» »

Donacije na spletni strani

Donacije na spletni strani

wwwampy ::

Pozdrav!

Iščem po spletu in ne najdem...

Ve kdo od vas, če obstaja kakšna elegantna rešitev za donacije. Predstavljam si takole: na spletni strani si ustvarim nek npr. "gumbek" s povezavo za donacije. Ko nekdo na to klikne, dobim eno drobtinico itd.

Stvar bi želel izvesti s čim manj stroški itd. Sem malo gledal določene ponudnike, pa zahtevajo objavo svojega imena in davčne številke na spletu, pa razne pogodbe podpisovati itd. Do tega mi ravno ni no...

Hvala vsem za odgovore!

LP, wwwampy

profii ::

Paypal donacije?

Firebat ::

Ti bi rad dobrodelne donacije tržil na svoji spletni strani? Ti si bolan, za moje pojme.

bluefish ::

nikjer nisem opazil, da bi spraševal po dobrodelnih donacijah. Verjetno ima v mislih to, da nekdo nakaže kak drobiž za obstoj strani.

Wolfman ::

Jaz bi to naredil takole: Daš en gumbek, pol te da na eno stran, recimo donacije.php, tam napišeš vse podatke ki jih človek rabi (ali pa recimo napišeš naj pošlje mail na donacije@tvojmail.xd in mu tam daš vsa potrebna navodila (torej) Lahko to narediš prek transakcijskega računa, če ga imaš, lahko pa tudi s paypalom kot je bilo že omenjeno, možno tudi prek nekega listka ki dobiš na pošti, ampak to traja predolgo...

wwwampy ::

Ti bi rad dobrodelne donacije tržil na svoji spletni strani? Ti si bolan, za moje pojme.


Ne, narobe razumeš. Ne vem, kdo je bolan... Tako kot je rekel blueFish - da dobiš nekaj malega za obstoj strani...

Pri PayPalu mislim da je problem ta, da lahko nekdo nakaže donacijo samo preko kreditnih kartic. Jaz imam v mislih preprosto zadevo, da klikneš na gumbek in je donacija izvršena (torej nek fiksen znesek).

Btw, me je prešinilo, a obstaja kakšna zadeva da pošlje SMS na neko številko in dobim donacijo?

To kar je napisal pok1yoyo je seveda tudi elegantna rešitev, ampak se mora nekomu res dati vse to. Pa še svoj transakcijski račun mu moram povedat, kar pa ne želim. Želim anonimnost.

Torej - klik na gumbek? Ni rešitve?

LapD ::

klik na gumbek, denar bo pa v dvd enoto ali usb vhod vstavil?
web&motion designer

Uros!no ::

Svet uporablja PayPal, vi bi izumljali nekaj novega.

wwwampy ::

klik na gumbek, denar bo pa v dvd enoto ali usb vhod vstavil?

Ah, some people just don't get it. A la PayPal, samo da je boljša podpora v Sloveniji. TO iščem.

wwwampy ::

Svet uporablja PayPal, vi bi izumljali nekaj novega.

Ste prepričani, da bodo ljudje dejansko hoteli nakazati npr. 1€ preko kreditne kartice? Marsikdo je niti nima. Pa še kup svojih podatkov bi moral vpisovati...

AnonimkeOP ::

Pri PayPalu mislim da je problem ta, da lahko nekdo nakaže donacijo samo preko kreditnih kartic. Jaz imam v mislih preprosto zadevo, da klikneš na gumbek in je donacija izvršena (torej nek fiksen znesek).

:) kok sm se nasmeju, mas modelov tuki v sloveniji, ni kej.
www.anonimke.com

bluefish ::

saj zato pa je paypal, da ni potrebno vpisovati drugih podatkov kot mail. Pač si omejen s tistimi obiskovalci, ki imajo paypal.
Vse ostale variante pa zahtevajo podatke o tvojem računu ali pa moraš plačati.

LapD ::

ja lahko pa jih prepričaš da ti v kuverti po pošti pošljejo ... še na gumbek ne bo treba klikat
web&motion designer

wwwampy ::

saj zato pa je paypal, da ni potrebno vpisovati drugih podatkov kot mail. Pač si omejen s tistimi obiskovalci, ki imajo paypal.
Vse ostale variante pa zahtevajo podatke o tvojem računu ali pa moraš plačati.

No, tukaj sem zvedel vse. Kratko in jedrnato. Torej, PayPal, ker drugega ne obstaja na ta način. Očitno je res težko drugim to povedati. Radi se nasmejete, očitno pa sami ne poznate vseh opcij. To ni ravno moje področje, bi se z zanimanjem prebiral vaše komentarje z moje področja :)))

Kakorkoli, nočem preveč polemizirati, ker nima smisla. Vseeno hvala tistim nekaterim "normalnim" za informacije.

Lp, wwwampy

boogie_xlr ::

Obstaja moneta...

Gandalfar ::

paypal ti je edina smiselna moznost. Lahko se gres preko TRR-jev ali pa monet in tudi SMS-jev samo za te stvari je potem nekaj treba ze placat in se ne splaca.

jype ::

Moneta je oderuška za vse, razen največje prodajalce.

Micropayments infrastruktura kot se spodobi je trenutno le paypal, žal.

alexa-lol ::

TRR je tudi moznost

Wolfman ::

Lahko pa poskusiš tudi s PaySafe, samo ne vem točno kako to gre

wwwampy ::

Hvala še enkrat vsem za odgovore. Še vedno nisem siguren, za kaj se bom odločil. Ampak kot kaže bo to kar PayPal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wwwampy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134688 (14652) igi82m
»

PayPal withdraw

Oddelek: Pomoč in nasveti
71854 (1584) kanko
»

Paypal brez kreditne

Oddelek: Loža
312212 (1483) c0dehunter
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213730 (12170) fosil
»

Ali PayPal krade?

Oddelek: Omrežja in internet
92194 (1690) kmetek

Več podobnih tem