» »

Battlefield Heroes

Battlefield Heroes

subby ::

Končno je izšel zame težko prilčakovan špil, katerega so nam obljubljali že lani. Ne vem točno, kdaj je izšel, vendar danes sem po nekaj tednih pogledal njihovo stran in stvar je že zunaj.

Za tiste, ki ne veste kaj to je in o čem se gre...
Igra je tretjeosebna mmo streljačina, s "cartoon" grafiko, ki se dogaja v drugi svetovni vojni in vsebuje veliko humorja. Izdelal jo je EA in je f2p(free to play), razen za določene prednosti se odšteje denar, kot pri ostalih f2p igrah...
Zahteve za igro so zelo majhne, vidite jih lahko na tem linku(wikipedia).
Na YouTube si lahko ogledate trailerje in gameplay iz beta verzije.

Sam danes komaj čakam, da pridem domov in začnem nabijat.

BALAST ::

Igra je resnično vredna preizkusa in celo zastonj.

Grafika je na nivoju Worlda of Warcraft, Worms 3D...hočem povedati, da izgleda bolj kot risanka.
Prvo se moraš registrirat na uradni strani, narediš svoj račun in naložiš igro direkt iz spletne strani.


Izbereš med dvema različnima stranema Nationalisti(Nemci) in Rojalisti(Angleži).
Poklici so samo trije; Vojak, Topničar in Komandos, ki z izkušnjami v igri prinese opcije odklepanja novega orožja(sniperca, bazuka...), ter hitrejše streljanje in močnejše poškodbe.
Potem imaš možnost čisto enostavno vozit in se šlepat na tankih, letalih, džipih in še s čim drugim.
Nastavljaš mine ,granate, zavzemaš zastavice in se streljaš na vse možne načine.

Čista zabava za kakšno urico na dan, ker drugače postane že prevec nalezljiva.

Tr0n ::

Iz trailerjev in screenshotov je zgledala cool, ampak ko jo enkrat probas je bolj tak-tak.

Ampak free je pac free. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Ciklamen ::

Sem igral beta, pa mi je bila že takrat zelo všeč, prišel do levela 12 a potem odnehal zaradi dosadnega menjavanja samo treh map.

Sedaj nevem, ali so še samo 3 mape, ali več, ampak povem lahko da je igra vredna igranja, saj je polna humorja in zelo zabavna, ampak za tiste, ki slabo prenašate, da ne ubijete koga tako hitro, bo to malce živčna igra :D
- End of the Post ->

BigWhale ::

Za zabav je odlicna! :) Jaz se narezim precej zraven. Sploh, ce okol noris v "I'm With Stupid" T-Shirtu. :>

cewapcic ::

kak pa sniper rifle dobis?
a mors met določen class al mors sam dost lvlov met?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cewapcic ()

Ciklamen ::

Določen klas + leveli ;)

BW, a je kaj več map kot samo tri?
- End of the Post ->

cewapcic ::

joj kok je hudo :)
ja jst sm bil zdele na 4 razlicnih mapah

Good Guy ::

morm probat :P
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Pesimist ::

Kolko sem lahko probal so to smao ameriski serveri. No sejvseeno della cisto solidno. Snajperi sux ko te nonstop sprasijo cez pol mape.

Kira klasa te ma snajpo in kdaj jo dobis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

cewapcic ::

amm Commando
pa takoj maš snajpo

Pesimist ::

sem mogo drugi account naret ker nemres res nic free. Niti renejmat niti dodatnega ludeka dodat.

cewapcic ::

ja lohk mas 4...

bluefish ::

a je tudi vam tako počasi prenašalo zadevo?
Trenutno sem na okoli 120MB oz. je progress bar pri približno četrtini in se vleče in vleče.

NoXy ::

Igra je res supr :D Se splača poskusit. http://www.battlefieldheroes.com/

Pepc619 ::

Igral prvi dan ko je prišla beta. Par dni sem igral potem pa se mi ni dalo več zaradi samo treh map.

BigWhale ::

a je tudi vam tako počasi prenašalo zadevo?
Trenutno sem na okoli 120MB oz. je progress bar pri približno četrtini in se vleče in vleče.


Jaz sem na 2Mbps linku cakal ene tri ure.. hehe. :) Pustis cel dan, pa je. ;)

imallears ::

:( men je pa še pred dvem uram delu špil, zdej mi pa za usak med nalaganjem sobe ven fukne pa napise client contains invalid data (6). Pa se nism dotiku spljoh compa odkar nism spilu. PM

imallears ::

sm ze zvohu :)

These doesn't work for everybody, but it worked for some:

-Update punkbuster manually

-Launch the game, choose your hero and then do: Ctrl + Alt+ Suppr
Shut the "bfhupdater.exe" process down.


men dela.

bluefish ::

a je tudi vam tako počasi prenašalo zadevo?
Trenutno sem na okoli 120MB oz. je progress bar pri približno četrtini in se vleče in vleče.


Jaz sem na 2Mbps linku cakal ene tri ure.. hehe. :) Pustis cel dan, pa je. ;)
Sem se nazadnje naveličal in prekin ter začel znova. V drugo je bilo tako precej hitreje.

cewapcic ::

men je v pol ure vse zdovnlovdal mam pa 4 Mbps

Pesimist ::

Vceraj sem probal z snajperom spilat. Mah ce ma snajpa taki power kot navadna pistola. Ki te nej zadenem koga 5x pri vsem tem lagu.

imallears ::

dons k je vreme za v brlogu ostat pa ne dela :S

subby ::

zgleda da bom mogu še par levelov nardit pa mogoče ne bom mel v teamu skoz totalnih nesposobnežev.. čist za nobeno rabo niso, vsak zase kot kure

ABX ::

Sem odigral par tekem, kar simpatično.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gwertix ::

a mogoče kdo ve, kdaj bo spletna stran oz igra ponovno delovala???
ne dela že od učirej .... grrrr
:)

Good Guy ::

mogoče kdo ve kaj narediti ko pač kliknem play now, in išče server, se pojavi črn enkrat(kao da je šlo v igro) čez sekundo pa you were disconnected
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

333333 ::

Reebotas masino pa je rovtar, drugače jaz nisem mogel resit tega. Spil ma še dost bugov.
Spiritual


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi 2017

Oddelek: Sedem umetnosti
101635 (1248) Nikec3
»

UTorrent upočasni uporabo surfanje po internetu

Oddelek: Omrežja in internet
193416 (3259) hojnikb
»

uTorrent Android Nastavitev port-a

Oddelek: Mobilne tehnologije
6805 (701) shovty
»

Pozna kdo kako moderno klasično glasbo k je safr za poslušat

Oddelek: Sedem umetnosti
161383 (969) alexa-lol
»

kvaliteta internetne povezave?

Oddelek: Omrežja in internet
172519 (1995) Flux

Več podobnih tem