» »

datotečni sistem

datotečni sistem

urosz ::

Ker moram narediti seminarsko nalogo o datotečnih sistemih, me zanima če mi lahko kdo pomaga glede virov, ker ne najdem glih kaj dosti (razen wikipedia, MaFiRaWiki).

noraguta ::

ntfs, fat , exfat , ext2, ext3, ext4, zfs, hfs , hfs+ ,.... ,plan9, vfs ...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

urosz ::

ok sem spisal nekaj, sedaj pa mam 3 vprašanja

o čem naj pišem v uvodu?
o čem naj pišem v povzetku?
o čem naj pišem v zaključku?

VSE TROJE MORAM IMET :|

overlord_tm ::

ok sem spisal nekaj, sedaj pa mam 3 vprašanja

o čem naj pišem v uvodu?
o čem naj pišem v povzetku?
o čem naj pišem v zaključku?

VSE TROJE MORAM IMET :|


Ti si 18 star?

Napisi v uvod kaj sploh je datotecni sistem, lahko opises delovanje kakega preprostega datotecnega sistema, kaj vse dela datotecni sistem

V povzetku povzames vse skupaj kar si napisal v seminarski na kratko, ponavadi v vsaj 2h jezikih.

V zakljucku lahko napises kaj vse si se naucu pr tej seminarski, mogoce ce najdes kak clanek ki govori o razvoju datotecnih sistemov v prihodnosti (a ni MS neki delal z nekim windowsFS, samo je potem use v vodo padlo)

urosz ::

18 sem star ja, zakaj :)

drugače pa sprašujem predvsem zato, ker moram moja seminarska obsegat zgolj 1500 besed in to je relativno malo teksta, zato pa nisem vedel kaj naj sploh dam v uvod itd, .. ok bom se probar ravnat po tvojih nasvetih, hvala

Backup22 ::

Ja v uvodu predstavi temo, povej o čem boš pisal in izpostavi par najpomembnejših stvari. V glavnem delu opiši osnove dat. sistemov (kaj so in zakaj jih potrebujemo/uporabljamo in kako v osnovi delujejo, lahko jih tudi našteješ in "pogrupiraš"). Zaključek pa upam da boš sam spravil skupaj. overlord_tm te sprašuje če si star 18 let, ker bi pri teh letih moral zgoraj napisano sam vedeti...

Good luck!
//


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodena Interpretacija

Oddelek: Šola
713309 (13196) lebdim
»

Photoshop seminarska

Oddelek: Šola
91017 (814) Axl Rose
»

Celeron II

Oddelek: Pomoč in nasveti
61084 (1008) Volk|
»

referat Glasbeni računalniški sistem in oblikovanje zvokov

Oddelek: Šola
5754 (703) Tic
»

ideja za spis

Oddelek: Šola
81924 (1753) urbyyy

Več podobnih tem