» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
8 / 12
»»

BigWhale ::

World - Če bi jaz bil na tvojem mestu bi naredil tako kot je predlagal nejc@.
Na lice ji pa nariši enga lepega srčeka =)


Ja, pa da ga ne bos pozabil pobarvat.

jype ::

T-h-o-r> večini prav ugaja pozornost, ki jo dobijo

Fino. Vsem pa seveda ne, zato moja trditev ostane.

atubbuta ::

T-h-o-r> večini prav ugaja pozornost, ki jo dobijo

Fino. Vsem pa seveda ne, zato moja trditev ostane.


Ja to je pa res. Nekaterim pozornost laska, drugim je pa annoying. Čist odvisno od osebe, koliko je sramežljiva, koliko je pozitivno naravnana, ...
:)

Steinkauz ::

Krst je ena večjih bedarij ever. Ok tko nedolžno ok.
Sam pol pa za žrt ne vem kake pizdarije, da kozlaš :\
Krsti ratujejo vedno bolj butasti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

atubbuta ::

Mi smo se mogl podpisat pod štromom. In potem so se vsi smejali šejkanim podpisom.
:)

r0b3rt ::

Mi smo se mogl podpisat pod štromom. In potem so se vsi smejali šejkanim podpisom.


zih kšna vegova al pa litostroj

atubbuta ::

lol Ne, Šentvid, leto 1991.
:)

world ::

V italiji ni navada da se fazanira, prvošolce.Tko da to odpade.Izpadel bi kot en idiot, in po vsej verjentno dobil še kakšen opomin.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

blackbfm ::

Samo 2 tipa ljudi fazanira:

1) tisti, ki so že v osnovi problematični - čefurji
2) tisti, kateri so sami zatirani in se na druge ne morjo spravljat (izgledajo čudno/nimajo punce)

:D

BigWhale ::

Tle si nastel stiri tipe ljudi?

imagodei ::

OK, me veseli, da ste se vsi skup malo pozabavali. Ampak, ne boste verjeli, kako je šele zabavno v Nakladalnici. Tole pa ne bo postala še ena - vrnite se na temo.
- Hoc est qui sumus -

Mipe ::

Nekdaj smo v šolo hodili po znanje, zdaj pa očitno zalezujemo brucke... :|

ViperR ::

Nekateri pa hodimo v šolo zaradi večih stvari, saj znanje, dobra plača itd. ni edini cilj v našem živlejnju.

Mipe ::

Ja, vidim, v šolah je čedalje več nasilja in malodušja. Celo profesorji se bojijo dijakov!

Avenger ::

A ji je že povedal, da je zaljubljen vanjo?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

r0b3rt ::

A ji je že povedal, da je zaljubljen vanjo?


narobe si interpretirate pomen zaljubljen... kako si lahko zaljubljen v neko osebo, katere ne poznaš in vse kar veš o njej je le to, da ti je všeč njen "izgled"?!

poznaš bi se dalo "razčlenit", toda ne bi sedaj o tem...

ViperR ::

Ja, vidim, v šolah je čedalje več nasilja in malodušja. Celo profesorji se bojijo dijakov!


Odvisno na kateri šoli, odvisno od dijakov:P Če je kak prizadet model se ga verjetno ne boji samo profesor.

WarpedGone ::

Dejmo se držat teme, m'key?
Zbogom in hvala za vse ribe

world ::

Torej, da vamm povem.Zdej sm govoru z njo po msn-ju...
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

PrimozR ::

What did she say?

OrkAA ::

Ne spomni se več.

PrimozR ::

Sej ma loge!

vorantz ::

Ne vidite "don't disturb" znaka na vratih?

world ::

Ja pogovarjala sva se.Hehe, kaj več pa ne povem.Zdej bom postal malo bolj skrivnosten ;)
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

vorantz ::

Po smešku sodeč ni šla na sodišče in zahtevala prepoved približevanja?

T.A.D.E.J ::

Ti si pa tud čuden world...tu imaš 8 strani k ti je folk hoto pomagat kako sploh pozdravit to punco, zdej pa ne boš nič napisal?? :|

Mentalist ::

Ti si pa tud čuden world...tu imaš 8 strani k ti je folk hoto pomagat kako sploh pozdravit to punco, zdej pa ne boš nič napisal?? :|



+1
Lool.

Zgodovina sprememb…

world ::

A ti bi napisal o čem govoriš s svojo punco npr. ? Navedel le kot primer.

Vas bom pa sproti obveščal !

In kljub vašim 370 odgovorom, sem vse izpeljal po svoje ;).
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: world ()

vorantz ::

Ni treba specifično.
Pač na splošno poveš kako približno je šlo.
A je tekel pogovor, kakšen je bil njen odziv...

T.A.D.E.J ::

Prvič. Ni še tvoja punca ;)
in Drugič. Res ne rabiš točno povedat o čem sta se pogovarjala, samo kako je šlo, a dobro al slabo...tu pa tam kaj malega daš zraven.

Mentalist ::

Potem pa tak ne rabiš nas, če si vse izpeljal sam.
Lool.

r0b3rt ::

lahko pa napišeš, kako si izpeljal po svoje

T.A.D.E.J ::

Potem pa tak ne rabiš nas, če si vse izpeljal sam.


Res je...mislim kakšna hvaležnost...cel obupan prideš na forum spraševat kako spregovorit s punco, ko pa dobiš njen MSN kjer si tako verjetno misliš da je že tvoja :)) in potem ni tole vse skupaj nič več vredo...žalosten si!

blackbfm ::

kako si lahko zaljubljen v neko osebo, katere ne poznaš in vse kar veš o njej je le to, da ti je všeč njen "izgled"?!


In zakaj ne bi mogu bit?

world ::

Torej pogovor je tekel super. Zdej sm počasi in malo spoznal tudi njeno drugo stran.
Ubistvu je pogovor tekel zelo sproščeno.Opazil sem nekaj zanimanja na njeni strani ubistvu sva govorila samo na splošno stvari.

Seveda si ne mislim da je kar moja punca če imam njen msn.Niti približno.


lp

Ja in hvala za pomoč ane.Mislim da je nebom več potreboval, lahko pa da še noben tega ne ve.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T.A.D.E.J ::

No to je že lepše :)

No, upam da ti uspe in da se "zaštekata"

Vsekakor ti je všeč, tako da jo probaj malo na hitro spoznat, da vidiš kakšne stvari so ji všeč...kakša je kot oseba. Ne čakaj pa predolgo s tem da ji poveš da ti je zelo všeč, ker če je res lušna te lahko kdo prehiti. Ne pa ji povedat da si nor nanjo...to jo lahko odbije, lahko se ustraši. Naj te tudi ona spozna, bodi duhovit...

srečno

atubbuta ::

A je bil pogovor v živo ali prek chata?
:)

world ::

Chat.Pa sej to ni niti tako pomembno.No sej sem jo tako na " hitro" povprašal o vsem po malo.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Avenger ::

Hm, mogoče smo pa narobe ocenil situacijo in petnajstletnice na MSN trzajo še bolj kot v živo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

BigWhale ::

Ja, nic ne verjamemo dokler ne bo logov. :> urlpls.

Aja, pa katero njeno drugo stran si spoznal? Saj se prve nisi poznal. :P

Meizu ::

Sam msn še nič ne pove... Meni gre na živce, kako je tale msn ipd. (facebook npr tudi) prodrl tudi v svet spoznavanja punc/fantov. Na Msnju se nardiš "đeka", pišeš vse mogoče stvari, ki bi si jih v živo z njo v pogovoru le stežka upal izjaviti, ko pa prideš v živo v stik z njo/njim, pa takojšnja tema. Fantje/punce, ne pozabit, da se še vedno lahko dobiš na pijači in vse dogovoriš!

BigWhale ::

Hja, to ma svoje prednosti in slabosti. Na vecerji bos ti tezko punco vprasal a ji je vsec analni sex, k ti bo nerodn. Na MSNju pa ti nau nerodn, sploh k bos se dva evil smajlija zraven narisal. Ampak, bos pa prisel do informacije, ki je lahko kljucnega pomena! :>

Takrat, ko bo prilika bos imel te kljucne informacije vse lepo na kupu zbrane in jih bo moc uporabiti sebi v korist!

Social Engineering se temu rece! ;>

šernk ::

kako si lahko zaljubljen v neko osebo, katere ne poznaš in vse kar veš o njej je le to, da ti je všeč njen "izgled"?!


In zakaj ne bi mogu bit?


ker ne moreš bit zaljubljen v izgled...no ja vsaj sam ne morem bit...osebo prek msnja prav tako ne moreš spoznati...lahko ti pove vse...pa še vedno, sam več zvem, če sva dve uri v živo skupaj, kot pa od 1000 ur klepetanja preko MSNja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

BigWhale ::

In zakaj ne bi mogu bit?


ker ne moreš bit zaljubljen v izgled...no ja vsaj sam ne morem bit...osebo prek msnja prav tako ne moreš spoznati...lahko ti pove vse...pa še vedno, sam več zvem, če sva dve uri v živo skupaj, kot pa od 1000 ur klepetanja preko MSNja.


No, to ni res. Lahko si zaljubljen v izgled, v klepetanje v zivo ali pa v 1000 ur klepetanja na MSNju. Zaljubljenost ni enaka za vse. Nekateri se zaljubijo tako, drugi pa drugace in zaradi teh razlik ne mores reci, da pa ena zaljubljenost ni zaljubljenost.

O tem, kdaj vec zves in na kak nacin se da pa spet pogovarjati. Pri internetnem klepetu marsikatera zapora prej pade, kot bi pa v resnici. Zakaj je temu tako, bo verjetno kak psiholog povedal. S tega stalisca, o eni osebi lahko vec zves online, kot bi pa izvedel offline, v zivo. Stik je drugacen, pa ni nujno, da je zaradi tega kaj manj pristen.

Ce bi pa tvojo trditev eskaliral, bi te pa vprasal, kako hudica si lahko preprican za eno osebo, da je tvoj primeren zivljenski sopotnik, ce se niti probal nisi z njo ziveti dalj casa? Ne ves kje ponoci pusca copate, ne ves kako stiska zobno pasto in ne ves kdaj ugasa luci po stanovanju in kdaj ne. Vse te stvari, ti lahko v zivo pove ampak ti se vedno ne ves, ce ti bo slo na zivce, ker bo daljicna od TVja vedno pospravla na televizijo namesto, da bi ga pustila na mizi. :)

Meizu ::

Točno to sem mislil, pa sem pozabil dodati. En pogled v oči ti pove več kot miljavžnt ur bluzenja po msnju.

BigWhale ::

Tocno to, kar si povedal je bedarija. En pogled v oci ti pove kaksno barvno oci ima. Pa se to samo ob primerni osvetlitvi. Nehi no bluzit. :>

Avenger ::

En pogled v oči... med seksom, ti pove več kot miljavžnt ur bluzenja po msnju.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

imagodei ::

Pordečeli: dovolj offtopica!
- Hoc est qui sumus -

Mipe ::

Me ima, da bi tej punci dal povezavo do te teme.

world ::

Ja to bi bilo pa zelo podlo in nesramno dejanje veš.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927565 (5899) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336311 (5502) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599739 (7026) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415582 (11166) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312748 (4725) Snegec

Več podobnih tem