» »

e66 - servis

e66 - servis

Doman ::

Imam nokio e66, na kateri so se pojavile različne težave. Zvočnik je slabo delal, programom se je mešalo... uveljavil sem garancijo in dobil telefon kot nov. Že prvi dan sem opazil, da se je takoj po servisu pojavila nova napaka. Mikrofon je namreč zelo slabo delal, zato me na drugi liniji skoraj nič niso slišali. Nesem nazaj telefon, povem problem. Telefon mi vzamejo, nakar danes dobim sms, da mi telefon popravijo za 338€! Kličem, se skoraj skregam z žensko na liniji. Nato ji je serviser povedal, da gre za mehansko poškodbo, saj je plata zvita. Telefon je z servisa prišel kot nov. Brez prask... Po prvem servisu mi ni nikoli padel na tla, je pa res, da je prvič telefon bil poln opilkov, na kar so me tudi opozorili (šiht). Mi sploh kaj preostane, ali naj telefon le še vržem v smeti?

blackbfm ::

Na inšpekcijo pa v medije:)

koyotee ::

zzvp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bastadu ::

Poznam tudi kolega, ki mu je na Nokii E51 crknil zaslon, na servisu so tudi rekli, da je neka osnovna plošča zvita in da bi bilo potrebno plačati cca. 60€. Potem na ebayu kupil nov displey za cca. 10€ s poštnino vred, sam zamenjal in sedaj dela bp...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teleray :-)

Oddelek: Mobilne tehnologije
286515 (3848) Dr_M
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37484121 (42136) mailer
»

SONY Xperia Tipo

Oddelek: Mobilne tehnologije
172384 (2072) SLO_Matej
»

Telefon, garancija, stvarna napaka - na koga se obrnem?

Oddelek: Loža
92929 (2677) tomaz-
»

Trg mobilnih aparatov se bo skrčil

Oddelek: Novice / Rezultati
414765 (2863) Jux

Več podobnih tem