» »

Call of Duty 4 - Imran Zakajev

Call of Duty 4 - Imran Zakajev

LukaSLO ::

Mene pa zanima kako potem ko ubiješ Imrana Zakajeva pri Call of Duty 4 prebiješ obroč vojakov (ogromno jih je)???

Ciklamen ::

Tako, da jih streljaš :P Nameriš z desnim gumbom na miški, z levim pa vstreliš, namerit pa moraš v sredino ekrana (ko se stikata dve črti :D)

No šalo na stran, kje to misliš?
- End of the Post ->

LukaSLO ::

Tako, da jih streljaš :P Nameriš z desnim gumbom na miški, z levim pa vstreliš, namerit pa moraš v sredino ekrana (ko se stikata dve črti :D)

No šalo na stran, kje to misliš?


Ja mislim tam, kjer iz stolpnice v Ukrajini ustreliš Imrana Zakajeva nato pa se spustiš po vrvi dol in pol pridejo nate vojaki iz obeh strani. Si pa sam pa še en vojak tko zamaskirana...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LukaSLO ()

DOOM_er ::

am, tm maš eno zastavco, kam vetr piha, pol se pa mal orientirej. Đabe misija
Robots will steal your job. But that's OK

mijav7 ::

Ciklamen ::

DOOM_er mislim da je ta del že opravil, sedaj te pa muči tisti predel ko te napadejo vojaki iz obeh strani pri tistih avtomobilih?

Jah jaz nevem kaj ti druga reči kot zmetati par bomb (če imaš kakšne) in postreljat koliko se da in se pomikat naprej...
- End of the Post ->

DOOM_er ::

aha ja nism dobr prebral :|
Robots will steal your job. But that's OK

dronyx ::

Na višji težavnosti je ta del zajeban (verjetno misliš Pripyat, zraven kolesa lunaparka). Na začetku imaš nekaj časa, da taktično razmestiš vse mine. Potem najdeš pametno lokacijo, nekje čim bolj zadaj in streljaš s snajperjem. Je pa težko. Jaz sem proti koncu, ko pridejo rusi skoraj do tebe, snajper zamenjal za puško, ker s snajperjem ne moreš streljati na blizu.

Ciklamen ::

onyx pa si ti prebral kaj kje ima on probleme? Nima problemov tam pri velikem kolesu, on jih ima tam ko ubije zakayev-a, se spusti dol po vrveh in ko so tisti avtomobili...

Dajte malo prebrat ne kar nekaj napamet..
- End of the Post ->

White&Nerdy ::

Zmeči vse granate v njih, pol pa: Run Forest RUN!:D
Če jih ne morš ubit jim vsaj uidi.. Meni je vedno delalo probleme tisto kolo.

Meizu ::

Zmeči vse granate v njih, pol pa: Run Forest RUN!:D
Če jih ne morš ubit jim vsaj uidi.. Meni je vedno delalo probleme tisto kolo.


Ah jst se na izi rešim tam. Sam unga dam na mesto, da jih snajpa, sam se pa skrijem v neko majhno hišico sredi mape, kjer ti pod nobeno foro ne morejo vreči bombe noter, kaj šele da bi se vojaki usurili noter. Tako počakam, da pride helikopter, samo poberem unga invalida in že je misija narejena. Izi done :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield Heroes

Oddelek: Igre
271758 (1095) 333333
»

Novi ostrostrelski napadi v ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
757251 (6083) Barakuda1
»

MOHAA

Oddelek: Igre
181132 (873) R33D3M33R
»

DIE HARD:NAKATOMI PLAZA

Oddelek: Igre
13932 (681) gonilnik
»

Wolf

Oddelek: Igre
391586 (841) cahahopie

Več podobnih tem