» »

monitor se ne prižge več (problem računalnik)....

monitor se ne prižge več (problem računalnik)....

urbyluzar ::

Ja računalnik mi je normalno deloval in računalnik mi je normalno pokazal sliko na ekranu ..... potem pa sem se odločil , da bom menjal grafično kartico .... odprl sem računalnik vzel tastaro grafično ven in dal notri novo ... grafično sem nomalno vse priklučil tako kot je treba .... vse kable priključim nazaj , ga zaženem in normalno mi je prižgal a na monitorju se ni več prikazala slika !!! vse sem 3krat pregledal ampak nisem ugotovil , kaj je narobe ..... potem sem pomislil , da je morda problem v novi grafični kartici , zato sem za probo nazaj namestil staro ..... a še vedno je bilo isto , računalnik ni pokazal slike na monitorju !!!
Prosim , če bi kdo vedel morda v čem je tu problem naj mi prosim takoj pove..... lp in hvala

5er--> ::

Si dal kartico dovolj notri v slot?

urbyluzar ::

ja vse sem pravilno naredu ..... :D

5er--> ::

Očitno ne.

urbyluzar ::

ma dej ... pejt stran , k nimaš pojma !

5er--> ::

:|

solatko ::

Si slulčajno menjal kartico, ko ti je na plati gorela lučka napajanja.
Poglej če si grafično kartico priklopil na napajalnik, če to zahteva (4,6 ali 8 pinski priključek).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

crayz43 ::

poizkusi z odstranitvijo baterije za kakšnih 10 sec mogoče je bios problem to se mi je že večkrat dogajalo

P.S. Na zaslonu gori oranžna lučka kot da je v "sleep modu" ko prižgeš računalnik?

urbyluzar ::

evoti fantje sem zrihtal ... peljal sem ga popravit in majstr je ugotovil , da mi je en kabel skurlo( tistega , ki se ga prikluči v grafično za napajanje) .... drugače pa sem kupil novo grafično GEforce 8800 GTS 640 MB dal pa sem zanjo 430 € , ker sem jo kupil novo ... lp

5er--> ::

vorantz ::

drugače pa sem kupil novo grafično GEforce 8800 GTS 640 MB dal pa sem zanjo 430 € , ker sem jo kupil novo ... lp


in pol drugim pizdiš da so neumni :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus 8600gt silent + napajalnik

Oddelek: Strojna oprema
231253 (1100) Riff
»

GeForce 8800 GT uradno predstavljena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
18812119 (12119) PrimozR
»

8800GTS

Oddelek: Kaj kupiti
231774 (1209) AapocalypseE
»

naj nadgradim staro al kupim novo?

Oddelek: Kaj kupiti
251696 (1340) AapocalypseE
»

GF 8800 GTS

Oddelek: Kaj kupiti
192003 (1124) pinx

Več podobnih tem