» »

Čudne luči na nebu (00:09), 15.08.2009

Čudne luči na nebu (00:09), 15.08.2009

begy ::

Pozdravljeni pravkar sem se vrnil domov v Gornjo Radgono ko me je poklical prijatej, ki zivi nedaleč stran in mi povedal naj se ozrem proti severozahodu ker je videl nabor okroglih rdečih zvezd. Zatorej sem stopil ven in opazil eliptično obliko na nebu ki jo je sestavjalo kakšnih cca. 10, na pogled rdečih orjakinj, ki so naslednje 30+ sekundah randomli izginjale dokler niso poniknile. Morda sem res nekoliko naiven, toda zanima me če je še kdo v bližini opazil pojav.

Lp
hehehe

whatever ::

zakaj pa nisi slikal/posnel? drugač pa alieni so bili ziher. daj si alufolijo na glavo da bos mirno spal.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

begy ::

samo telefon sem imel pri roki - nokia e65 torej shitty kamera, ki v nočnem načinu ne zajema ničesar.
hehehe

nevone ::

Pred kakšnim mesecem sva s Thomasom na Bledu videla 2 objekta na nebu, rumenkaste barve, ki sta se gibala in kmalu izginila. Videla jih je tudi neka gospa, ki sva jo srečala. Kaj je to bilo, nimam pojma.

Edit: Aja, pa ni bla še čist tema, glih mračilo se je, ampak sta se zelo dobro videla.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Avenger ::

Ojej, očitno se možgani ne kisajo samo Američanom... Alu folijo na glavo, pa dva svinčnika v nos... :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Karaya 52 ::

Verjetno se "NLPji" držijo pravil FAA, EASA in pod 10.000 čevlji letijo s prižganimi pristajalnimi lučmi. Pod določenim kotom se zdi kot da lebdijo na mestu, potem pa "nenadoma pospešijo" v drugo smer... Dunaju ali Rimu npr. :)

Zgodovina sprememb…

begy ::

Ha? Zakaj zdaj vsi govorite o NLPjih, paranojah, bla bla... Topic mojega vprašanje je zgolj če je kdo opazil to kar sva midva z mojim prijateljem.
hehehe

Buggy ::

...ja pusti jih saj ves da morajo kaj bednega blekniti...ko bodo pa sami na tem, da si cesa ne bodo znali razloziti, se bo pa kdo drug iz njih norca delal in jim folijo, ki jim sedaj stiska mozgane zamenjal z alufolijo za na glavo.

Taki ljudje bodo zmeraj obstajali nimas kaj

iNooby ::

Meteorski dež?
Haters gonna hate...

begy ::

Tudi sam sem pomislil na možnost Perzeidov. Fora je vtem, da je vse skupaj delovalo precej statično za kaj takega, kot bi gledal na direktno v prihajajoč ali odhajajoč objekt na horizontu...
hehehe

bluefish ::

So slučajno tiste "lučke" rahlo utripale?

Ciklamen ::

Tudi jaz sem nekaj ob podobni uri opazil na nebu, ampak nisem dobro videl, ker je bilo zelo hitro. V mojem primeru je bil verjetno še kak ostanek Perzeidov, ki je "zaostal" za svojimi bratci :) Verjetno je bilo kakšno letalo, perzeid, ali kaj takšnega :)
- End of the Post ->

rdecaluc ::

/fun
Lej nekdo je zmaje spuščal, le ti pa so se potem nenadoma samovžgali. Ker so bili bolj masivni so goreli dalj časa.

\fun

Pri nas tud se kdaj pokažejo lučke.. sam so ponavad kašna letala..
Est modus in rebus. ,typos

LeQuack ::

Vesoljci so se prišli pogajat na odkup Mure.
Quack !

nevone ::

So slučajno tiste "lučke" rahlo utripale?



Nič niso utripale, in niso bila letala.

Mogoče so bili meteorološki baloni, kaj jaz vem, letala niso bila.


o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mtosev ::

Vesoljci so se prišli pogajat na odkup Mure.

haha dobra fora ja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zcetrt ::

Zdaj, če jih je bilo 10, je res noro naklučje, da bi bile sledi perzeidov, ki bi počasi ugašale. Ne vem pa, zakaj je vsak nor, ki vpraša kaj takega.
4.

Matko ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Danes in jutri glejte meteorski roj perzeidov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2610609 (7874) Onlyx
»

Nocoj vrhunec meteorskega roja perzeidov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
187016 (4567) Oldi
»

Konec tedna meteorski roj perzeidov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
127239 (5229) jest10

NLP 30.06.2009 nad Slovenijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
938121 (5697) Gandalfar
»

Mehiški piloti in NLP (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
726292 (4461) fRiK0

Več podobnih tem