» »

Windows 7 in monitor Prestigio 7199 problem

Windows 7 in monitor Prestigio 7199 problem

anze20 ::

Živjo

Pred kratkim sem kupil nov računalnik z INTEL Core 2 Quad Q8400 2.667GHz 8Gb rama in grafično ATI Radeon HD4850 GDDR3. Pri instalaciji win 7 RC in priklopljenim monitorjem Prestigio 7199 deluje stvar v redu, dokler ne pride do windowsov. Takrat monitor crkne (no input) in stvar deluje le na HDMI povezavi z LCD televizorjem. Če grem v windowse pod safemode monitor deluje normalno. Poskusil sem z spremenitvijo resolucije, ampak ob ponovnem zagonu je stvar spet ista. Deluje le na LCD televiziji preko HDMI-ja. A mogoče kdo ve, kaj bi bilo narobe? Ko sem računalnik pripeljal iz servisa je bila naložena testna win 7 32 bitna in je monitor delal normalno.

Hvala z odgovor
Anze

bluefish ::

verjetno je potrebno v gonilnikih grafične dopovedati, kateri je primarni zaslon.

anze20 ::

Bom preveril, samo v času instalacije windowsov je takoalitako obstajal samo 1 monitor. S HDMI kablom sem priklopil na TV šele, ko sem pol ure čakal, da se bo monitor prižgal, pa se ni, hdd lučka pa je nakazovala, da računalnik med tem deluje.
Anze

Klenobo ::

Probaj s kakšnim boljšim monitorjem. Imam občutek, da ti po default priključi na preveliko resulucijo in jo monitor nezna prikazati.

Probaj mu določiti nižjo resulucijo za default. Včasih je bilo treba boljši monitor priključiti in nastaviti nižjo resulucijo, da je delovalo potem.
Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

anze20 ::

Sem rajši kar ta star 15" LCD monitor priklopil, pa stvar normalno deluje, brez da bi sploh resolucijo menjal. Ni mi jasno, kaj ga je pri novem monitorju zmotilo.

Hvala za odgovore
Anze


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
5624 (553) pEACH
»

Nepopolna slika na LCD monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
9869 (734) miranpozar
»

lcd največja ločljivost?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191560 (1183) Pyr0Beast
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318320 (11836) Ursus
»

MSI 818 geforce2 MX problem!

Oddelek: Zvok in slika
121099 (883) Blue3D

Več podobnih tem