» »

ohišje

ohišje

slovencslo ::

Aerocool Syclone Black http://www.dinokomp.si/product_info.php...
Aerocool Hi-Tech 7 PRO http://www.dinokomp.si/product_info.php...

kerga od teh zgornih ohišij mi najbl priporočate za hlajenje računalnika?? pa da bi pasu s to matično ploščo = Gigabyte GA-8I915P Duo

pa če se rab bom napisu tud se use ostalo : intel pentium 4 3.1Gh , 2Gb RAM , winfast nvidia 8500GT. pa ce mi lohk poveste ke se pogleda kok mas močn napajalnik.

Galaxy ::

Kič kič kič. Vzami raje Antec Nine Hundred Two..

slovencslo ::

ja js bi zbral Aerocool Hi-Tech 7 PRO ker ma ful pretoka zraka pa čez cel ohišje zato mi je dobr ker je čez cel ohišje pretok zraka.

sam povejte kaj si vi mislte da nm js kksne napake naredu.

TehDucky ::

Če hoč neki pretok zraka pol to vzemi a ne. Pač ogromen ventilator na stranici bo pa že pomagov.

slovencslo ::

zarad tega bi ga ze uzel sam ne vem ce bo matična pa grafa pa use to not pasal sj sm gor napisu kaj js mam pa mi plz pomagite.

Galaxy ::

Vse bo pasal brez problema :)

TehDucky ::

Videl sem, da si vprašal kje se pogleda kako močen napajalnik imaš. Odpri stranico ter poglej fizično na napajalniku.

paljer ::

Za tak računalnik, kot ga maš skoraj ventilatorjev ne potrebuješ.
Ti bi za ohišje dal 5krat več kot je računalnik vreden.

Doma imam en prastar P4 tut okrog 3Ghz (hlajenje ima rebra od p4, cooler od p4 priključen na 5V in gor prilepljen še en 8 ventilator na 5V in se nč ne greje).

Prodaj to staro kanto: in kupi nekaj novega. Kakršnakoli investicija v to je nesmiselna.

Mipe ::

http://slo-tech.com/forum/u70661

Zakaj preprosto ne kupiš dobrega računalnika, ki bo imel garancijo nekaj let? Šarjenje po računalniku je drag hobi, kot ti bo vsak techovec povedal.

slovencslo ::

ne lejte js mislm kupt pac racunalnik po delih sm pac začel z ohišjem k mam glih tok dnarja zdj bom pa našparu za use drugo naekat. kupu bom pa tak racunalnik k mi ga je dzinks napisu al pa ce se bo to tkrt k bom nasparu dnar se kksn velk napredk naredu.

bluefish ::

pač kupi takega, ki ti je všeč po videzu in ima dovolj prostora in/ali imaš plac zanj.

paljer ::

Po moje je bolje, da začneš kje drugje gradit računalnik, saj ohišje je najmanj pomemben kos.

bluefish ::

saj ohišje je najmanj pomemben kos
Ne bo držalo. Slabo izdelano ohišje te na koncu kaznuje s prenašanjem vibriranja, slabim pretokom zraka, premalo prostora za kable,...
Se pa strinjam, da je to eden od kosov, ki jih kupuješ proti koncu, ko že veš, kakšna bo konfiguracija.

slovencslo ::

sj js ze use vem kva bom nasledne nabavu.

bluefish ::

no, samo je brezveze kupovati ohišje zato, da ga boš potem gledal in prestavljal po sobi. Lahko pride tudi kak nov zanimiv mode,...
Sicer pa, kakor te je volja.

slovencslo ::

ne js bom pac ta komp ga mam zj ze prestavu ke u ta now uhišje sm se pac udloču da bom po delih nabavu pa neki dobrga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem računalnik do 700€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8121948 (20941) mrepca
»

kateri računalnik naj kupim (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
516795 (4726) klinker
»

top ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
423461 (2339) frudi
»

Gaming PC (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1168124 (5466) fr4nc
»

Grafična, napajalnik?

Oddelek: Strojna oprema
91561 (1253) bluefish

Več podobnih tem