» »

Problem z GIGASET 3070 ISDN

Problem z GIGASET 3070 ISDN

ru7 ::

Imam problem z inštalacijo v WINXP, saj mi modem zaznajo kot DECT BASE.
Z njihove strani sem pobral dol tazadne gonilnike pa mi še kar ne dela (Na telekomu trdijo, da more !)

A je imel kdo podobne težave in kako jih je rešil?

DeLonghi ::

imel sem ogromne probleme s tem hudicem..ko mi je uspelo ga vzpostavit in konektat na net, mi je vsake tolko casa net kar zmrznil...recimo UL je delal, ni pa delal DL...ti povem da je to eden izmed modemov zaradi katerih te bo bolela glava...
Moja resitev? ...nabavil asuscom interni in dela ko zver hitro in BP...zraven pa imam se seveda ta modem, ker drugace ti telefoni ne delajo
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

rap3r ::

ma folk a ste t... al kaj a nebi noben prebrou v driverjih file readme!!!zakaj pa mislte da je notr?!Itak da je prov da ti najde dect base pol ti more najdt po inštaliranju tega pa še dve liniji in pol bi ti mogl zgledat tko kukr je 1. in 2.!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

DeLonghi ::

Ja, to je res...pritrjujem zraven :)
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Tomi ::

Imam prve gonilnike, ki so mi jih poslali s Telekoma takoj, ko se je začela 3070 prodajati, ker smo ravno tedaj vzeli ISDN, in do sedaj še nisem imel problemov.
Jih pa imam z I-sufrom zadnje čase, samo na istem računalniku, obakrat na ISDN liniji, obakrat na Arnesu, doma na Gigasetu dela, v stanovanju na I-surfu pa ne.
metrodusa.blogspot.com

ru7 ::

Sej sem prebral readme! pa te driverje sem tudi inštaliral, modema mi pa ne inštalira ampak samo DECTBASE!!!

ru7 ::

SE OPRAVIČUJEM RAP3R-ju SAJ ZADEVA RES DELUJE!

Moja napaka je bila, da sem poleg tega poskušal še dodatno inštalirat modem!

Hvala, še enkrat prosim za opravičilo!

rap3r ::

Ni panike sam sm mel veliko različnih problemov glede te base in sm do zdej uspel use rešt:D tko da če ti še kej nau šlo me najd!8-)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122235 (2114) Mac Gyver
»

Gigaset 3070 drivers

Oddelek: Pomoč in nasveti
112931 (2722) Tomi
»

Usi ponosni lastniki enote Gigaset 3070

Oddelek: Strojna oprema
121259 (923) DeLonghi
»

ISDN modem

Oddelek: Kaj kupiti
191258 (1058) Tomi
»

Anologni modem +ISDN linija?????

Oddelek: Strojna oprema
161268 (1065) Tomi

Več podobnih tem