» »

Warhammer Online :Age of Reconing Collectors Edition

Warhammer Online :Age of Reconing Collectors Edition

Killerboy23 ::

Dober dan,
Rad bi vprašal a se spača kupiti igro Warhammer Online:Age of Reconing Collectors Edition
če ja dajte napišite 10 če pa mislite da je 1.miljeur ne vredna potem pa 1 in pustite neke komentarje če kdo igra to igro pa me naj doda na xfire-monster96 in če kdo ve za kak LOTRO-(TO JE Lord of the Rings:Online) ali pa za kak Warhammer Online privat tema je pa bolj vezana na naslov :D Že se veselim vaših komentarjev :D

Killerboy23 ::

In mogoče kdo ve koliko dni dobiš zastonj če kupiš igro ?

Rotaidal ::

Če bi vsaj malo bolj normalno napisal, da bi človek kaj razumel bi še kdo odgovarjal.

Sicer pa mislim, da dobiš en mesec for free ja.

Daliborg ::

Jaz jo igram( zaenkrat se vendar dvomim da bom podaljsal). Uglavnem ce si bolj PVE tip ti jo ne priporocam. Saj je igra vec ali manj osredotocena na RVR (Realm vs Realm) kar pomeni da dejansko od lvl 1 naprej rvr-jas, in se PVE.ja sploh ne rabis dotaknit ker xp dobis tudi od ubijanja igralcev nasprotnega realma. Meni je bila ravno zato vsec ker so mi rpg vsec in v tej ne rabis "grindati" da bi hitro dosegel levelcap. Je zelo povdarjeno na teamplay-u in ce si associalen tip cloveka ti jo mocno odsvetujem, ker ti zna biti kaj kmalu dolgcas.

lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

bajsibajsi ::

Warhammer je se ena izmed MMO(rpg) iger, ki je imela pred izzidom izredno visok hype, a kaj kmalu po izidu nizko padla. Zal mi je, da sem jo kupil. Se sreca, da nisem dobil CE takrat.

Mimgrede, cca. pol leta nazaj sem nekje v tej isti sekciji prilimal linke, kjer so prodajali (novo) igro za 9.99$.

Killerboy23 ::

Jaz sem pa čisto zadovoljen z njo ker je res cool in še grindat ni treba

Rotaidal ::

Igra je ql na začetku. Navduši tako kot skoraj vsak nov mmo. AoC, Darkfall.. tudi War. Pol pa žalost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Warhammer online

Oddelek: Igre
10644 (533) def0r
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837596 (4833) pr0sac
»

Age of Conan samo £7.99 pri play.com

Oddelek: Igre
372469 (1635) ahac
»

Kje kupiti igro Warhammer online (WAR)?

Oddelek: Kaj kupiti
51511 (747) bajsibajsi
»

Nov dober MMO

Oddelek: Igre
201503 (1175) Good Guy

Več podobnih tem