» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
11 / 12
»»

tadvet ::

Se ne spomnm eden mal bol zgor me je prašu če hodm al sm hodu znjo. NE ne eno ne drugo. Pa sm tud že obrazložil zakaj, mal bol nazaj ;).

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::


Ne pr moških, tko na splošno. No, če pa lih hočš primer. Punca se ostriže in te pride čist vesela uprašat, če ti je ušeč njena nova frizura. Ti pogledaš in ti kr slabo rata, kaj je nrdila s svojo glavo, ampak rečš, da ti je ušeč. Da je punca še lepša kt prej. In pol določene začnejo vrtat. Ja kaj a prej ti pa nism bla ušeč blablablabla/neki u tem stilu. Sej štekaš?


Ce ti ob pogledu na zensko s spremenjeno frizuro rata slabo potem je s tabo ze v startu nekaj narobe. Ce se ji pa potem, se zlazes je pa s tabo tudi v nadaljevanju nekaj narobe.

A je v resnici tezko biti iskren in hkrati obziren? Ni treba ljudem vsega vrzti v glavo ampak povedati se da vse. Zakaj bi se sploh izmisljeval in rekel nekomu, da ti je nekaj vsec, ce ti ni?

Prej sem meu sicr neki druzga u mislih, sam sm pozabu kaj :P


Se mi zdi ja.

MrBrdo ::

Ah kako je bilo lepo v srednji šoli :)

A zdaj kaj vemo kako se je vse skupaj razpletlo? Pa sori ker oživljam malo starejšo temo, samo še ni "zaključena" :P Poleg tega pa se je odprla še ena sorodna tema pred kratkim, mogoče bo poba našel kak uporaben nasvet tule...
MrBrdo

Desty ::

Imam tudi sam podoben problem v SŠ. Imam sošolko, ki je zelo huda in popularna (FB), pa še prosta je. Minili so dnevi od začetka pouka (in od takrat jo poznam), a še zmeraj nisem zbral dovolj poguma, da bi spregovoril in da bi kakšno rekla. Sedi sicer pred mano, a imam še vseeno cmok v grlu.

Na FB/MSN zadeve se nebi rad preveč zanašal, hočm stvar začeti v živo, v šoli. Kako premagati ta "strah" in kaj še predlagate poleg samo govorjenja? Mogoče kak eye contact? :)

Blinder ::

Desty je izjavil:

Imam tudi sam podoben problem v SŠ. Imam sošolko, ki je zelo huda in popularna (FB), pa še prosta je. Minili so dnevi od začetka pouka (in od takrat jo poznam), a še zmeraj nisem zbral dovolj poguma, da bi spregovoril in da bi kakšno rekla. Sedi sicer pred mano, a imam še vseeno cmok v grlu.

Na FB/MSN zadeve se nebi rad preveč zanašal, hočm stvar začeti v živo, v šoli. Kako premagati ta "strah" in kaj še predlagate poleg samo govorjenja? Mogoče kak eye contact? :)



Haah jaz nebi upal niti eye contact naredit z eno, ki jo bom moral gledat vsak dan 4 leta :D
Pejdi do nje, itak te popularne punce majo skos tipe okol tak da... ji ne bo preveč čudno če stopiš do nje.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

CleanPower ::

no mene pa neki zanima a se vam je že kdaj zgodil da je punca prva pršla od vas ali ste vedno bili vi tisti ki ste naredili prvi korak pri spoznavanju punce?

Blinder ::

Do mene ni še nobena šla. Ponavadi punce ne grejo do tipov. Moraš vedet da puncam se ne da toliko met tipa kot nam, da punce ne padajo tolko na zunanjost torej ne ocenijo tako hitro kateri tip je dober, ja no če pa že grejo do tipa ponavadi grejo do takega ki je full hud :) Puncam manjkajo tudi jajca, v obeh pomenih, ful so brez poguma one. V bistvu ponavadi one ne upajo niti rečt ne :) raje rečejo "nisem še pripravljena" "te imam zelo rada kot frenda in nočem tega pokvarit" "rabimčas za premislek" ......

sprijazni se, tip mora it do punce.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

noraguta ::

mamo prosiš da ti skvačka prtiček z napisom "za naroadov blgor" katerega noiš ponosno opetega za pas , slavistke imajo so nore na to
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

amigo_no1 ::

Sploh če bo napis skvačkan tako kot si ti napisal :D.

BigWhale ::

Tako posplosevanje je cist napacno! Jest sem ful hud pa se nobena ni do mene prsla!

Najbrz zato k jih navdajam z grozo ...

Tody ::

Še dobr da se te otroc ne ustrašjo vsakič k te vidjo :P

BigWhale ::

Tody je izjavil:

Še dobr da se te otroc ne ustrašjo vsakič k te vidjo :P


Sej vidjo sam oci, k jim skoz lino v kletnih vratih potisnem pladenj s hrano.

jureus ::

CleanPower je izjavil:

no mene pa neki zanima a se vam je že kdaj zgodil da je punca prva pršla od vas ali ste vedno bili vi tisti ki ste naredili prvi korak pri spoznavanju punce?


Vprašaj to Jana Plestenjaka! :))

Desty ::

Blinder je izjavil:

Desty je izjavil:

Imam tudi sam podoben problem v SŠ. Imam sošolko, ki je zelo huda in popularna (FB), pa še prosta je. Minili so dnevi od začetka pouka (in od takrat jo poznam), a še zmeraj nisem zbral dovolj poguma, da bi spregovoril in da bi kakšno rekla. Sedi sicer pred mano, a imam še vseeno cmok v grlu.

Na FB/MSN zadeve se nebi rad preveč zanašal, hočm stvar začeti v živo, v šoli. Kako premagati ta "strah" in kaj še predlagate poleg samo govorjenja? Mogoče kak eye contact? :)



Haah jaz nebi upal niti eye contact naredit z eno, ki jo bom moral gledat vsak dan 4 leta :D
Pejdi do nje, itak te popularne punce majo skos tipe okol tak da... ji ne bo preveč čudno če stopiš do nje.


No, u živo je bolj umirjena in jo ne obdajajo tipi, temveč samo chatta s sošolkami (med odmori). V real life niti ni popularna, kot je na Facebooku (kjer nikakor nima miru). Ko govori s sošolkami, se ne bi rad štulil zraven, potem pa ne ostane več veliko možnosti... Kakšen nasvet mogoče?

tadvet ::

Jst svoj problem sem rešil, edina stvar ki jo moraš naredit je slednja:: sprosti se

če boš šel k njej in v glavi držal misel, ojoj zaljubljen sem u njo dost nebo ratalo.

Poskus najprej na preprost način: stopi do nje, pa bodi samozavesten in recimo praš če lahko pove kaj je blo za nalogo recimo alla kej takega...

genesiss ::

Ne, ne. Pred njo si ugasni čik na roki. Mora opaziti da si pravi, zrel in pogumen moški!

BigWhale ::

genesiss je izjavil:

Ne, ne. Pred njo si ugasni čik na roki. Mora opaziti da si pravi, zrel in pogumen moški!


Ja, a lahk se se poceckas po obrazu in reces: ponosno sem bil fazaniran! ;>

thramos ::

Ali pa se pred njo zjokaš, kako so te mučili med fazaniranjem ... ;)

Tody ::

Ja punce padajo na čustva :) Če padeš na kolena in jo objameš pa si skor tam ;)

Blinder ::

Jo kar na silo primeš v naročje oz. jo primeš, da ne more zbežat in ji rečeš, da dokler ti ne da ljubčka jo ne spustiš. Vem da je to že palilo :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

BigWhale ::

Zakaj bi bil malenkosten in se ustavil sam pri poljubu???

Polovicar! ;>

mare_ ::

ja, kloroform rox!

energetik ::

BigWhale je izjavil:

Tody je izjavil:

Še dobr da se te otroc ne ustrašjo vsakič k te vidjo :P


Sej vidjo sam oci, k jim skoz lino v kletnih vratih potisnem pladenj s hrano.


Pa dej nehite, jst bom umru od smeha... Teli ST nasveti so boljši od katerekoli komedije. :))

stock ::

Moje strokovno mnenje je da ti ni pomoči :))

BigWhale ::

stock je izjavil:

Moje strokovno mnenje je da ti ni pomoči :))


Iz cesa si pa strokovnjak? Iz trolanja po forumih? Jest ti se nisem dal diplome, tko da ne mores bit ...

Arto ::

A veš kaj pa resno pali!?

1. Organiziraš zabavo pri sebi doma.
2. Na mrtvo se ga napiješ.
3. Cel večer lezeš za njo in se ji mečeš okrog vratu.
4. Potem počakaš kakšne 2 meseca, da punca uredi zadevo.
5. Ko te končno vpraša, če bi hodil z njo, je stvar preprosta! Rečeš ja!

Preizkušeno deluje!

Tody ::

4. točka mi ni jasna :) Kako zadevo more ona uredit? Poškodbe vrata?

šernk ::

no se mi dozdeva, da če bo upošteval drugo točko, niti do tretje ne bo prišel :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

galu ::

Hahaha, kak se lahko nasmejiš tu. xD
Grem stavit da polovica teh pametnjakovičev še ni kušnila punce.:))

P.S. Meni vedno eye contact obrodi, edino pri sošolkah je res tako, da ni pametno da se kej zapleteš, ker če kaj zajebeta se moreta potem dobra 3 leta prenašat...
Tako to gre.

Tody ::

DaChampR sej lahko fukneš letnik... tebi sigurno ni to nek hud problem :D

Mipe ::

Ma, pretiravate, ljudje... Gorjačo, lop po glavi pa jo za lase odvlečite v svojo jamo. Kaj bi komplicirali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

galu ::

Tody je izjavil:

DaChampR sej lahko fukneš letnik... tebi sigurno ni to nek hud problem :D


My mom would kill me. xD
Mah ne, sej, če se razideta prijateljsko je vse ql, če pa recimo kdo koga vara pa je še hec.:D
Tako to gre.

BigWhale ::

Ja se strinjam, v srednji soli so to ful problemi! ;>

__Devil__ ::

Če imaš samo 1 sošolko potem ni problema. :))

Arto ::

šernk je izjavil:

no se mi dozdeva, da če bo upošteval drugo točko, niti do tretje ne bo prišel :D


No, prej greš še mal pod tuš, da se strezniš.

jest10 ::

Arto je izjavil:

šernk je izjavil:

no se mi dozdeva, da če bo upošteval drugo točko, niti do tretje ne bo prišel :D


No, prej greš še mal pod tuš, da se strezniš.

Kje je potem fora popivanja?

Tody ::

In če greš pod tuš in se strezniš, sigurno nisi bil že prej pijan :)

gendale ::

Arto je izjavil:

šernk je izjavil:

no se mi dozdeva, da če bo upošteval drugo točko, niti do tretje ne bo prišel :D


No, prej greš še mal pod tuš, da se strezniš.

a pol pa prideš ven samo z brisačo okoli pasu in ji rečeš če ti gre neki pomagat

Arto ::

jest10 je izjavil:

Kje je potem fora popivanja?


Ne vem, ampak očitno gre za ključen korak. BTW, govorim iz osebnih izkušenj.

CleanPower ::

uff vi klele pišete po forumu medtem ko mi na ritmu mladosti razvajamo punce:)

mare_ ::

Ja, ritem mladosti - I swear officer, she said she was 18 ;)

Relanium ::

CleanPower je izjavil:

no mene pa neki zanima a se vam je že kdaj zgodil da je punca prva pršla od vas ali ste vedno bili vi tisti ki ste naredili prvi korak pri spoznavanju punce?

Lej nobena nebo priletela do tebe, pa če ona nevem kolk trdi da hodi do dedov! (ker se enostavno laže)
Je ni take ženske
ja no ubistvu enkrat me je ena zaliznila, ampak pustmo to,
so redke ko žafran

May the confidence be with you!

šernk ::

no ja odvisno kaj je za vas spoznavanje...zame je spoznavanje klepet, kdo tu naredi prvi korak pa pojma nimam...ponavadi poznana oseba, ki je blizu :D

pač prideš nekoga pozdravit...pol pa itak grejo stvari vedno po svoje :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Relanium ::

in to je nikamor.
Ti si ded, morš gnat žensko!! one pravjo da gre samo od sebe (ker nimajo pojma)

šernk ::

mislim da je tu govora kako začeti pogovor in ne kako jo spraviti v posteljo:)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tear_DR0P ::

mislim da je tu govora kako začeti pogovor in ne kako jo spraviti v posteljo

huh - jaz sem pa mislil da se moram najprej pogovarjat s puncam, če jih hočem spravit v postlo
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Aljaz1980 ::

Tear_DR0P je izjavil:

mislim da je tu govora kako začeti pogovor in ne kako jo spraviti v posteljo

huh - jaz sem pa mislil da se moram najprej pogovarjat s puncam, če jih hočem spravit v postlo

ti to resno?

prvo podret, da vidiš če se jo sploh splača prenašat>:D

CleanPower ::

haha

Mr.Nice ::

Da dobiš žensko v posteljo, moraš biti samo baraba in je to to:)
Dont worry.......be happy!!!:)

imagodei ::

Dobro, malo ste se pohecali, razumem. :) Zdaj pa nazaj na temo. Nakladalnica namreč že obstaja in nepovezana in sproščena debata spada vanjo, ne pa v temo, ki ima jasen naslov. Hvala!
- Hoc est qui sumus -
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927474 (5808) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336277 (5468) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599687 (6974) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415531 (11115) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312681 (4658) Snegec

Več podobnih tem