» »

Setup did not find any hard disk drives

Setup did not find any hard disk drives

kratos ::

Evo, ko hocem formaterat prenosnika (fujitsu siemens) mi napise: Setup did not find any hard disk drives instaled in your computer.
Googlam in googlam in se zmer mi ni popolnoma jasno kako intergreram sata driverje v instalacijski DVD, kje jih sploh najdem ? in kako intergreram da mi bo zaznalo trdi disk da bom lahko umer koncno formateral komp.
Hvala za dogovore.

MTB ::

Poišči tu po forumu. Drugače pa išči nlite.

kratos ::

ja sem najdu na forumu topice in tut za enkrat sem vse nasel in vse mi je jasno sam se nikjer ampak res nikjer ne najdem driverje za SATA...
imam pa fujitsu siemens AMILO pro v3525.
je neka stran k moras Driver Detective downloadat, vendar z tistim nemorem ker ti scanna komp ampak jaz iscem/delam z drugim racunalnikom ker tisti (prenosnik fujitsu siemens) ma tok verusov da nemorem niti v moj racunalnik pridt, dela lepo prvih 20 sec ko pa kliknm na kaksno mapo pa freezne.
Ima kdo kasno idejo ?

Desty ::

V BIOSu moraš nastaviti "Sata Native Mode" na "Disable" in s tem potem nerabiš nobenih driverjev za disk.

Wox ::

Ali pa poiščeš sata driver Intel 82801GMU SATA AHCI Controller - AMILO Pro V3525 tule: http://support.ts.fujitsu.com/com/suppo... in ga integriraš z nLite.
Commodore 64

kratos ::

Desty tega bios nima, sem ze gledal vendar nima nikjer ker mam verjetno drugacno verzijo biosa.
Viharnik sem iskal po tem linku ampak nism nobenga SATA controllerja zasledil, si ga ti kje videl ?

Wox ::

Commodore 64

kratos ::

evo sm naredu vse, zapeku tale driver ki ga je dal Viharnik z Nlite in naredu bootable cd, ko ga dam not kliknem f6 mi neki nalaga in napise neki tazga:
setup did not find any floppy disk in the drive to specify drivers
in pol lahko prtisnm s - da sam najdem driverje in mi se zmer neki napise da jih ne najde in grem lahko edino ven ali naprej z instalacijo, kliknem enter in isto: Setup did not find any hard disk drives installed in your computer. To me dela ze res ziucnga -.-'.
hvala

mastah ::

na disketo dej ane...drgac pa dol potegn xp z sata driverji, pa tud v biosu mors met nek AHCI compatible

kratos ::

prenosnik nima za diskete. Lahko potegnem sam xp sata driverje al morm za ta HDD driverje potegnt ?
ja je AHCI configuration in je ze na enabled.

mastah ::

dej disable pa probi

kratos ::

HJAOO... po vecurnem "jebanju", zdaj dela in dela z 1 klikom "disabled". To je zmer tko da se jebem nevem kok cajta pa mam resitev skos pred nosm in jo pogruntam sele ko obupam -.-
hvala lepa vsem za pomoc ! naprej bom pa znau :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Setup did not find any hard disk drives installed on your computer

Oddelek: Pomoč in nasveti
71613 (671) dukedl
»

setup cannot find any hard disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
181878 (1628) rdecaluc
»

Iz win vista na win xp na prenosnem računalniku

Oddelek: Operacijski sistemi
151955 (1650) dejan707
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233821 (3319) Leks
»

Težava pri nalaganju xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
51076 (973) farko

Več podobnih tem