» »

Kako arhivirati na več CDjev?

Kako arhivirati na več CDjev?

McSpike ::

Mam 2 Giga podatkov, ki jih moram vsake toliko arhivirat. Neumno se mi zdi delit te podatke na sklope, ki so enaki velikosti enega CDja, zato me zanima ali je možno (recimo z Nerom) zapeč celoten sklop 2G podatkov na 3 CDje naenkrat (1 CD za drugim) brez da bi moral prej teh 2G razdeliti na 3 dele in potem zapeči vsak del posebej?

Tako kot smo včasih ZIPali igrice na več disket, če so bile večje od ene diskete.

No ker nimam blage kako zazipat 2G na 3 CDje (ker je vmes še Nero) me zanima a mogoče kdo ve če se da to naredit kar direkt z Nerom oz. kakim drugim programom za pečenje?

-- McSpike --

bastadu ::

Nero ima tudi vgrajeno orodje za arhiv HDja in sicer greš pod Datoteka > Zapiši HD arhiv... tu naprej bi moralo biti vse jasno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Han ::

Najbolj preprosto gre to z WinOnCD 5 Power Edition, kjer izbereš OverSpan Data CD...

McSpike ::

Ja to bi bla varianta če bi jaz mel te podatke na svoji particiji pa jih žal nimam. Disk ma samo eno particijo in da bi jaz sedaj šel vse še enkrat inštalirat zato da bom dobil ven še eno particijo me kr glava zaboli.

Podatke mam samo v enem direktoriju in bi rad arhiviral samo ta direktorij.

Ima kdo še kak predlog?

-- McSpike --

McSpike ::

Aha, sem glih pisal odgovor ko si odgovoril... No bom probal to z winoncd :)

-- McSpike --


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšna se vam zdi tale nova konfiguracija?

Oddelek: Strojna oprema
151025 (881) McSpike
»

Sherana povezava in priklop na net se obnaša čudno

Oddelek: Omrežja in internet
81072 (981) McSpike
»

ADSL zrihtat preko Telekoma ali Siola?

Oddelek: Omrežja in internet
81093 (957) Tiger
»

Intel Maryville i850 in RIMM PC800/512, P4 1,6G... Kaj menite?

Oddelek: Strojna oprema
12830 (719) McSpike
»

Svoja www stran ?

Oddelek: Omrežja in internet
282753 (2260) singular

Več podobnih tem