» »

Nokia N97 Mini

Nokia N97 Mini

N97 levo, N97 mini desno

vir: engadget
engadget - Prve omembe mini različice Nokie N97 so na nekem forumu že pred časom ušle Irskemu uslužbencuu Vodafone-a, nato pa so prejšnji teden ušle še slike pomanjšane Nokie N97. Ugibanja je vsaj nekoliko potrdil Eldar Murtazin, pisec za ruski Mobile-review.com, ki ima po besedah engadgeta odlične veze po celotni industriji in ki ga je vredno poslušati, ko govori o načrtovanih modelih. N97 je poleg nekaj milimetrov (in verjetno nekaj gramov) izgubila tudi D-pad na tipkovnici ter pokrovček za lečo fotoaparata. Žal se je zmanjšala tudi količina vgrajenega pomnilnika, z 32 GB na 8 oz. 16 GB. Po Eldarjevih besedah naj bi bila cena manjše različice okrog 100 € nižja od polnokrvne, kar jo bo naredilo bolj zanimivo večjemu delu trga. Uradno naj bi N97 Mini Nokia pokazala že na septembrskem Nokia Worldu, kjer je lani tudi prvič uradno pokazala N97. Eldar je povedal tudi, da naj bi neželeni izpust informacij Nokia pravzaprav načrtovala, saj naj bi uporabo imena Mini za manjšo različico nekega modela načrtoval tudi neimenovani drugi proizvajalec.

6 komentarjev

moj_nick ::

saj naj bi uporabo imena Mini za manjšo različico nekega modela načrtoval tudi neimenovani drugi proizvajalec.

Apple?
110111001001010001010000

Keyser Soze ::

A procesor bo tudi postal mini ali bo samo ostal mini?
OM, F, G!

Macketina ::

Procesor je dovolj hitr.

Rajsi naj povecajo prostor na C:, dodajo mal Rama, omogocijo da zbrisemo kup bloatwara ki je gor in nam dajo cel PDF reader.

Sem cakal info o "mini" N97, ampak me je minil - brez glavne navigacijske tipke si tezko predstavljam kako ob razprtem telefonu hitro in intuitivno delas stvari.

Bor H ::

Sej je touchscreen, navigacijske ne rabiš, razn v primeru iger, po menijih gre pa zlo lepo brez.

Elvin ::

Kaj se da kje dobit kak program da bi odkodiral telefon nokia n97 mini , telefon pa je iz Norveške . Lepo bi prosil za odgovor če bi gdo vedel pa link programa ...

anchyckasfs ::

Hej..

Jaz imam en problem s tem telefonom. Že tri dni mi piše pa joka, da omrežja wlan ni mogoče najti, a tam pa piše, da je na voljo. pa tudi če tam dam da naj ne kaže dosegljivih omrežij, mi še kar piše isto. če se pa slučajno poveže, mi pa potem napiše, da je povezava wlan že aktivna, pa da naj poskusim znova. ne vem kaj je narobe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia N97 Mini

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
65002 (1625) anchyckasfs
»

Nokia n97

Oddelek: Mobilne tehnologije
254416 (3659) blackwing
»

Symbian še ni mrtev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
5617423 (15867) PrimozR
»

Nokia N97Mini ali HTC HD2 ali Blackberry 9700?

Oddelek: Mobilne tehnologije
202115 (1826) Tomson
»

Nokia World z dobro bero novosti

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
124065 (3195) Poldi112

Več podobnih tem