» »

Računalnik ne zažene

Računalnik ne zažene

tesho ::

Lp, vsem

imam problem sicer imam enga P4 1,5 Ghz, vedno je lepo delal tudi uptime sem zlahkoo dosegal po 50 dni in več, vendar med časom dopusta je zmanjkalo elektrike in cca. 10 dni ni obratoval sedaj ga hočem zagnat pa mi zalaufa ter samo piska .... dolgi pisk pa cca. 10 sekund nič pa spet dolgi pisk.

prosim svetujte mi kaj naj naredim.

če vzamem baterijo ven pa naredim stik pa nazaj vstavim se mi lahko bios zjebe?

hvala!

imallears ::

zjebat se ti ne more, lahko se ti samo nastavitve postavijo na default. Odpri kišto, poskus najprej z resetom biosa (pač to z baterijo), če ne bo nič boljš, odklop vse razen monitorja, tipkovnice, noter pa pust samo grafično pa ram. Če maš več modulov rama poskus mal njih manipulirat ... mal se igraj.

hojnikb ::

Verjetn je tak ko je imallears napisu kej z rami.Probi dat vse palčke ven pa pol sam z eno zagnat.
#brezpodpisa

jishiri ::

za rame dvomim.. sem imel ogromno takih primerov na servisu... po testeranjih se je ugotovilo da je maticna spustila svojo duso... poiskusi vse zamenjati

disk izklop, izklopi CD/dvd enoto, grafo zamenji, not daj palcko rama ki ves da deluje... ce ne bo nobenega efekta je to to kar sem napisla malo prej v tem postu...


pa veliko srece.


LP JM


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
171826 (1605) IceBoX
»

Računalnik ugasne v roku 5 sekund

Oddelek: Strojna oprema
101019 (804) SimplD
»

problem z novim sistemom - piska !

Oddelek: Pomoč in nasveti
111315 (1189) slinko
»

racunalnik ne dela (pisk)

Oddelek: Pomoč in nasveti
102197 (2082) Azrael
»

Plata piska

Oddelek: Pomoč in nasveti
71174 (1040) eprom

Več podobnih tem