» »

Kateri firewall žere najman rama in najman gnjavi

Kateri firewall žere najman rama in najman gnjavi

;-) ::

Evo preprosto vprašanje že v naslovu. Rabim antivirusni ki "žre" čimmanj rama in čimmanj gnjavi. Kak je z nodom je požrešen?

alexxxx ::

V naslovu imaš napisano firewall v temi pa antivirus,.. Kaj torej potrebuješ 1? 2? al oboje?

jan01 ::

Avira

bluefish ::

Za domače potrebe bo vgrajen Firewall v Win povsem zadostoval. Sploh v primeru, ko imaš tudi router.
Za AV pa Avira ali kaj podobnega.

poweroff ::

ufw
sudo poweroff

Jankolovski ::

Jaz sm sprobal že ene par antivirusnih sistemov z firewalom najbolši daleč do zdej je avast, sprobaj full mal požrešen!

Jankolovski ::

Sprobal sem Noda-oba, Bitcomet, Kaspersky, Pando in Avast! Avast so mi predlagali tehniki na amisu in sm sprobal in so še najbolši do zdej tudi po odkrivanju virusou in varovanju ter blokira pop-upse velik plus!
Trenutno je pri meni mem usage 18,000 K!

blackbfm ::

Nauči se česa ne smeš klikat, antivirusi so bolj kot dodatna zaščita, ne pa nekaj na kar se je za zanašat.

zee ::

antivirusi so bolj kot dodatna zaščita


Antivirusni programi so predvsem en drag placebo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

misek ::

Antivirusni programi so predvsem en drag placebo.
Za tiste, ki vedo kaj počnejo morda res. Za vse tiste, ki pa poklikajo vse živo pa mislim da ne.

Rotaidal ::

Antivirusni programi so predvsem en drag placebo.
Za tiste, ki vedo kaj počnejo morda res. Za vse tiste, ki pa poklikajo vse živo pa mislim da ne.



Tistim še 10 antivirosnih programov nebi pomagalo.

bluefish ::

Antivirusni programi so predvsem en drag placebo.
Za tiste, ki vedo kaj počnejo morda res. Za vse tiste, ki pa poklikajo vse živo pa mislim da ne.

Tistim še 10 antivirosnih programov nebi pomagalo.
Bo držalo.
Presenetljivo, koliko uporabnikov se najde na forumu, ki kljub nameščenemu AV sprašujejo o metodah odstranitve nekega virusa ali kake nesnage, ki se je AV ne loti pravilno.

Skratka, lahko imaš enega ali pa vse zaščitne programe na računalniku, pa ti ne bodo pomagali, če boš ko nor klikal na vsak link, okno, gumb,... ki se pojavi pred tabo.

PacificBlue ::

Mislim, da Avast je zelo dobra rešitev za povprečnega uporabnika, ki VE,da ni sprejemljivo klikat na vsak link, ki se ti prikaže. Uporabljam ga že več let in me še ni pustil na cedilu.

Rotaidal ::

Tudi avira ni slaba.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zastonjski antivirus

Oddelek: Programska oprema
405055 (3228) mtosev
»

Najboljši antivirusni program, kateri? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11359581 (45381) d4vid
»

antivirusni program

Oddelek: Pomoč in nasveti
434773 (3997) RejZoR
»

Najboljši plačljivi antivirus (2011)?

Oddelek: Programska oprema
305739 (4843) krneki0001
»

Kateri AV je najbolje imeti?

Oddelek: Informacijska varnost
202235 (1594) hamax

Več podobnih tem