» »

Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird

mayhem ::

Pozdravljeni.

Imam težavo z M.Tuhunderbird.................namreč pošta dela vse kot je treba.Sprejemam in oddajam.
Težava je pa v tem,da ko dobim poslal kakšen link na Mail ga ne morem odpirati opazil sem da vse na kar se začne http://.
Ostale linke pa odpre razen teh ne in me zelo moti,ker moram potem te linke kopirati v google da pregledam stran.

Prosim,če mi gdo pove kaj naj storim.
Privzeti brskalnik imam pa Firefox ....................ter sem skeniral z programi za spyware in podobno vendar je vse OK.


Hvala za odgovore.

Lep pozdrav

mayhem ::

A je imel gdo kaj odobnega slučajno???

Lp

misek ::

Daj en screen capture, da točno vidimo kaj te muči. Ker napisal si tako jasno...

mayhem ::

Daj en screen capture, da točno vidimo kaj te muči. Ker napisal si tako jasno...


Za pošto uporabljam .............M.Thunderbird!

Hja.........Ubistvu je tako,če mi pošlješ link na moj mai recimo od mimovrste ga jast potem ne bom moral odpreti,ker mi ga noče.
Potem moram te linke kopirati v firefox brskalnik da jih odpiram.
Kar dobim po pošti linkov mi ne odpre to je to.

Sedaj pa nevem zakaj se to dogaja.

Lp

misek ::

Naj en tvoj prijatelj pošlje mail, ki ima neki link, tebi in še enemu drugemu. Pa poglej, ali se njemu linki lepo odpirajo. Poglej tudi v izvorno kodo maila, kako je tam napisan link.

mayhem ::

Naj en tvoj prijatelj pošlje mail, ki ima neki link, tebi in še enemu drugemu. Pa poglej, ali se njemu linki lepo odpirajo. Poglej tudi v izvorno kodo maila, kako je tam napisan link.


Pozdravljen.

Evo za primer;


mailto:ipavec.d@gmail.com

http://www.gmail.com

Prvi link mi odpre
Drugi link pa ne odpira bodisi karkoli se začne ocpredaj na............ http://
Nobenih takšnih strani mi ne odpre,ko prispe mail na mojo pošto v Thunderbird.
Drugim se linki odpirajo normalno kot vam verjetno.

Sedaj pa nevem kje to pogledati za to izvirno kodo ali mi lahko gdo opiše kako to pogledam pa spremenim.

Če pa sedaj odprem spodnji link tukaj na forumu mi pa odpre razen v mozilli thunderbird ne deluje(v pošti).

Tuka ocpodaj sem dobil obvestilo od slotecha,da si odgovoril vendar ko kliknem na link(kar piše s plavim) mi ga ne odpre upam ,da se sedaj razumemo,kaj mi nagaja.
Pa me zelo moti!



Lepa hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mayhem ()

mayhem ::

Pozdravljeni.

No danes sem končno rešil problem,ki me je matral.
Uglavnem sem samo Mozillo firefox ne(thundrbird)izbrisal iz diska ,restartal ter ponovno naložil.
Stvar deluje sedaj brez problemov.

Verjetno je bilo,kje v firefoxu ,kakšna sprememba v nastavitvah vendar ,kje je bilo pa uprašanje.

Stvar deluje.

Hvala vsem za pomoči.


Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10523950 (10580) donvito
»

Izšla je Opera 9.5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21023251 (12143) Gandalfar
»

Gmail - kdo dobi virus ? / Spam brez priponke = virus ?

Oddelek: Omrežja in internet
102654 (2352) JožeHorvat
»

Opera 10 prihaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10312107 (8233) hamax
»

Firefox

Oddelek: Programska oprema
7967 (886) l-note

Več podobnih tem