» »

Velikost poslanega MMS

Velikost poslanega MMS

jernejj ::

Pozdravljeni!
Pravkar sem kupil nov tel. nokia n79. Edino kar me na njem moti je, da ne morem pošiljati večjih MMS-ov. npr: ko z telefonom naredim sliko velikosti 150 kb, mi jo na prejetem telefonu prikaže v velikosti max 20 kb, kar je dokaj majhna resolucija in je neuporabno. Sem naročnik pri simobilu, vendar oni o tem ne vejo nič, oz. pri njih vse dela:|. Probal sem tudi z nekaj drugimi telefoni, vendar je problem enak. Vem pa, da sem pri simobilu že pošiljal mms-se tudi do 100 kb velikosti. Ali so pri simobilu omejili velikost prenosa ali pa je stvar v nastavitvah telefona.
Hvala za odg.
l.p.

zee ::

Ce gres v meni od Sporocil in od tam do nastavitev za SMS-e in MMS-e, bos pri slednjih imel moznost, da ti sliko pomanjsa ali pa ne.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jernejj ::

Moram povedat da te možnosti v nastavitvah za mms ni. Imaš še kakšen predlog, če imaš enak telefon pa bi te prosil če me lahko vodiš po meniju. Sliko veliko 140 kb, mi zmanjša na 17 kb in resolucijo 400x300:(
l.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejj ()

zee ::

Ta moznost zagotovo je.

Navodila za uporabo, stran 135, angleska razlicica - v slovenskem prevodu je lahko stran drugacna.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jernejj ::

Nekaj sem našel. Imel sem nastavljeno velikost slike na veliko, kot kaže bi moral imeti na majhno, da potem pošlje tako kot mora. Sicer resolucija poslanega sms-a je samo 640x480. Upam da se bo to s kakšno posodobitvijo izboljšalo.
Hvala za pomoč zee8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4108 109 110 111 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
55391338883 (1296) Znida
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148488 (8141) bajsibajsi
»

iphone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
202300 (1627) tomaz-
»

Huge dillema...simobil paketi

Oddelek: Mobilne tehnologije
265005 (4122) mojsterleo
»

ne morem prejeti mmsov na n73

Oddelek: Mobilne tehnologije
111609 (1414) krho

Več podobnih tem