» »

Se v islandskih šolah pričenja prehod na Ubuntu?

1 2 3
4
»

techfreak :) ::

Takrat sem jaz konfiguriral DOS ram da je moja igrica delala. :)


Dune 2? :D Jaz tudi. :D

Jaz pa Red Hat uporabljal ... kmalu potem pa Fedoro. Pa še PHP sem programiral.:))Torej ni nujno, da 12 letnik ne zna uporabljati Linuxa ... ali pa da ne zna uporabljati konzole.

Ampak zdaj vseeno raje nekatere stvari naredim v Windowsu ... čeprav sem jezen ker pač moram iz prelepega OS X bootati v Visto ...

BigWhale ::

A to se greste kdo je starejsi al kaj?

ABX ::

A to se greste kdo je starejsi al kaj?


Tako nekako, sicer pa smo vsi začeli na isti način. Prižgali PC in študirali kaj je to za eno čudo. Skoraj brez navodil in brez Interneta, danes pa se ne morejo znajdet z googlom na enem kliku.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

techfreak :) ::

Nekateri smo si že na začetku pomagali z Googlom ... ampak to niti ni tako pomembno.

Utk ::

Ja tisti ta mladi.

techfreak :) ::

Ja tisti ta mladi.

Boljše kot pa stari, ki Linuxu niti priložnosti ne daste.

Daedalus ::

Boljše kot pa stari, ki Linuxu niti priložnosti ne daste.


No ja. V mojih časih hekanje memory nastavitev v DOS-u na 386-tki (da sem lahko igral Aces over Europe) ni blo gugla. Pa danes prav veselo Linux nucam:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Pithlit ::

Nekateri smo si že na začetku pomagali z Googlom ... ampak to niti ni tako pomembno.


Nekater pa smo se ubadali z vprašanjem kako se pravilno vstavi 5.25" disketo (s kasetami pred tem ni bilo problemov) ker pač trdih diskov ni še bilo oz. so bili pregrešno dragi.

Boljše kot pa stari, ki Linuxu niti priložnosti ne daste.


A? A taki kot Matthai, BigWhale, moja malenkost, linuxdaddy... pa še marsikdo? Tsk, tsk. Še moja draga mati uprablja Linux. Toliko o "starih, ki Linux-u niti priložnosti ne damo"...
Life is as complicated as we make it...

ABX ::

Kaj ima veze starost, ali si pripravljen razmišljat ali ne.

Enkrat hacker, vedno hacker. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

techfreak :) ::

Na splošno pravim, da so starejši veliko manj odprti za novosti. In da je več uporabnikov Linuxa mlajših kot pa starejših.

linuxdady ::

Priznam, da pri 12 letih še nisem uporabljal Linuxa.
In z vso odgovornostjo trdim, da ga takrat (1965) ni nihče.

Mipe ::

Ma ne nakladajte. Jabolka in hruške, nima se smisla prerekat okrog tega. Lepo je, da uživate v vsak svojem OS-u, vendar ga ne vsiljujte drugim, ki jim ni do tega.

poweroff ::

Uuu, še en, ki se zavzema za prepoved agresivnega MS oglaševanja in lobiranja... We are with you. :D
sudo poweroff

ABX ::

Na splošno pravim, da so starejši veliko manj odprti za novosti. In da je več uporabnikov Linuxa mlajših kot pa starejših.


Na splošno imaš ti predsodke.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

nekikr ::

Meni so na FRIju tri leta vbijali v glavo, da je Linux "the one" in da je pač treba v tem programirati. Zaradi njihove agresivnosti se mi je še dodatno zameril in prav uživam v delujočih oknih ;)

Pithlit ::

Na splošno pravim, da so starejši veliko manj odprti za novosti. In da je več uporabnikov Linuxa mlajših kot pa starejših.


Na splošno imaš ti predsodke.


Se strinjam.

in prav uživam v delujočih oknih ;)


Kar je fantastično. Seveda ob predpostavki da dovoliš ostalim da uživajo v delujočih različicas svojih priljubljenih sistemov. V nedelujočih pač nihče ne uživa.
Life is as complicated as we make it...
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na Islandiji ukradli za dva milijona dolarjev računalnikov za kriptorudarjenje

Oddelek: Novice / Kriptovalute
86407 (4824) Prospekt
»

Kam bo šel Snowden?

Oddelek: Novice / NWO
307307 (4746) #000000
»

Prva država s piratsko stranko v parlamentu: Islandija

Oddelek: Novice / NWO
188473 (7335) Fritz
»

Cenzura po islandsko

Oddelek: Novice / NWO
387215 (4443) antonija
»

Microsoft in ekonomija Islandije

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
486274 (3832) jype

Več podobnih tem