» »

Tekq f60 usb kljuc se pece na Visti

Tekq f60 usb kljuc se pece na Visti

Vitamin-B ::

Pozdravljeni,

imam problem s sicer neunicljivim f60 usb kljuckom. ko ga vtaknem v prenosnik, ki ima nalozeno visto, se mi namestita driverja(usb mass storage in usbest usb2flashstorage usbdevice). V my computer se mi prikaze nova crka (F: Removable disk / tukaj se v normalnem primeru izpise kljuckovo ime, ki sem mu ga dodelil). Probam odpreti ta Removable Disk pa se mi izpise: Please insert Dist into Removable Disk (F:). Ker seveda ne morem stakniti diska v to malo palcko, to palcko iztaknem in se opecem na konektorjih. V naslednjih poiskusih in igranjem z device menegerjem ugotovim da se stvarca ogreje neverjetno hitro in da igrackanje z device managerjem ravno ne pomaga.

Torej, prosil bi za ideje, predloge, resitve...

PS: probal sem tui na netu poiskati kaksne driverje ampak na njihovi spletni strani pise da pri npm. visti deluje tudi brez driverjev torej jih ni.

Kron ::

Na ostalih računalih deluje brezhibno?

Glede pregrevanja je verjetno nekaj narobe z samim ključkom.

Najboljše uveljavit garancijo preden se bo še kaj drugega skurilo.
=**=C64=**=

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kron ()

duff ::

očitno tvoj ključek ni neuničljiv. :) to, da ti napiše please insert... je po vsej verjetnosti znak, da je ključek pokvarjen. Enako sem jaz parkrat že doživel. Če pa se še greje...

Vitamin-B ::

Mi je blo prec jasno da ni neunicljiv, ker mi tui na XPju ni delal (oz. je delal isto), sem mu pa nazadnje z visto pobrisal halfvisible RECYCLER file. Menite da to vpliva? Se da na kak drug nacin priti do podatkov (z drugim os ali napravo)?

Hvala, lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows to Go (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8810701 (6847) Pesimist
»

zunnanji disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
5784 (684) tejc_86
»

Usb particije - kako odstranit?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7997 (997) aljazh
»

USB ključ Kingston: upravitelj naprav da, vse drugo ne

Oddelek: Pomoč in nasveti
81917 (1757) iNDigo_Child
»

[Win XP] Usb 2.0

Oddelek: Operacijski sistemi
131271 (1107) hous3r

Več podobnih tem