» »

Battlefield 1943 xbox live

Battlefield 1943 xbox live

Berserker ::

No pa je zunaj, nisem je še kupil pa me zanima kako sem vam zdi tistim ko ste jo kupili ? Se splača dat teh 1200 točk ? Rad bi probal trial ampak mi piše failed connection to EA online. Slučajno ve kako odpravim to napako da bi probal kak match pred nakupom.

kratos ::

baje je ful crashanja s serverji ker niso stabilni ker ful folka hoce to spilat.
spil naj bi bil zelo kul in download naj bi se splacal vendar serverji so problem.
povedal pa so tud da bodo serverje popravl/dodal tako da nebo vec teh nestabilnih serverjev tako da se ti splaca.

GoldRakun ::

Serverji niso nestabilni, ker ljudje hočejo igrat AMPAK ZATO ker jih 80.000 ljudi hoče igrat!

Berserker ::

Ja potem pa naj naredijo da bo igralno za 80 000 ljudi.

kratos ::

Serverji niso nestabilni, ker ljudje hočejo igrat AMPAK ZATO ker jih 80.000 ljudi hoče igrat!

lol k ves kaj si zdej napisal ? serverji niso nestabilni ker ljudje hocejo igrat ampak ker hocejo igrat... mal premisl predn tako traparijo napises.

GoldRakun ::

V bistvu nisem tega napisal.
In ja, je razlika med nekaj 10.000 in več kot 80.000

kratos ::

isti pomen sam skrajsano... ce ljudje hočejo igrat pomen da ne morjo ker so serverji polni. Ker 80.000 ljudi hoče igrat pomen da 80.000 ljudi hoče igrat vendar jih vseh 80.000 ne pride na server ali da jih 80.000 ne more igrat ker so serverji prepolni... v vsakem primeru si se zmotil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delovno mesto prihodnosti: Svetovalec za podnebne spremembe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5011857 (10034) Phantomeye
»

Twitter uvaja ciljane reklame

Oddelek: Novice / Zasebnost
259751 (7956) blackbfm
»

Valve večji zaslužkar od MS-ja in Googla na zaposlenega

Oddelek: Novice / Ostale najave
277016 (4872) Jst
»

Slo-Tech nadaljuje z ekskluzivami

Oddelek: Novice / Grafične kartice
331855 (1855) Boky
»

Ura je 12 server pa je še vedno gori!

Oddelek: Loža
161195 (924) Sergio

Več podobnih tem