» »

problemi z misko

problemi z misko

Ales47 ::

dober dan, pred 1 uro mi zacnela miska stekat. task bar ne gre vec oz ne morem kliknitna skype ce ga imam minimiranega al wm10(vse karpac imam minimirano:D) ... vcasih pa se niti programe ne morem odpret...vceraj mi je avg neksi virus pokazal oz trojan, ki sem ga takoj izbrisal, upam da ni zdaj zaradi tega ker niti mi ni trebalo ponovno zagnat pc kot pri nekaterih virusih..misko sem probal na drugem pcju, je delovala brez problemov, se druge miske sem prbal na tem pc pa tudi ni delovalo kot bi trebalo...zdaj mi je nekje 10-15 min delovala brez problema...in zdaj gli vidim da deluje zopet vse... nevem vec dalje :O tu je 100% nekaj narobe...

Miska: Genius Ergo 555 Laser
PC:
AMD Phenom2 X4 940 BE
4GB Ram 1066mhz
4890 hd vapor x 1gb
640 gb WD
750W Lc prophecy 2.2
Vista 64Bit ultimate

Galaxy ::

Deep virus scan (s tvojim AntiVirusom), CCleaner, Spybot S&D., seveda možno da je prišlo do kakšne napake v miški/USB konektorju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Galaxy ()

Ales47 ::

evo zopet...nalozil sem si win7 gor...do zdaj slo vse uredu...zdaj zopet ne gre na taskbar kliknit itd...OMG ...kaj bi bilo narobe :(

Ce pa stisnem CTRL+ALT+ENTF pa potem cancel , pa gre vse ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales47 ()

Ales47 ::

A res nima noben kaksne al kaj? Vec nevem dalje... Zdaj sem gli formatiral PC ker sem mislim da je kaksen virus al pa kaj taksoga in ja , ni virus... problem se se vedno pojavlja...zmes deluje, zmes ne deluje oz kazalec lahko premikam ampak npr okno zapret ne gre ker nemorem na x kliknit, kot da bi leva tipka na miski stekala. probal pa sem se drugi dve miski, eno preko PS2 in eno preko USB ...isto je...

Ales47 ::

To s pac samo meni lahko zgodi...:D formatiram pc bv, zdaj sem pazil oz , z 800 DPiji mi gre normalno, z 3200 pa pol ne lovi vse...nvm zakaj ne...:( Pa se svadi me, da driverje WIn7 ne podpira, kako zdaj naj nastavim hitrost miske(dpi) ? 800 je malo prepocasi...

TechStreme ::

Miš ti crkuje... enako kot moja ergo 555 ... na žalost so naredili (ko je nova) zelo dobro miš, ki pa zelo hitro crkne.
Ph2 940BE 3.6GHz; MSI K9A2 Platinum; 2×2Gb DDR800 4-4-4-12 CR1; 2×4850 CF


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

občutljivost dpi miške v fps igrah

Oddelek: Igre
234127 (3633) Truga
»

Počasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
294449 (4031) Berserker
»

Windows xp bluescreen

Oddelek: Pomoč in nasveti
221999 (1680) Duhec
»

Katero Gaming miško do 30€ (+/- 5€)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
736220 (5410) TOP
»

zakaj šteka?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121004 (825) cyber

Več podobnih tem