» »

LG LCD + HI-FI aux (ni zvoka)

LG LCD + HI-FI aux (ni zvoka)

CybeRoky ::

hi prosil bi za vaso pomoc.


kupili smo LG-jevo LCD televizijo že od prej pa imam HI-FI radio stolp, ki sem ga prej imel priklopljenega na stari tv preko AUX vhoda z kablom chinch/chinch (belo,rdeče) VSE BREZ PROBLEMA

sedaj pa mi z tem istim kablom tega ni uspelo, pri big-bang so me podučili da sedaj pa ta povezava s tem kablom ne bo več šla na ta TV. Da potrebujem kabel SCART/chinch.

Torej kupim ta kabel priklopim v TV scart1 nastavim OUT na scartu na drugi strani imam pa 3 chince in 2 priklopim na AUX vhod na stolpu. (belo/rdeče) tako kot prej.

TV signal pa dobivam preko tableske TV.

Ko nastavim na TV-ju INPUT na CABLE mi TV deluje, ni pa zvoka preko zvočnikov ampak kar preko vgrajenih zvočnikov.
Če pa nastavim INPUT na SCART1 pa napiše na TV no signal v stoplu pa čujem neko čudno italjansko radijsko postajo. Od kot je to pobral se mi sanja ne prav strašljivo!!


Se komu kj sanja kaj je narobe?

CybeRoky ::

ok sedaj mi je potegnal kaj je bilo tisto kar je prišlo do zvočnikov na stolpu (radijske postaje)

sedaj mi je ratalo da mi vse radijske postaje, vse TV postaje z navadnim analog signalom predvaja preko AUX vhoda na stolpu.

med tem ko vse kanale v digitalnem signalu TV (DTV) pa tv sam preklopi iz stolpa na vgrajene tv zvočnike :/
ve kdo mogoče zakaj?

skoti ::

zivjo mene pa sam neki zanima imam ojačevalec in kabel 1 gre v pc 2 pa u ojačevalec vendar imam v ojačevalcu nastimano na cd ali pa tape kako pa nastimam v aux k sm uzadu ze pogledu pa nc nevidm imam pa uspredi lukno za aux ampak mora bit tak natavk kot da gre kabel u pc
help me=(

hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach ukinja vse analogne radijske kanale

Oddelek: Pomoč in nasveti
409830 (7431) mat xxl
»

Glasbeni stolp [nakup]

Oddelek: Kaj kupiti
143154 (2783) 5er-->
»

Uporaba zvočnikov Hi-Fi komponente na računalniku?

Oddelek: Zvok in slika
135104 (4963) ;-)
»

pc-zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
181432 (1299) jancko
»

Šumenje na zvočnikih stolpa ob predvajanju filma na PC-ju

Oddelek: Zvok in slika
122345 (2219) pingec

Več podobnih tem