» »

Warcraft

Warcraft

1 2
3
4 5

fireX88 ::

ocene so tako slabe..kaj se splača it gledat?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

D3m ::

jaz bom počakal na yify release. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Smurf ::

Moram priznati, da tako cheesy zgodbe ze dolgo nisem gledal. V bistvu je zgodba tako slaba, da je na momente delovala kot parodija in je bilo iz tega vidika zabavno. Brez slabe vesti sem sel med filmom po refill kokic, ker zgodbe itak nisi mogel zamuditi.

Torej:

Zgodba: 1/10
Zabava: 7/10
Efekti: 8/10

fireX88 ::

hvala :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jerry000 ::

Men se je splačal it gldat...bi šou še 1x kamot :)
Je pa nekako kot je Smurf napisal. Efekte bi edino dal malo več pa zabavo...za zgodbo pa to ni film...je bolj za vizualne užitke :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

oo7 ::

fireX88 je izjavil:

ocene so tako slabe..kaj se splača it gledat?



Men je bil kar vredu film nisem pa nikoli igral Warcraft iger.

Phantomeye ::

ahac je izjavil:

Jaz sem imel ves čas občutek, da bi moral vedet stvari, če bi hotel razumet o čem gre.

Kaj pa ni bilo jasno?


Kaj pa vem, zdelo se mi je, da mi manjkajo informacije. pa menda je bilo polno referenc, pa nekih likov v ozadju, ki jih očitno lahko prepoznajo le tisti, ki poznajo WOW.

Jerry000 ::

Phantomeye je izjavil:

ahac je izjavil:

Jaz sem imel ves čas občutek, da bi moral vedet stvari, če bi hotel razumet o čem gre.

Kaj pa ni bilo jasno?


Kaj pa vem, zdelo se mi je, da mi manjkajo informacije. pa menda je bilo polno referenc, pa nekih likov v ozadju, ki jih očitno lahko prepoznajo le tisti, ki poznajo WOW.

Tisti liki v ozadju tko nimajo vloge. Opazil sem lik "murlock" na začetku bolj, ampak tudi če nisi opazil nisi nič zamudil

DeeJay ::

Mene je bolj zmotil, da niso v celem filmu omenil iz katerega planeta prihajajo Orci.... no al sem pa nekje to zgrešil.

ahac ::

Tisti liki v ozadju tko nimajo vloge.
Točno to je tisto, ki verjetno zmede koga. Ponavadi, če v filmu prikažejo nekaj kar nima vloge in se s tistim nič ne zgodi, se vprašaš "kaj je bilo pa to?" Tega je dost tukaj.

Nekatere stvari so take, da ji fani igre opazijo, ampak drugih ne moti. Tak je npr. tisti murlock. Ali pa ko pridejo v Westfall. Kdor je igral WoW ga takoj prepozna in si misli "tukaj sem pa pobijal harvest goleme za quest." V bistvu je čisto vsako območje, ki ga obiščejo v filmu takoj prepoznavno igralcem. Ampak, če ta območja vidiš prvič, to ni noben problem.

Drugo so pa stvari kot je ork dojenček. Zakaj je v filmu? :P OK, kdor pozna Warcraft igre ve zakaj, ampak za zgodbo tega filma je pa nepomemben. Po moje so take stvari tisto, kar moti nekatere gledalce. Se mi pa zdi da so kar dobro pripravil stvari za potencialno nadaljevanje, brez da bi bilo to preveč očitno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Jerry000 ::

Zakaj je oni ork dojenček tam boš pa v drugem delu videl ;). To je keč :). Sej dons tko delajo, to ni samo warcraft. Poglej game of thrones, avangers,...vsi se končajo tko da se nek lik pojavi na koncu, ali vmesno,...jaz WOW nisem nikol igral, film sem doživljal kot film. Mi je nesmiselno tle debatirat ker ma vsak svoja opažanja in pričakovanja in poznanja in še in še. Verjetno je pa generalno da je film lep kot vizualno. Mene je predvsem motilo da se je prehitro odvijalo. Primer bom vzel LOTR...tam so si vzeli čas in je zgodba lepo tekla...tukaj v warcraft pa "dejmo v 2 urah pokazat kar se da največ krajev in likov"

Lonsarg ::

Eni imate res visoka pričakovanja, moja je namreč presegel, ker filmi po igrah so ponavadi MNOGO slabši, ala ocena 5-6. Temu pa komot dam 7.5, skratka za pogledat je.

barakus ::

Haha murlock je bil super! :D

Skoda ker niso naredili zgodbo manj pocukrano, bolj temacno, se posebno orki prevec prijazno zgledajo. Tam ko ork napici sina od Anduina sploh ne pokaze rane, malo krvi je okoli ko pade na tla, se prav vidi, da nalasc niso pokazali prizora. Meni se zdi da delajo isto napako kot pri WoW, skusajo ustreci vsem po malem in nihce ni zadovoljen.

Kar se tice CGI, me je pa zmotila tista scena ko pristanejo prvic pristanejo z gryphonom v Karazhanom, je stvar bla totalno ne-smooth in je stekala, kot da bi zrederirali vsak 5. frame, sploh nisem mogel razlocit scene. Pa tekstura golema mi je bila tudi malo cudna - delovala nedodelano, ampak to so malenkosti :).

Sej film je ok za pogledat ampak v mojih oceh ima lore blazno vecji potencial, kot ga je film izkoristil. Meni je warcraft svet in zgodbe >> LOTR svet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

Smurf ::

Lonsarg je izjavil:

Eni imate res visoka pričakovanja, moja je namreč presegel, ker filmi po igrah so ponavadi MNOGO slabši, ala ocena 5-6. Temu pa komot dam 7.5, skratka za pogledat je.

Tole bo na imdbju imelo oceno pod 6.5, zelo mozno da pod 6.

MOZN SPOILER
Za unega dojencka nekako predvidevam da je thrall ali kako mu je ze ime, glede na to kako na prvo zogo je film (pa poznam lore zelo zelo povrsno [iz w2, w3 in hos]).

Lonsarg ::

IMBD je v par dneh padel iz 8.2 na 8.1. Skratka hudega padca ni, maksimalno ko še lahko pade je še kakih 0.5 točke glede na pretekle statistike.

V bistvu še najbolj zajeb je ravno premalo Warcraft filinga, podpbno kot velja za nove Star Treke brez Star Trek filinga. Ampak to je pač posledica popularizacije, moji punci je bil čisto kul recimo.

Smurf ::

Lonsarg je izjavil:

IMBD je v par dneh padel iz 8.2 na 8.1. Skratka hudega padca ni, maksimalno ko še lahko pade je še kakih 0.5 točke glede na pretekle statistike.

V bistvu še najbolj zajeb je ravno premalo Warcraft filinga, podpbno kot velja za nove Star Treke brez Star Trek filinga. Ampak to je pač posledica popularizacije, moji punci je bil čisto kul recimo.

Tole bom pocitiral, ko bo padlo pod 7.5 in ti rekel, a sem ti rekel :D.

Moja je precej zavijali z ocmi, obcutek imam, da bom fasal kaksen somrak, kot kazen =/.

oo7 ::

Ja Warcraft ima trenutno oceno 8,1 ampak trenutno je glasovalo samo dobrih 15 tisoč ljudi. Ta ocena se bo lahko še zelo spremenila ali pa tudi ne treba še počakati ene par mesecev, da bo tam okoli 200-300 tisoč ali več glasov takrat pa bo že bolj končna ocena :)

fireX88 ::

Smurf je izjavil:

Moram priznati, da tako cheesy zgodbe ze dolgo nisem gledal. V bistvu je zgodba tako slaba, da je na momente delovala kot parodija in je bilo iz tega vidika zabavno. Brez slabe vesti sem sel med filmom po refill kokic, ker zgodbe itak nisi mogel zamuditi.

Torej:

Zgodba: 1/10
Zabava: 7/10
Efekti: 8/10


ravno iz kina, se podpišem pod to.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

shadeX ::

A ni point vsega da se na koncu zabavaš? 7/10 se mmi zdi soldina ocena za zabavo :)

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Ja Warcraft ima trenutno oceno 8,1 ampak trenutno je glasovalo samo dobrih 15 tisoč ljudi. Ta ocena se bo lahko še zelo spremenila ali pa tudi ne treba še počakati ene par mesecev, da bo tam okoli 200-300 tisoč ali več glasov takrat pa bo že bolj končna ocena :)


Če bo sploh imel toliko ocen. Pa spet odvisna porazdelitev. Kake filme recimo pridejo ocenjevat samo fani ali pa haterji.

shadeX je izjavil:

A ni point vsega da se na koncu zabavaš? 7/10 se mmi zdi soldina ocena za zabavo :)


Sicer ne vem, na koga se nanaša... kljub temu, da je bil film 'slab' po mojih standardih, mi je bil v resnici precej zabaven. Recimo, sploh v nasprotju s filmom Batman vs superman. Ta film mi je pa totalno zamoril in sem si samo želel, da bi ga bilo čimprej konec, da si grem lahko dat pištolo v usta. :D

Zgodovina sprememb…

Fif55 ::

Ali sploh veste, da ste si lahko ta film pogledali med prvimi ? Večina ljudi po svetu še sploh nima možnosti gledati tega filma. Predvaja se samo v EU in v nekaj ostalih državah. Italija in Anglija imata premiero komaj 2 in 3.6. ZDA, Kanada in Mehika šele 9-10.6. Medtem ko v države južne amerike pride konec meseca junija.
Ocena se bo sigurno spremenila. Koliko sem osebno slišal mnenja tistih, ki so šli gledat ta film, sem opazil, da so bili fani wow-a najbolj razočarani, kakor pa tisti, ki tega sploh ne poznajo. Če imaš previsoka pričakovanja, boš skoraj vedno razočaran.

Torej pravite, da je zgodba bila najslabša od vsega kar je možno ? Ali ste gledali tudi kakšne druge filme ?
Potemtakem je pa res čudež, da sta igri Warcraft: Orcs & Humans in World of Warcraft uspeli, če je tako zelo zanič zgodba ? Pohvale Blizzardu, da zna prodati luft in zato pokasirati velike denarce.
Zgodba je takšna kot je, nekaj so spremenili, večina pa je ostala kakor je v originalu. Če se pogleda kratka obnova filma, se vidi, da ni samo začetek, zaplet in konec. Ampak začetek orki, začetek ljudje, zapleti (ne eden, ne dva, ampak več) in (pol)konec, kajti zgodba še ni končana. Tako, da ocena sigurno ne more biti najslabša, če bi le realistično ocenili zgodbo.

Ocena bi morala biti vedno sestavljena iz 50% objektivnosti in 50% osebnega mnenja, kar pa to ni, je popolnoma nepomembna ocena in nič ne šteje.

Resda veliko stvari ni prikazano dovolj nazorno in se nekatere stvari preveč "vlečejo", medtem ko pa bi lahko ostalega veliko več pokazali. Nič ni popolno. Tudi sam še nisem videl filma z enoglasno oceno 10/10.

Ampak, da je bil film Warcraft tako zelo zabaven, se pa nebi strinjal. Je bilo nekaj smešnih scen, tako da je malo popestrilo film, ampak to je le eden zelo majhen delček od 120min dolgega filma. Bi jih lahko bilo še nekaj več in vložnega več truda (ne le "one line joke"). Večina komedij ne dobi ocene nad 7/10 pa so po večine vse zelo smešne.
Za akcijsko fantazijsko pustolovščino je bil ta film zelo dober. Dobre stvari so konkretno pretehtale slabe. Naslednji film bo še bolj zanimiv, komaj čakam.

Jerry000 ::

A se kdaj ve, kdaj se bo lahko kupilo DVD?

Smurf ::

Blizzard zgodbe so bile super za nivo igerc (sem velik fan). Za filme bi bilo potrebno malenkost vec (se posebej ker te verjetno boljsa zgodba ne stane bistveno vec v primerjavi z recimo efekti). Jaz sem imel precej nizka pricakovanja, pa morem priznati, da je bila zgodba se slabsa od nizkih pricakovanj (vizualno podoba pa je bila nad pricakovanji). Kolegi, ki so sli zraven in ne poznajo toliko te zgodbe (po pravici receno jo jaz tudi poznam samo po konckih) so bili bolj razocarani od mene.

Zgodba je slaba, ker je popolnoma predvidljiva in klisejevska. Tezko temu reces, da ima zapletena :D.

SPOILER

Recimo, preden gre kralj v boj z oslabljeno vojsko, smo ze vsi vedeli, da bo to naredil. Ko je bil pripravljen iti z zelo okrnjeno vojsko smo vsi vedeli, da bo umru in se hihitali nad klisejevsko junaskostjo, kako se je zrtvoval za ljudstvo.

Zadeva je bila se toliko bolj komicno, ko je bil v situaciji, da bi se lahko mirno umaknil nazaj sredi boja, ampak je raje ostal in se zrtvoval (who saw that coming!).

Ali pa, da bo sin umrl s strani sefa nasprotnikov. Ali pa da se bo glavni carovnik spremenil v negativca (punca mi je v kinu rekla, ko je bila prva scena z njem, da tale bo zihr negativc).

Pac film je bil smesen zato, ker so izpolnili vse filmske kliseje o junakih/negativcih/zgodbi ne, ker bi bile namensko komicne situacije.
itd. itd.

sash69 ::

@Smurf

Just a question: kaj npr. Hobbit in LoTR pa nimata predvidljive oz. klišejske zgodbe/junake/negativce?
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Jerry000 ::

sash69 je izjavil:

@Smurf

Just a question: kaj npr. Hobbit in LoTR pa nimata predvidljive oz. klišejske zgodbe/junake/negativce?

Majo...ampak z zgodbo so pa naredili super. S tem da jim je pri hobitu kvaliteta padla. Preveč vsiljujejo nepotreben humor

Kurzweil ::

@Jerry000, točno to. To me je motilo že pri Guardians of the galaxy, novem Star Wars in še marsikje. Nek retardiran "low profile" humor za otroke. Seveda vse z namenom, da je gledanost čim večja med otroci, ženami, babicami in ostalimi. Prav zaradi tega se danes bojim vseh rebootov in nadaljevanj klasičnih franšiz, ker vse zje*ejo s tem cenenim humorjem, ki resnično ne paše zraven. Sicer pa kar se tiče Warcrafta, sem jaz že ob prvi napovedi, da se bo snemal film rekel, da je glede na hype in pričakovanja nemogoče zadovoljit visoka pričakovanja in da bo film prej razočaranje, kot kakšen presežek. S filmom so jajcali leta in leta, dokler se ga na koncu ni lotil Duncan, vmes pa smo doživeli kar nekaj fantasy stvari od Hobita do Game of Thrones. Še enega aduta bi imel Warcraft, če bi prišel ven takrat, kot je bilo prvotno mišljeno in sicer rednerirane scene, CGI, kar pa smo že vse videli od Avatarja pa do Prometeja, da ne naštevam dalje. Soundtrack je bojda tudi slab, igralci pa smešni kolikor vidim, verjetno se bom pravtako težko privadil tipa iz Vikingov, kot glavnega igralca. In potem ti poleg še posiljujejo game carde, bi stvar nekako še razumel, če ne bi bila stvar takšne narave, da ga lahko koristijo samo tisti z novim accountom oz. novi userji. Pa ga bom šel vseeno pogledat, najraje grem gledat film, če ni previsokih pričakovanj, ker sedaj kolikor berem je folk bolj kritičen, kot kaj drugega, tako da me lahko samo še preseneti.

Jerry000 ::

Ja, to se strinjam. Te love scene in vsiljen humor preveč vrivajo na silo zaradi širše publike. Morali bi narediti straight foward kot naprimer pri LOTR. Sej so ble kakšne love scene, ampak v mejah normale. Pri warcraft filmu sem res čakal kdaj se bo glavni lik in ona ork ženica poknila (sexala). Malo preveč.

Smurf ::

sash69 je izjavil:

@Smurf

Just a question: kaj npr. Hobbit in LoTR pa nimata predvidljive oz. klišejske zgodbe/junake/negativce?

Meni je bila zgodba v LoTR za nekaj stopnick boljsa in se mi je na splosno zdela ena bolj posrecenih adaptacij iz knjig na film. Hobbit nekoliko slabsi, a se vseeno bistveno boljsi kar se tice zgodbe.

SPOILER
Al pa recimo poglej film 300 (kjer zgodba ni neki kompleksna, ves kaj se bo zgodilo, ampak je vseeno po mojem mnenju zelo dobro izpeljano). Ko se zrtvuje Leonidas, ves zakaj se je zrtvoval, je smiselno, zdi se ti tragicno, kralj s svojim zrtvovanjem izpade junak. Pri Llanu pa si mislis, u glej ka je neumen pa bo umru. *Umre*. Haha umru je! (A je bilo komu dejansko zal, da je umru?)

Jerry000 ::

Ne, je blo nekako tako kot si opisal :). Nisem čutil tistega junaštva...bolj neumnost

Phantomeye ::

sash69 je izjavil:

@Smurf

Just a question: kaj npr. Hobbit in LoTR pa nimata predvidljive oz. klišejske zgodbe/junake/negativce?


Seveda, samo LOTR je izvorno delo. Izvorno delo ne more bit klišej samega sebe. Klišejske so zgodbe, ki uporabljajo iste trope. Fantazije, ki jih poznaš, večinoma izvirajo iz Tolkiena. Brez Tolkiena ne bi bilo Warcrafta, in marsikatere knjige, igre ali filma

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Fif55 je izjavil:

Ali sploh veste, da ste si lahko ta film pogledali med prvimi ? Večina ljudi po svetu še sploh nima možnosti gledati tega filma. Predvaja se samo v EU in v nekaj ostalih državah. Italija in Anglija imata premiero komaj 2 in 3.6. ZDA, Kanada in Mehika šele 9-10.6. Medtem ko v države južne amerike pride konec meseca junija.
Ocena se bo sigurno spremenila. Koliko sem osebno slišal mnenja tistih, ki so šli gledat ta film, sem opazil, da so bili fani wow-a najbolj razočarani, kakor pa tisti, ki tega sploh ne poznajo. Če imaš previsoka pričakovanja, boš skoraj vedno razočaran.

Torej pravite, da je zgodba bila najslabša od vsega kar je možno ? Ali ste gledali tudi kakšne druge filme ?
Potemtakem je pa res čudež, da sta igri Warcraft: Orcs & Humans in World of Warcraft uspeli, če je tako zelo zanič zgodba ? Pohvale Blizzardu, da zna prodati luft in zato pokasirati velike denarce.
Zgodba je takšna kot je, nekaj so spremenili, večina pa je ostala kakor je v originalu. Če se pogleda kratka obnova filma, se vidi, da ni samo začetek, zaplet in konec. Ampak začetek orki, začetek ljudje, zapleti (ne eden, ne dva, ampak več) in (pol)konec, kajti zgodba še ni končana. Tako, da ocena sigurno ne more biti najslabša, če bi le realistično ocenili zgodbo.

Ocena bi morala biti vedno sestavljena iz 50% objektivnosti in 50% osebnega mnenja, kar pa to ni, je popolnoma nepomembna ocena in nič ne šteje.

Resda veliko stvari ni prikazano dovolj nazorno in se nekatere stvari preveč "vlečejo", medtem ko pa bi lahko ostalega veliko več pokazali. Nič ni popolno. Tudi sam še nisem videl filma z enoglasno oceno 10/10.

Ampak, da je bil film Warcraft tako zelo zabaven, se pa nebi strinjal. Je bilo nekaj smešnih scen, tako da je malo popestrilo film, ampak to je le eden zelo majhen delček od 120min dolgega filma. Bi jih lahko bilo še nekaj več in vložnega več truda (ne le "one line joke"). Večina komedij ne dobi ocene nad 7/10 pa so po večine vse zelo smešne.
Za akcijsko fantazijsko pustolovščino je bil ta film zelo dober. Dobre stvari so konkretno pretehtale slabe. Naslednji film bo še bolj zanimiv, komaj čakam.


Krajša verzija: Tvoja ocena o filmu je popolnoma nepomembna, ker ne vsebuje niti kančka objektivnosti. Zgolj neko subjektivno nakladanje.

Daljša verzija: Kakšna zgrešena logika. Človek ne sme reči, da je nek film slab, samo zato, ker obstajajo še slabši filmi?

Prosim te. Najboljše, da se zberemo skupaj in organiziramo maraton najslabših filmov vseh časov, zato, da bomo znali ceniti Warcraft. Samo katere filme izbrat? Hobgoblins, Mac and Me, Things, Troll 2, Highlander 2, Fast and furious 7, 50 Shades of Grey, The Room? Slabi filmi ali dobri filmi? Poznam ljudi, ki bi bili na obeh straneh ekstrema za omenjene filme.

Sicer pa, ocena more biti sestavljena 50/50?

Od kje si pa to potegnil?

V resnici filmov ne moreš zares ocenjevat objektivno. Seveda, obstajajo določeni konsenzi oz. univerzalije, kaj je objektivno dobro. Ampak, na koncu dneva, VEDNO pride do subjektivnega mnenja.

Skratka, nimaš nekih standardiziranih kriterijev, na podlagi katerih bi napisal računalniški program, spustil skozi film in ven dobil (objektivno) oceno.

Kar ti hočem povedat je, da ne glede kako je film dovršen, bodo obstajali ljudje, ki se jim bo zdel dolgočasen drek. Potem jim pa predvajaš transformerje ob katerem orgazmirajo.

Si gledal Odisejo 2001? Si užival zraven? Za dotični film velja nek konsenz, da gre za dober film, ahead of it's time. Vse je stvar percepcije. Da greš pa rečt, da je ocena filma nepomembna, ker je subjektivna (ali pa preveč objektivna? karkoli si že hotel povedat s tem), je pa totalna bedarija. Z mnenjem se lahko strinjaš ali pa ne. Ni pa pravega in napačnega mnenja. Imaš resnična in lažna dejstva, ki so objektivna. Mnenje je pa od vedno v domeni subjektivnega.

Večina komedij ne dobi ocene nad 7/10 pa so po večine vse zelo smešne.

In katere komedije, pod 7, so zelo smešne? Je to tvoja objektivna ocena? ali subjektivna? ali 50/50?

Mato989 ::

Včeraj gledal film v Cineplexxu, moja ocena, nekje 8/10...

Največji minusi:

- Medivh (igralec) mi nikakor ne sede niti upodobljenost osebnosti mi nikakor ne paše z lore....
- Lothar ubije Blackhanda? Katastrofa, lore wise....
- Garona je half orc half human??????????? WTF, če je iz Draenorja kjer ni ljudi (bojda) ok lahko tu zabluziš in rečeš da se je kdo prej tja teleportiral ampak sori, to je povsem nepotrebna sprememba, predvsem zaradi dejstva ker je evidentno da Garona pozna Draenei jezik in bi komot lahko bila half Draenei in half ork... kakorkoli že je, velik minus za to nepotrebno spremembo.
- Pacin problemi... Resnično upam na Director's cut, ker na žalost je tole dokaj slabo če pogledam objektivno, tisti ki poznamo Warcraft lore nam je bilo še zmerno, ampak to "preskakovanje" oz. ultra hiter tok dogodkov, je pač preveč in deluje kot da gledamo recap filma ne pa film,
- Gul'dan se mi zdi je imel nepotrebne izpade in je deloval zlo nelogično glede na nekega ultra pametnega masterminda...

Največji plusi

- Warcraft na TV (še vedno sicer trdim da bi morali film naret v enaki obliki kot so introti v WoW recimo....




- Khadgar je dokaj posrečen, čeprav ne vem kako bodo prelevili Khadgarja iz tega kar smo vidli v to kar je bilo v času WOD recimo videno....
- Design oklepov je res dober in WoW look alike
- Murlocs
- Lion's Pride Inn?
- Polymorph spell



Pač dober entry zgodba z nekaj težav pacinga in še česa... največji problem kot lore fanu je seveda sprememba dogodkov kot je uboj Blackhanda s strani Lotharja, kar je pač absurd čeprav razumljivo zaradi tega da Lothar nekaj naredi( po moje je itak dovolj)

sash69 ::

Phantomeye je izjavil:

sash69 je izjavil:

@Smurf

Just a question: kaj npr. Hobbit in LoTR pa nimata predvidljive oz. klišejske zgodbe/junake/negativce?


Seveda, samo LOTR je izvorno delo. Izvorno delo ne more bit klišej samega sebe. Klišejske so zgodbe, ki uporabljajo iste trope. Fantazije, ki jih poznaš, večinoma izvirajo iz Tolkiena. Brez Tolkiena ne bi bilo Warcrafta, in marsikatere knjige, igre ali filma


Sedaj ne vem če sem te tule prav razumel: torej, zato ker je to (LoTR) original oz. pionirsko delo v tem žanru, potem to tudi pomeni, da zgodba sama po sebi ni (oz. ne more biti) klišejska? Vse ostalo kar pa je nastalo kasneje oz. kjer so črpali navdih/prvine iz LoTR, pa je klišejsko?

Glede na znano zgodovino (tako iger kot pripadajočih knjig) Warcrafta, bolj natančno, dogodkov okoli igre Warcraft 1, ter knjig na katerih bazira zgodba za film (The last guardian, Of blood and honour) težko zgodbo narediš bolj nepredvidljivo. Nekateri dogodki so v originalu predstavljeni malo drugače: npr. Garoni ukaže Gul'dan (oz. The shadow council) da ubije Llana, Medviha pa kontrolira oz. je possesed iz strani demona Sargerasa, ki je čisto na vrhu "prehranske verige bad guyev" v Warcraft svetu. Že tako se mi je zdelo, da so predstavili kar veliko characterjev (za npr. nekoga, ki ne pozna Warcrafta), v 2h urah jih pač ne moreš zadovoljivo predstaviti še več in to tako kvalitetno, da folk temu sledi, nato pa jih na koncu 80% pobiti (kar mislim da s pojavom GoT-a sedaj ljudje pričakujejo :))

Mislim da je to bolj "problem" tega žanra sedaj - GoT. Pa da ne bo pomote. Obožujem GoT - tam vedno upam da kakšn izmed "glavnih" krepne. :)

@Smurf: to tudi meni ni bilo nič žal. :) Sem že v prvem postu oz. svoji oceni napisal, da so naredili King Llana popolnoma narobe - vključno z izbiro igralca.
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Strato5 ::

Pozdravljeni,

I'll just leave this here:
če kdo gre ali je šel tale Warcraft gledat, pa ne rabi tistega kupona, ki ga dobiš s kino karto skupaj, se toplo priporočam za tisto kodo (lahko kar na ZS) :D:))

fireX88 ::

Strato5 je izjavil:

Pozdravljeni,

I'll just leave this here:
če kdo gre ali je šel tale Warcraft gledat, pa ne rabi tistega kupona, ki ga dobiš s kino karto skupaj, se toplo priporočam za tisto kodo (lahko kar na ZS) :D:))


v cineplexu nisem dobil nobenega kupona.. le playboy so talali (brez zajebancije!)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ahac ::

- Garona je half orc half human???????????

Saj ne rečejo tega. Ona reče samo, da je pol ork. Mogoče humani (in zato tudi gledalci) sklepajo, da mora bit pol human (humani itak ne vedo, da je na drugi strani portala še kakšna podobna rasa) in ji zato tudi bolj zaupajo.
Originalno je sicer tudi v Warcraft igrah bilo mišljeno, da je orc/human, pa so kasneje spremenil, da je orc/draenei (kar je bolj smiselno).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Fif55 ::

Krajša verzija: Na podlagi tvojih prejšnjih objav na slotech-u, si izredno konfliktna oseba.
Daljša verzija: Dobro spustil se bom na tvoj nivo, čeprav moja objava ni bila tebi namenjena, žal. Ampak ker je pač tako naneslo, da sem svojo objavo podal takoj za tvojo objavo, si se bil primoran odzvati?

Kje sem sam podal oceno o filmu ? Je bila ta ocena številčna?
Kaj pa če sem podal samo svoje mnenje?
Kje si prebral, da ni dovoljeno reči, da je film slab?
V mojem celotnem postu, ni niti malo objektivnosti? Niti enega podatka ali dejstva?
Mnenje je po novem nakladanje ?
Kako bi poimenovali prvi del tvoje objave? Nizanje neresnic, naključno naštevanje lastnih imen in subjektivno nakladanje?

Pod drugi del objave se ti pa podpišem.

Glede na oceno 1/10 za zgodbo pa naj bi bil film zdaleč najslabši, ne le slab! Celo za 30% slabši od filma Attack of the Jurassic Shark (2012), z imdb oceno 1.5. Tale film pa res ima dobro zgodbo, polno preobratov. Navdušen, zelo. "Sarcasm off" Potemtakem je po splošnem mnenju foruma, film Warcraft po zgodbi na oz. pod nivojem filmov, ki so bili omenjeni v objavi od @Phantomeye.

Ocena 50/50? Tole je ena. Ali pa vse dosežene točke.
Tudi sam bi se lahko bolje izrazil, se opravičujem. "Ocena bi morala biti vedno sestavljena iz 50% objektivnosti in 50% osebnega mnenja." Se popravljam. Tehtna ocena se poda z neko mero objektivnosti (scenarij, lokacija, igralci, kostumi,...), torej z utemeljenim mnenjem in z osebnim mnenjem. Moram tudi priznati, da sem se motil, ker sem razumel ocene na slotech-u kakor, da bi bile konstruktivne ocene filmov. (Ocena se ponavadi lahko ovrednoti. Tudi eseji so se vrednotili, čeprav so bila samo osebna mnenja.) Ampak tukaj samo izražamo mnenja, torej tukaj velja ocena=mnenje?

Ocena ali kritika
- to je besedilo, v katerem sporočevalec vrednoti neko delo (umetniško ali strokovno);
- sporočevalec izrazi svoje osebno - naklonjeno ali nenaklonjeno - mnenje in ga skuša utemeljiti s čim objektivnejšimi merili.

Projekt knjiga za vse. Pripravila Bernarda Pavlovec Žumer


Meet the Fockers, Rush Hour, Ace Ventura: Pet Detective, Yes Man, The Naked Gun: The Smell of Fear, Police Academy, EuroTrip... in bi še našlo še dosti ostalih. Vse te komedije imajo imdb oceno pod 7. Ker je veliko ljudi tukaj dalo številčno oceno 7 za smešnost filma Warcraft, izgleda da je ta film dosti bolj smešen kakor pa vse zgoraj navedene komedije.

Da razjasnim, do tega filma nimam nobene osebne naveze. Meni je bil film zelo dober. Mu dam številčno oceno 4/5. Kar zame pomeni, da je lahko malenkost boljši od 3/5 ali pa tudi malenkost slabši od 5/5, torej zajema zelo širok spekter.

Strato5 ::

fireX88 je izjavil:


v cineplexu nisem dobil nobenega kupona.. le playboy so talali (brez zajebancije!)


HAHA Playboy? For reals? :D

Čudno v bistvu, kino bežigrad je talalo kupone, Kolosej kolkor vem tudi, pa v MS (cineplex iirc) je moj brat tudi dobil kupon...
Mogoče jim je zmanjkalo pa so prvi cajteng v trafiki nabavili pa talali tisto xD

Fif55 ::

V soboto v Kolosej mb, so tudi dobili kupone. Čeprav playboy, tud ni slab a? :)

Phantomeye ::

Fif55 je izjavil:

Krajša verzija: Na podlagi tvojih prejšnjih objav na slotech-u, si izredno konfliktna oseba.
Daljša verzija: Dobro spustil se bom na tvoj nivo, čeprav moja objava ni bila tebi namenjena, žal. Ampak ker je pač tako naneslo, da sem svojo objavo podal takoj za tvojo objavo, si se bil primoran odzvati?

Kje sem sam podal oceno o filmu ? Je bila ta ocena številčna?
Kaj pa če sem podal samo svoje mnenje?
Kje si prebral, da ni dovoljeno reči, da je film slab?
V mojem celotnem postu, ni niti malo objektivnosti? Niti enega podatka ali dejstva?
Mnenje je po novem nakladanje ?
Kako bi poimenovali prvi del tvoje objave? Nizanje neresnic, naključno naštevanje lastnih imen in subjektivno nakladanje?

Pod drugi del objave se ti pa podpišem.

Glede na oceno 1/10 za zgodbo pa naj bi bil film zdaleč najslabši, ne le slab! Celo za 30% slabši od filma Attack of the Jurassic Shark (2012), z imdb oceno 1.5. Tale film pa res ima dobro zgodbo, polno preobratov. Navdušen, zelo. "Sarcasm off" Potemtakem je po splošnem mnenju foruma, film Warcraft po zgodbi na oz. pod nivojem filmov, ki so bili omenjeni v objavi od @Phantomeye.

Ocena 50/50? Tole je ena. Ali pa vse dosežene točke.
Tudi sam bi se lahko bolje izrazil, se opravičujem. "Ocena bi morala biti vedno sestavljena iz 50% objektivnosti in 50% osebnega mnenja." Se popravljam. Tehtna ocena se poda z neko mero objektivnosti (scenarij, lokacija, igralci, kostumi,...), torej z utemeljenim mnenjem in z osebnim mnenjem. Moram tudi priznati, da sem se motil, ker sem razumel ocene na slotech-u kakor, da bi bile konstruktivne ocene filmov. (Ocena se ponavadi lahko ovrednoti. Tudi eseji so se vrednotili, čeprav so bila samo osebna mnenja.) Ampak tukaj samo izražamo mnenja, torej tukaj velja ocena=mnenje?

Ocena ali kritika
- to je besedilo, v katerem sporočevalec vrednoti neko delo (umetniško ali strokovno);
- sporočevalec izrazi svoje osebno - naklonjeno ali nenaklonjeno - mnenje in ga skuša utemeljiti s čim objektivnejšimi merili.

Projekt knjiga za vse. Pripravila Bernarda Pavlovec Žumer


Meet the Fockers, Rush Hour, Ace Ventura: Pet Detective, Yes Man, The Naked Gun: The Smell of Fear, Police Academy, EuroTrip... in bi še našlo še dosti ostalih. Vse te komedije imajo imdb oceno pod 7. Ker je veliko ljudi tukaj dalo številčno oceno 7 za smešnost filma Warcraft, izgleda da je ta film dosti bolj smešen kakor pa vse zgoraj navedene komedije.

Da razjasnim, do tega filma nimam nobene osebne naveze. Meni je bil film zelo dober. Mu dam številčno oceno 4/5. Kar zame pomeni, da je lahko malenkost boljši od 3/5 ali pa tudi malenkost slabši od 5/5, torej zajema zelo širok spekter.



Podal si svoje mnenje o filmu, ampak še prej si pa izjavil, da če ocena ni 50%/50%, je nepomembna. Zatorej je tvoje mnenje oz. tvoj komentar nepomemben (na podlagi tvojih kriterijev)

Čeprav podaš številčno oceno, še ne pomeni, da gre za objektivno oceno. Že zato ne, ker smo vsi, ki s(m)o podali oceno, izhajali iz različnih (lastnih) kriterijev okusa. Torej osnova za ocene od 1-10 je popolnoma subjektivna.

Sicer ne vem, o kakšnih dejstvih ti govoriš, ampak nič, kar si ti rekel ni objektivno. Edino datum, kje je film trenutno na voljo je objektiven podatek. Heh. Ostalo ne. Ne, moj komentar je osebno, subjektivno mnenje. oz. replika na tvoj komentar. Imaš vso pravico, da se ne strinjaš. Seveda, bi pa rad vedel, kaj točno v mojem postu je neresnica? O tem, da prave objektivnosti pri ocenjevanju filmov ni?

Problem s komedijam je, da jih je težko naredit, še težje pa je naredit takšne, ki bi bile smešne vsem. Meni jih polovica, ki si jih naštel, niso dobre. oz. pretirano dobre.

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

sash69 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

sash69 je izjavil:

@Smurf

Just a question: kaj npr. Hobbit in LoTR pa nimata predvidljive oz. klišejske zgodbe/junake/negativce?


Seveda, samo LOTR je izvorno delo. Izvorno delo ne more bit klišej samega sebe. Klišejske so zgodbe, ki uporabljajo iste trope. Fantazije, ki jih poznaš, večinoma izvirajo iz Tolkiena. Brez Tolkiena ne bi bilo Warcrafta, in marsikatere knjige, igre ali filma


Sedaj ne vem če sem te tule prav razumel: torej, zato ker je to (LoTR) original oz. pionirsko delo v tem žanru, potem to tudi pomeni, da zgodba sama po sebi ni (oz. ne more biti) klišejska? Vse ostalo kar pa je nastalo kasneje oz. kjer so črpali navdih/prvine iz LoTR, pa je klišejsko?

Glede na znano zgodovino (tako iger kot pripadajočih knjig) Warcrafta, bolj natančno, dogodkov okoli igre Warcraft 1, ter knjig na katerih bazira zgodba za film (The last guardian, Of blood and honour) težko zgodbo narediš bolj nepredvidljivo. Nekateri dogodki so v originalu predstavljeni malo drugače: npr. Garoni ukaže Gul'dan (oz. The shadow council) da ubije Llana, Medviha pa kontrolira oz. je possesed iz strani demona Sargerasa, ki je čisto na vrhu "prehranske verige bad guyev" v Warcraft svetu. Že tako se mi je zdelo, da so predstavili kar veliko characterjev (za npr. nekoga, ki ne pozna Warcrafta), v 2h urah jih pač ne moreš zadovoljivo predstaviti še več in to tako kvalitetno, da folk temu sledi, nato pa jih na koncu 80% pobiti (kar mislim da s pojavom GoT-a sedaj ljudje pričakujejo :))

Mislim da je to bolj "problem" tega žanra sedaj - GoT. Pa da ne bo pomote. Obožujem GoT - tam vedno upam da kakšn izmed "glavnih" krepne. :)

@Smurf: to tudi meni ni bilo nič žal. :) Sem že v prvem postu oz. svoji oceni napisal, da so naredili King Llana popolnoma narobe - vključno z izbiro igralca.


Po domače povedano je kliše nekaj, kar je bilo tako dobro napisano, da so vsi začeli to vključevat v svoja dela, do te mere, da je postalo obrabljeno.

Iz tega razloga originalno delo ne more biti kliše.

Seveda, to ne pomeni, da zgodba LOTR ne bi mogla bit kliše. To velja samo za tiste stvari, ki jih je tolkien vpeljal.

Fif55 ::

Krajša verzija: Tvoja ocena o filmu je popolnoma nepomembna, ker ne vsebuje niti kančka objektivnosti.
Podal sem samo mnenje, NERESNICA

Zgolj neko subjektivno nakladanje.

Mnenje je "subjektivno nakladanje"? Torej po tvoji logiki na tem portalu vsi subjektivno nakladamo, vključno s tabo ?

Daljša verzija: Kakšna zgrešena logika. Človek ne sme reči, da je nek film slab, samo zato, ker obstajajo še slabši filmi?


NERESNICA. Kje je bilo napisano, da je prepovedano ?

Podal si svoje mnenje o filmu, ampak še prej si pa izjavil, da če ocena ni 50%/50%, je nepomembna. Zatorej je tvoje mnenje oz. tvoj komentar nepomemben (na podlagi tvojih kriterijev)

Komentarji so pomembni/nepomembni samo v očeh tega, ki to bere. Nekomu je mogoče pomembno, ostalim pač ne. Zato pa obstajajo forumi za izmenjavanje idej.

Čeprav podaš številčno oceno, še ne pomeni, da gre za objektivno oceno. Že zato ne, ker smo vsi, ki s(m)o podali oceno, izhajali iz različnih (lastnih) kriterijev okusa. Torej osnova za ocene od 1-10 je popolnoma subjektivna.


Tako je, številčna ocena ni nujno objektivna. Ali sem kje povedal, da je ?
Se pa lažje primerja, zato pa jo povsod uporabljamo. (Ni logično metati jabolka in opice v isti koš, ker jih med seboj ne gre primerjati.)
Osnova za kriterij oz. lestvico 1-10 je vedno fiksna/objektivna. Minimalna in maksimalna vrednost je definirana. 1 je najmanj, 10 pa največ. Možno je tudi obratno, 1 je najboljše, 10 pa najslabše. Rangiranje na lestvici oz. ocenitev je subjektivna ;) Tako kot si povedal, stvar okusa.

Ampak, če nekaj označiš z oceno 1 na lestvici 1 od 10 (najslabše do najboljše), pomeni to najslabšo možno varianto, nič druga ni slabše od tega, oziroma drugače povedano zgodba pri Warcraftu naj bi bila tako slaba, da skoraj ne obstaja. To je tisto kar me zelo zmoti, skrajno pretiravanje.

Sicer ne vem, o kakšnih dejstvih ti govoriš, ampak nič, kar si ti rekel ni objektivno. Edino datum, kje je film trenutno na voljo je objektiven podatek. Heh. Ostalo ne.
NERESNICA Nič, razen kraja in datuma ni dejstvo?
Kaj pa dejstvo, da je bila igra Warcraft: Orcs & Humans uspešna.
Igra World of Warcraft je bila uspešna. (In je še sedaj.)
Zgodba je takšna kot je, nekaj so spremenili, večina pa je ostala kakor je v originalu.
Kaj tole tudi ne drži, a se niso v večini držali originalne zgodbe ?
Nič je 0! Ne 0.1 ali 3. Si spregledal kar 3 dejstva.

Phantomeye :: 28. maj 2016, 14:26:18

Mogoče všeč fanom iger, meni, ki sem igral le warcraft 3, in to 10 let nazaj, nič posebnega. Se pa vsaj vlekel ni, I give it that.
7/10

shadeX je 30. maj 2016 ob 23:11:10 izjavil:
A ni point vsega da se na koncu zabavaš? 7/10 se mmi zdi soldina ocena za zabavo :)

Phantomeye :: 30. maj 2016, 23:28:02
Sicer ne vem, na koga se nanaša... kljub temu, da je bil film 'slab' po mojih standardih, mi je bil v resnici precej zabaven. Recimo, sploh v nasprotju s filmom...


Sam si ocenil film z oceno 7/10 in se strinjal z Shadex-om glede 7/10 zabave ob filmu. Torej je po tvojem mnenju ta film dosti bolj smešen kakor čist vse prej naštete komedije, ki imajo imdb oceno pod 7/10 ? Pa čeprav je notri ravno za 5min, max 10min smešnih scen od celotnih 123min.

Phantomeye ::

Fif55 je izjavil:

Krajša verzija: Tvoja ocena o filmu je popolnoma nepomembna, ker ne vsebuje niti kančka objektivnosti.
Podal sem samo mnenje, NERESNICA

Zgolj neko subjektivno nakladanje.

Mnenje je "subjektivno nakladanje"? Torej po tvoji logiki na tem portalu vsi subjektivno nakladamo, vključno s tabo ?

Daljša verzija: Kakšna zgrešena logika. Človek ne sme reči, da je nek film slab, samo zato, ker obstajajo še slabši filmi?


NERESNICA. Kje je bilo napisano, da je prepovedano ?

Podal si svoje mnenje o filmu, ampak še prej si pa izjavil, da če ocena ni 50%/50%, je nepomembna. Zatorej je tvoje mnenje oz. tvoj komentar nepomemben (na podlagi tvojih kriterijev)

Komentarji so pomembni/nepomembni samo v očeh tega, ki to bere. Nekomu je mogoče pomembno, ostalim pač ne. Zato pa obstajajo forumi za izmenjavanje idej.

Čeprav podaš številčno oceno, še ne pomeni, da gre za objektivno oceno. Že zato ne, ker smo vsi, ki s(m)o podali oceno, izhajali iz različnih (lastnih) kriterijev okusa. Torej osnova za ocene od 1-10 je popolnoma subjektivna.


Tako je, številčna ocena ni nujno objektivna. Ali sem kje povedal, da je ?
Se pa lažje primerja, zato pa jo povsod uporabljamo. (Ni logično metati jabolka in opice v isti koš, ker jih med seboj ne gre primerjati.)
Osnova za kriterij oz. lestvico 1-10 je vedno fiksna/objektivna. Minimalna in maksimalna vrednost je definirana. 1 je najmanj, 10 pa največ. Možno je tudi obratno, 1 je najboljše, 10 pa najslabše. Rangiranje na lestvici oz. ocenitev je subjektivna ;) Tako kot si povedal, stvar okusa.

Ampak, če nekaj označiš z oceno 1 na lestvici 1 od 10 (najslabše do najboljše), pomeni to najslabšo možno varianto, nič druga ni slabše od tega, oziroma drugače povedano zgodba pri Warcraftu naj bi bila tako slaba, da skoraj ne obstaja. To je tisto kar me zelo zmoti, skrajno pretiravanje.

Sicer ne vem, o kakšnih dejstvih ti govoriš, ampak nič, kar si ti rekel ni objektivno. Edino datum, kje je film trenutno na voljo je objektiven podatek. Heh. Ostalo ne.
NERESNICA Nič, razen kraja in datuma ni dejstvo?
Kaj pa dejstvo, da je bila igra Warcraft: Orcs & Humans uspešna.
Igra World of Warcraft je bila uspešna. (In je še sedaj.)
Zgodba je takšna kot je, nekaj so spremenili, večina pa je ostala kakor je v originalu.
Kaj tole tudi ne drži, a se niso v večini držali originalne zgodbe ?
Nič je 0! Ne 0.1 ali 3. Si spregledal kar 3 dejstva.

Phantomeye :: 28. maj 2016, 14:26:18

Mogoče všeč fanom iger, meni, ki sem igral le warcraft 3, in to 10 let nazaj, nič posebnega. Se pa vsaj vlekel ni, I give it that.
7/10

shadeX je 30. maj 2016 ob 23:11:10 izjavil:
A ni point vsega da se na koncu zabavaš? 7/10 se mmi zdi soldina ocena za zabavo :)

Phantomeye :: 30. maj 2016, 23:28:02
Sicer ne vem, na koga se nanaša... kljub temu, da je bil film 'slab' po mojih standardih, mi je bil v resnici precej zabaven. Recimo, sploh v nasprotju s filmom...


Sam si ocenil film z oceno 7/10 in se strinjal z Shadex-om glede 7/10 zabave ob filmu. Torej je po tvojem mnenju ta film dosti bolj smešen kakor čist vse prej naštete komedije, ki imajo imdb oceno pod 7/10 ? Pa čeprav je notri ravno za 5min, max 10min smešnih scen od celotnih 123min.


Podal sem samo mnenje, NERESNICA


Jaz nisem rekel, da je tvoj tvoje mnenje o filmu nepomembno. Rekel sem, da je nepomembno na podlagi tvoje trditve, kjer si trdil, da mora biti ocena 50 % objektivna 50 % subjektivna. Tvoje besede, ne moje :D

Ocena bi morala biti vedno sestavljena iz 50% objektivnosti in 50% osebnega mnenja, kar pa to ni, je popolnoma nepomembna ocena in nič ne šteje.


NERESNICA. Kje je bilo napisano, da je prepovedano ?


Postavil sem vprašanje, ne trditve. Kako je lahko vprašanje laž? :D


NERESNICA Nič, razen kraja in datuma ni dejstvo?
Kaj pa dejstvo, da je bila igra Warcraft: Orcs & Humans uspešna.
Igra World of Warcraft je bila uspešna. (In je še sedaj.)


Govora je bilo o tvojem mnenju o filmu, ki ni bilo objektivno. Sicer pa, kaj šteje kot uspeh?

Sam si ocenil film z oceno 7/10 in se strinjal z Shadex-om glede 7/10 zabave ob filmu. Torej je po tvojem mnenju ta film dosti bolj smešen kakor čist vse prej naštete komedije, ki imajo imdb oceno pod 7/10 ? Pa čeprav je notri ravno za 5min, max 10min smešnih scen od celotnih 123min.


Resno, model? Če človek reče, da je nekaj zabavno, ne pomeni, da je SMEŠNO. Pomeni, da je bil film dovolj zabaven, da se nisem dolgočasil. VSEBINSKO. Slučajno sem zraven napisal, da za razliko od batman vs. superman, ker mi je zamoril. Ne citiraj samo kar ti paše. Ne ločiš med enim in drugim pojmom, in pričakuješ, da bodo filmske ocene objektivne? HA.

Fif55 ::

Joj, dude :P Double standards. Neke obsojas, medtem ko sam isto delas. Citiras samo kaj ti pase in se to zastarelo! Vse kar te moti je en stavek in BTW, ce bi slucajno sledil objavam, sem se popravil ;) . Objavi tisto, ampak ne, ker potem ne bi imel argumenta in ne bi mogel nonstop mljeti samo o objektivnosti.


Ponavadi kar je smesno je tudi zabavno. Stranski efekt je smeh ali pa vsaj dobro pocutje. Sam se verjetno nikoli ne smejis, medtem ko se zabavas. Ali obratno. Smeh je pol zdravja ;)

Tudi sam ne locis pojma. Ce sem podal jaz mnenje o xxx, in ti reces podal je oceno o xxx, to ni enako ampak neresnicno. Ce je pa moje mnenje za tebe nepomembno, mi je pa cisto vseeno.

Pozabil si komentar, ko si rekel, da nisem povedal nic ojektivnega v objavi razen, kraja in casa. Tako, da lazes, ker vsaj 3 (dejstva) ni nic! Ali je v tvojem svetu drugace? ;)

Ampak saj je vse vseeno a? Saj tukaj vsi samo subjektivno nakladamo :D

Phantomeye ::

Fif55 je izjavil:

Joj, dude :P Double standards. Neke obsojas, medtem ko sam isto delas. Citiras samo kaj ti pase in se to zastarelo! Vse kar te moti je en stavek in BTW, ce bi slucajno sledil objavam, sem se popravil ;) . Objavi tisto, ampak ne, ker potem ne bi imel argumenta in ne bi mogel nonstop mljeti samo o objektivnosti.


Ponavadi kar je smesno je tudi zabavno. Stranski efekt je smeh ali pa vsaj dobro pocutje. Sam se verjetno nikoli ne smejis, medtem ko se zabavas. Ali obratno. Smeh je pol zdravja ;)

Tudi sam ne locis pojma. Ce sem podal jaz mnenje o xxx, in ti reces podal je oceno o xxx, to ni enako ampak neresnicno. Ce je pa moje mnenje za tebe nepomembno, mi je pa cisto vseeno.

Pozabil si komentar, ko si rekel, da nisem povedal nic ojektivnega v objavi razen, kraja in casa. Tako, da lazes, ker vsaj 3 (dejstva) ni nic! Ali je v tvojem svetu drugace? ;)

Ampak saj je vse vseeno a? Saj tukaj vsi samo subjektivno nakladamo :D



Ponavadi kar je smesno je tudi zabavno.

Res je, ampak ni pa vse kar je zabavno tudi smešno. :))

Jaz sem samo napisal, da je tvoje mnenje filmu nepomembno (ne celotna objava), ker ni objektivno (šala na račun tvojih besed, da mora biti ocena pol objektivna, pol subjektivna, da je 'pomembna'. In ja, ocena in mnenje o filmu sta ena in ista stvar. Ocena ni samo kvantitativna, ampak tudi kvalitativna -> ocena ni samo, da napišeš neko številko 7/10. Sploh, ker sama po sebi ne pove ničesar o filmu). In ti se že ves čas vrtiš okoli tega, ker očitno ne dojameš, da je bila poanta vsega zajebancija, zaradi stvari, ki si jih zinil.

In zdaj mi ti skušaš dokazat, da je tvoja celotna objava tudi objektivna Z DATUMI :D (na kar sem te itak iz čiste zabave napeljal :D)

Fif55 ::

Phantomeye je izjavil:



Ponavadi kar je smesno je tudi zabavno.

Res je, ampak ni pa vse kar je zabavno tudi smešno. :))

Jaz sem samo napisal, da je tvoje mnenje filmu nepomembno (ne celotna objava), ker ni objektivno (šala na račun tvojih besed, da mora biti ocena pol objektivna, pol subjektivna, da je 'pomembna'. In ja, ocena in mnenje o filmu sta ena in ista stvar. Ocena ni samo kvantitativna, ampak tudi kvalitativna -> ocena ni samo, da napišeš neko številko 7/10. Sploh, ker sama po sebi ne pove ničesar o filmu). In ti se že ves čas vrtiš okoli tega, ker očitno ne dojameš, da je bila poanta vsega zajebancija, zaradi stvari, ki si jih zinil.

In zdaj mi ti skušaš dokazat, da je tvoja celotna objava tudi objektivna Z DATUMI :D (na kar sem te itak iz čiste zabave napeljal :D)


Ocena ima vedno večji pomen, kakor pa navadno mnenje. Mnenje je mnenje. Ocena je mnenje z utemeljenimi merili. Ni isto in tudi ne enako, zato pa sta to dve različni besedi. Npr. cena in vrednost tudi nista enaki, vrednost ima večji pomen. Ali je to tudi enako?

Ti še enkrat povem, da mi je čisto vseeno, če mi dopoveduješ, da je bilo moje mnenje nepomembno, neobjektivno al whatever. Samo en stavek ti je šel v nos in si ga samo spammal. Ni te zanimalo, če je bil takoj zatem popravljen.

Torej ena zelo brihtna oseba je zelo prebrisano nekoga prelisičila, da naj bi dokazal celotno objektivno objavo, čeprav je ta drugi ni niti dokazoval, da je celotna objava objektivna ? Mindblown xD Kje je napisano, da je "moja celotna objava tudi objektivna"? xD

Trditev:
Sicer ne vem, o kakšnih dejstvih ti govoriš, ampak nič, kar si ti rekel ni objektivno.
Zatem ti nisem dokazoval, da je celotna moja objava objektivna. Slediš ? Sem ti le nanizal vsaj eno (3 za vsak slučaj :P ) objektivno dejstvo in javno dokazal, da ti lažeš. Ker če je 1 ali 2 ali 3, ali x>0, potem ni nič ;) Samo v tem je fora :)

Saj vem, da se rad zabavaš, saj včasih se tudi vsi :) Tudi sam lahko spammam kakšen tvoj stavek, če želiš? Tak čist iz lastne zabave :D

Popravek za lepše smajlije :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fif55 ()

oo7 ::

Kaj premiero tega filma imajo komaj danes v Ameriki?

Pa tudi na imdb piše Slovenija 26 maj Hrvaška 9 junij zakaj pa so take razlike? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

'Warcraft' Sets China Record For Widest Release Ever :)

http://deadline.com/2016/06/warcraft-ch...


Budget 160 mio $ zaenkrat box office slabih 70 mio ampak kot kaže bo film dobro obiskan na Kitajskem in prav je tako, da bodo še nadaljevanja :)

bambam20 ::

A potem se splača it film pogledat v kino? Glede, da dobim v Cineplexxu za 1.99€ karto.

Epialt ::

Tudi če ti bo vse ostalo podn, je 2€ vredn samo CGI. Go for it.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life in Portal (film)

Oddelek: Sedem umetnosti
447815 (2148) oo7
»

Warcraft 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
634853 (2305) Jerry000
»

Ghostbusters (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13026305 (16042) oo7
»

Jurassic World 2 (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18226566 (16267) D3m
»

Filmi po računalniških igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
639489 (6003) mesoreznica

Več podobnih tem