» »

Uporabniški Računi XP

Uporabniški Računi XP

Maverick33 ::

Evo mam jz skoz en račun in to je Administrator in tko naštiman, da se mi avtomatsko skoz prijavlja v njega nč ga ne klikam ne nč. Pol pa dons nardim novga kr enga recmo "jakec" in zdej se mi skoz v tega prjavla Administratorja mi pa sploh ne pokaže.


Sm šu v safe mode pa zbral tam administratorja in, ko hočm zbrisat jakeca mi napiše, da ga ne morm, ker pol nebo več računov.
Vglavnem kr neki v navadnmu načinu ne morm pridt do Admina pa tud pobrisat tega ne morm.

Spet ena billijeva retardirana fora!

bluefish ::

Ta Bilijeva retardirana fora je z namenom. Prikaz admin računa lahko nastaviš v Group Policy Editorju.

Maverick33 ::

A je to mišljeno spreminjanje načina prijave in odjave?
Ja group policy je baje za to spreminjat samo kje to najdem?

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Mišljeno je to, da se ti prikaže admin tudi v primeru, ko je na voljo nek omejen račun. Točnega mesta nastavitve se pa žal ne spomnim. Malo išči z googlom.
Drugače pa start > run > gpedit.msc za zagon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

st0jko ::

probaj "control userpasswords2" v run, in izberi "users must enter username and password...."
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

boogie_xlr ::

Ampak grafični način prijavljanja ostane?

fosil ::

Tukajle si snemi dol Tweak UI.
Zelo uporaben programček s katerim lahko nastavljaš tudi prikaz in prijavljanje v windows.
Tako je!

ABX ::

Evo mam jz skoz en račun in to je Administrator in tko naštiman, da se mi avtomatsko skoz prijavlja v njega nč ga ne klikam ne nč. Pol pa dons nardim novga kr enga recmo "jakec" in zdej se mi skoz v tega prjavla Administratorja mi pa sploh ne pokaže.


Sm šu v safe mode pa zbral tam administratorja in, ko hočm zbrisat jakeca mi napiše, da ga ne morm, ker pol nebo več računov.
Vglavnem kr neki v navadnmu načinu ne morm pridt do Admina pa tud pobrisat tega ne morm.

Spet ena billijeva retardirana fora!



Google ffs! :)

http://www.google.com/search?source=ig&...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2012 in WDS

Oddelek: Pomoč in nasveti
9656 (512) McMallar
»

Ne morem potrditi nadzor uporabniškega računa

Oddelek: Pomoč in nasveti
213455 (3179) gorenjc
»

brisanje praznih map

Oddelek: Programska oprema
253266 (2875) Cold1
»

Win xp Administrativne pravice! Težave... Rabim pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
281745 (1525) smrekca
»

Težava z administratorskimi pravicami

Oddelek: Operacijski sistemi
10807 (648) Spc

Več podobnih tem