarjam na vprašanje, sam ne vidim enakega smisla v podnožju, ki ne bo omogočalo higher end nadgradnje kot pa jo že kupuješ (ciljam na 1366 in i9)

dobro, pač individualna izbira...

sicer pa asus, msi zavračam, ker mi je pri prejšnjem sistemu plata po dveh letih odpovedala, gigabyte pa se prav tako strinjam ne, povečini zarad konfuznega biosa


2x za ASUS potem... A veš da strani govorijo da bo cena za i9 okoli 999$?8-O Tudi če bo polovica od tega nebi niti pomislil da bi ga kupil. Če bi bil pod 300€, potem mogoče (ampak bojo stroški izdelave ogromni, pa cena visoka glede na to da je to v bistvu čista novost za nas "desktoparje" na trgu.
Tako to gre.

Mitja358 ::

Vzami ASUS.

allex ::

A veš da strani govorijo da bo cena za i9 okoli 999$?


ja itak, si lahko mislim, ampak sej sm ravno kupu 920 tko da sploh ne mislim na upgrade še vsaj dve leti

računam pač da bo potem, če bo socket in plata še aktualna pač vzel kaj novega takrat,
al pa dobil kakšno staro izvedenko, ki bo še kompatibilna, glede na važno procesorsko moč za obdelavo videa se mi to splača afaik
struggling with abundancy of computer power


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična kartica in matična plošca (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
15412150 (9191) Gapi
»

V letu 2011 novo Intelovo podnožje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5819376 (17774) Jst
»

Intel Core i7-930 zadnji med dostopnejšimi procesorji LGA-1366

Oddelek: Novice / Procesorji
3710335 (8937) PrimozR
»

ASUS P6T Deluxe V2 vs. Gigabyte GA-EX58-UD5

Oddelek: Kaj kupiti
311757 (1360) boset
»

Intel I5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18115205 (8619) galu

Več podobnih tem