» »

DivX 5.0.2

DivX 5.0.2

js ::

ko sem namesti divx 5.0.2 kodek (pro verzijo) so se mi začeli pojavljati problemi pr filmih narejenih z kodekom 3.11. slika ne teče več enakomerno ampak se malo zatika. še posebej je to vidno ko se pelje avto? v čem je fora?
sistem: amd xp 1600+, sis 735, gf2 mx.

Paramedic ::

Me to dela v WMPlayerju, v the Playa in BSPlayerju pa ne. Čudno.

js ::

js sn gledo v microDVD playerju. a tam tud ne dela?

Jst ::

Enak problem pri meni... Uporabljam BSPlayer.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

hominis ::

Hmm meni stare kodeke predvaja kul samo DivX Player 2.0 Alpha, ki se namesti skupaj s kodekom 5.0.2 Pro. S ostalimi playerji so slike katastrofa.

BTW je ze kdo probu kake DVD-je rippat & kompresirat v divx, ter primerjat kvaliteto/velikost koncnega izdelka s kodeki 3.11, 4.xx in 5 ?

x_roby ::

Jaz npr. rippam skor vsak dan kak dvd, in mislim da se razlika se kar poznam....... sploh med 3.11 in 5.02 kodekom. Uporabljam pack programckov GordianKnot, s katerim lahko nardis zelo kvaliteten divx, seveda z 5.02. Ta ima malo boljse stisknje, slika vec ne skace ali pa kaj podobnega (nevem fantje od kod vam ti problemi, men dela vse picikato z bsplayer-jem), pa se creditse na koncu zripas na bolj slabi kvaliteti, da pridobis prostor na cdju za film-itak noben ne gleda teh napisov na koncu filma.
Ta problem o zatikanju/skakanju slike je bil pri 5.01 al pa kakih warez verzijah.....

No jaz se nimam kj pritozevat..... se ze veselim novih verzij, ki nam bodo, upam da kmalu, omogocale okrog 3 urni film al pa vec, spravit na en cd z vsaj tk dobro kvaliteto kot jo zdaj dobis na dveh ( upam da veste kaj mislim), ce ne se z boljso kvaliteto. To bi bilo kr koristno.......
...::: Powered by P4 HTT :::...

sinko999 ::

Ehmm s katerim codecom so zripali film Joe Black
pa je film zelo lepo zripan pa gre na en cd pa je dolgi nekaj čez 3 ure.

LP
Ni? ni ve?no !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nimo Pack mi pokvari MEDIA PLAYER

Oddelek: Pomoč in nasveti
171244 (1063) BaRtMaN
»

slabo predvajanje Dvixa

Oddelek: Sedem umetnosti
13935 (694) leonius
»

Zvok v divx filmu ne dela!

Oddelek: Sedem umetnosti
51730 (1536) boss-tech
»

krčenje filmov

Oddelek: Sedem umetnosti
151643 (1240) Gandalfar
»

Kateri DivX codec uporabljat???

Oddelek: Sedem umetnosti
71454 (1041) EX-B

Več podobnih tem