» »

Kako žensko naučiti odpirati vrata?

Kako žensko naučiti odpirati vrata?

«
1
2

jini ::

Vrata (v hiši/stanovanju) naj bi se po mojem videnju odpirala na sledeč način:

1. primeš kljuko in jo zavrtiš, dokler se ne ustavi
2. vrata potegneš k sebi

Ženska mi hoče ta dva koraka združit v enega in vleče vrata k sebi še preden zatič vrata sprosti, kar seveda vodi v obrabo. Ker ji z besedami tega očitno ne znam obrazložiti, me zanimajo nasveti, kako jo učinkovito navadit pravilnega odpiranja vrat.

Mipe ::

Elektrošok. Priklopiš tok na kljuko, pa senzor na pritisk, naj sproži tok, ko prekorači določen pritisk (vlek), razen če je kljuka pravilno zavrtena.

Hecam se. Težko jo boš tega odvadil, premisli o zamenjavi kljuk, če te tako moti.

Tilen ::

Zakaj bi kljuko menjal? Menjaj žensko! Kljuka ni nič kriva.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Opkow ::

Kovinski del na podboju vrat, v katerega gre zapah, odsraufaj in ga narahlo nalimaj na podboj.
Ko bo zenska potegnila vrata in bo vse letelo po tleh.. bo mogoce dojela... ;)

Looney ::

Naj ona raje tipa zamenja, če zganja paniko zaradi takih idiotizmov.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

T-h-o-r ::

ta tema je pa naravnost za v pritožbe stari :|
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PaX_MaN ::

LMAO@tema!
Tisti zatič je jeklen/iz trde plastike z namenom!

Loki ::

geeki nimajo zensk, tako da je vprasanje irrelevantno.
I left my wallet in El Segundo

ffka ::

nauči jo hoditi čez okno

koyotee ::

Kako pa se gre čez okno? Ga postaviš sredi sobe in splezaš čez? Btw, montiraj drsna vrata.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gendale ::

to pa tud jst delam
ključ porinem v ključavnico in hkrati ko ga obračam vlečem vrata proti sebi :)
obrabu se mi je edino ključ

LeQuack ::

Ženske se bojijo, da bi se osramotile. zato naslednjič ko gresta v supermarket se vrzi po tleh in se začni obnašati kot tjulenj, valjati po tleh, ploskati in podobno. In potem ji zagrozi, da če kljuke na bo pravilno uporabljala, boš naslednjič pingvin, opica in podobno.
Non-violent violence.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

BigWhale ::

Sprijazni se, da imas vedenjski vzorec, ki so ti ga v glavo vcepili starsi. Z vrati ne bo nic hujsega.

Jaz imam podoben problem. Moja priziga vse luci v bajti jaz pa bolestno za njo skacem in jih ugasam. In se jezim zaradi tega, ker me ena prizgana luc spravi ob zivce...

Pocasi se zdravim! :>>

Mercier ::

Kako jih pa odvadite od kopičenja rastlin in šalčk? Od kopičenja nepotrebne navlake sploh?

kopernik ::

Jih ne moreš. Po dolgoletnem opozarjanju in prepričevanju smo prišli na nekako 50% manj "nabiralništva".

Dr_M ::

Mene pa zanima, kako zensko naucis normalno zapirat vrata na avtu? Bojim se, da bodo nekega lepega dne stran odpadla (vrata namrec). >:D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MTm2H37rqt7B ::

@Dr_M: I second that.

Phoebus ::

Kupiš ji avto, na katerem se vrata lepo zapirajo :-) Če pride iz puntota v Avto, je normalno da bo loputala (pri puntotu se guma zamakne in se zapirajo kot bi imela 500 kil) :P

Timmah ::

@Dr_M: brcni njenega hišnega ljubljenčka in ji povej da avto čuti enako kot žival.

@Saša: obstaja veliko sort kemikalij za pomor te golazni (rož mislim ne žensk)

Moja draga je imela navado da ko sva se kam peljala je ravno takrat našla na svojih oblačilih vse polno las, mačjih dlak,...
Seveda je vsako dlako odstranila in jo lepo odvrgla na tla v avtu. Nekajkrat sem zabenil, da sem jaz tisti ki čisti avto a ni pomagalo. Zato vsakokrat, ko sem jo opazil, da je segla po dlako/las, sem odprl okno in ji naročil naj vrže skozenj. Poleti je še šlo a pozimi jo je zeblo *evil laugh*. Ugotovila je, da konec koncev tiste dlake niso toliko vredne kot toplota =)
donde esta francesca

noraguta ::

koliko problemov , a nekim i dlaka smeta
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

BigWhale ::

@Dr_M: brcni njenega hišnega ljubljenčka in ji povej da avto čuti enako kot žival.

@Saša: obstaja veliko sort kemikalij za pomor te golazni (rož mislim ne žensk)

Moja draga je imela navado da ko sva se kam peljala je ravno takrat našla na svojih oblačilih vse polno las, mačjih dlak,...
Seveda je vsako dlako odstranila in jo lepo odvrgla na tla v avtu. Nekajkrat sem zabenil, da sem jaz tisti ki čisti avto a ni pomagalo. Zato vsakokrat, ko sem jo opazil, da je segla po dlako/las, sem odprl okno in ji naročil naj vrže skozenj. Poleti je še šlo a pozimi jo je zeblo *evil laugh*. Ugotovila je, da konec koncev tiste dlake niso toliko vredne kot toplota =)



Vesel sem, da nisem zenska! Se mi ni potrebno ukvarjati s tipi, ki so obsedeni s svojimi avtomobili. :>

Timmah ::

ne gre se za dlako, gre se za to, da tudi jaz ne mečem po stanovanju obleko ko je umazana, prešvicanih majc in nogavic, tetrapakov,...
donde esta francesca

Timmah ::

@BW nisem obseden z avtomobilom, ni nobena makina, nimam nobenih spojlerjev in modrih ledic,..., ga pa na 20k km peljem na servis, ko crkne žarnica jo zamenjam, ko je umazan ga spucam.
donde esta francesca

Dr_M ::

BigWhale: torej bi ti en kup gnoja lahko peljal kar na zadnjih sedezih ali na sovoznikovem? >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pyr0Beast ::

A ko vam ženska cote pere ste pa tiho ? :D

Resno:
Montiraj drugo kljuko
Menjaj ko se uniči in ne jamraj do takrat.

Vrata avtomobila namaži po zatičih in tečajih, gumo zamenjaj, če je potrebno.

Najbrž tudi ne znate razložiti svojih težav ter po najbolj preprosti metodi težite in se jezite.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Timmah ::

A ko vam ženska cote pere ste pa tiho ? :D

ne, pohvalim jo da je naredila izvrstno delo, prav tako pri kuhanju =)
donde esta francesca

Mercier ::

Rastlin se ne sme ubijat. Čaki, moram ponovit parkarat: rastlin se ne sme ... Sploh pa ne bi pomagalo, hudič se množi. Recimo, privlečeš domov in sestaviš hifi, se obrneš, da bi vzel navodila ... in na obeh zvočnikih zagledaš teglce. In pazi tole, pogledaš na prenaloženo polico), kjer so isti teglci viseli čez rob še ko si sestavljal hifi in tam ... novi teglci.

Dr_M ::

Pyr0Beast: tok usi neki pizdite, ampak nihce pa ne more nic pametnega povedat.


Ocitno bom mogu nehat zenske vozit v svojem avtu >:D
Pa, da ne bo kdo mislu...ni to samo moja punca taka, je tudi mat taka in prakticno vse zenske ki jih poznam. Usi moji kolegi imajo take tezave.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

BigWhale: torej bi ti en kup gnoja lahko peljal kar na zadnjih sedezih ali na sovoznikovem? >:D


Ja, pejmo v extrem, a ne?

noraguta ::

BigWhale: torej bi ti en kup gnoja lahko peljal kar na zadnjih sedezih ali na sovoznikovem? >:D

eh kamot , če maš psa včasih iz sprehoda itak ni druga kt kepa blata. avto je za transport ne pa za pucat.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Dr_M ::

Ne, ne rabis extrema.
Ne rabis bit obseden, da skrbis za nekaj, za kar si trdo delal nekaj let. Ja?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

T-h-o-r ::

ja odvisno, a si 5 let šparal kot nor za enga A6, al pa imaš kakšnega starega japonca :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Dr_M ::

avto je za transport ne pa za pucat.


Ja za transport, ne pa za unicit ASAP! Kdaj boste b.... to dojel?!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

noraguta ::

avto je za transport ne pa za pucat.


Ja za transport, ne pa za unicit ASAP! Kdaj boste b.... to dojel?!
če baba treb dlako iz obleke? ja bog revež ker zganja vandalizem nad tvojim egom.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Dr_M ::

noraguta: a si ti pismen? Dej prosim se enkrat preberi no.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tody ::

jest bi se vprašal od kod toliko las in dlak če se to res pozna v avtu tok :) lahko ji pa rečeš da naj ti avto posesa :P

#000000 ::

Rđavom kurcu i dlaka smeta

BigWhale ::

Ja, govoril se je o dlaki in laseh. Se strinjam, to ful unicuje avto! :>

Pa s nevarn je! Lahk ti kabinski filter zamasi pol pa ostanes brez kisika med potjo proti dubrovniku in se zadusis, pol te pa na hrvaskem pokopljejo, ker nocjo izrocit trupla svojcem.

Ziher!

mihec87 ::

Jini ko se bo zatič obrabil ga boš pač menjal kar pa ne verjamem da se bo zgodilo v tvojem življenju ok mogoče 1x.

Timmah ::

Lejte mam 6 let starega peugeota 307 karavan diesel. Ima prevoženih 235k km. Kupil sem 3 leta starega za takrat 2 milijona 200 tisoč SIT. Vsakih 20k - 30k km ga peljem na servis, kjer mi ga pregledajo in zamenjajo vse potrebno. Avto mi lepo služi in sem dolgo šparal, da sem si ga lahko privoščil. Razen tega, da se mi je polomila ena plastika ki drži naslonjalo za roko ni še crknilo nič
(varovalke in žarnice ne štejejo). Pač pazim nanj, ker mi je to prevoz do službe. Ne vidim pa razloga zakaj bi mi morala (ja Dr M tudi moja je loputala) draga loputati z vrati, smetit po njem, ...
Vrjetno doma ne loputate z vrati od omar, štedilnikov, pečic,... Verjetno imate pečico in hladilnik čista. Verjetno ne mahate po računalniku,...
Nisem nikakšen extremist, samo, da pa bi uničeval stvari, če se jih lahko prišpara (ja gorenc sm) pa ne. Saj ne rečem, če bi imel denarja ko pečka zaradi mene lahko vrata tudi spuli z ležajev a ga nažalost nimam.
donde esta francesca

T-h-o-r ::

ahaaha

materialistic age ftw
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Pyr0Beast ::

Vprašanje za vse loputaše.

Kolikokrat so vam zaradi loputanja že odpadla vrata ? :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Timmah ::

lol loputaše =) nobena še, pa bi rad videl da tako tudi ostane =)
donde esta francesca

LordTado ::

senzorje...

stuff ::

Nikoli, vendar se pa s tem vedno težje zapirajo ( uničujejo). In zakaj bi to bilo treba ? Rad bi videl da se jst usedem v vaš avto ter vam loputam z vrati, če bi rekli da je avto samo za transport.

reeves ::

Ok, mamo vse sorte primerov kle. Res je mal sumljivo če nekdo (ni nujno ženska) brezveze loputa z vrati in razmetava ter smeti naokoli. To bi bilo dobro tistemu tudi dopovedat.
Ampak, da bi se obremenjeval s tem kdaj se bo zatič na vratih obrabu al pa da bi letal okrog po stanovanju in ugašal luči za mojo, pol bi se pa raje malo nad sabo zamislu. Ampak to je samo moje mnenje.

Pyr0Beast ::

Aja, spokaj se ven preden ženska zapre vrata. Ko si noter, se dosti bolj sliši.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Timmah ::

Vem za rešitev =) Bodimo kavalirji in rečemo dragi naj počaka v avtu, greš na drugo stran ji lepo odpreš vrata, ji pomagaš, da stopi ven in zapreš vrata na način, ki si ga sam izbereš =) a bo dobr =)
donde esta francesca

aljazh ::

Ja nič, kamere montirat, pa si nobena ne bo upala narobe vrat odpirat, loputat, metati dlake po tleh ... :D Če pa bi slučajno še vedno to počela, boste imeli vsaj dokaz, da je ona kriva za poškodbe, umazanijo, ... >:D

Moj post je spodbudila tale tema.

Dr_M ::

Vidim, da ima nekaj moskih veliko zenskih genov in na vsak nacin hocejo upravicit svoje pocetje >:D >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stanovanjska protivlomna vrata (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5223013 (12517) m1h4
»

Parkiranje - tesnost

Oddelek: Na cesti
454669 (2612) Cr00k
»

Nova mačka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5511892 (9313) harmony
»

Me je servis nasral?

Oddelek: Na cesti
246196 (4648) b0rc
»

Glasen sosed in prijava na policijo...

Oddelek: Loža
4410680 (8632) Furbo

Več podobnih tem