» »

Nokia N78 vs Garmin

Nokia N78 vs Garmin

Binji ::

No že nekaj časa razmišljam o nakupu GPS navigacije, najraje kak Garmin 205W. Mi je pa ravnokar poteklo 2 leti zavezave pri Simobilu, zato sem šel malo pregledat telefone in mi je v oko padla Nokia N78, ki bi jo dobil za 50€ in ima že vgrajen GPS sprejemnik.
Zdaj me pa zanima, kako dobra je pravzaprav navigacija na mobilnih telefonih? Predvidevam, da se seveda obnese slabše kot namenska naprava, vendar za koliko?
Pa kolikor vem se da naložiti na mobilne telefone tudi softver za Garmina XT in s tem dobiš tudi enako funkcionalnost?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

blackbfm ::

Lahko ti povem za garmina, sicer imam 250w ampak ok. Problem pri poceni garminih je odzivnost oz. počasnost same naprave. Potem druga stvar je ta da ni ravno priročen (načeloma ga ne nosiš stalno s sabo). Tretja stvar je ta da si ga bodo hoteli vsi sposojati in ga ne boš imel ko ga boš sam rabil, ostalo večino časa pa ti bo ležal v predalu:D

Tko bom reku, če vsak dan rabiš gps potem si kupi namensko napravo, ker drugače nima smisla dat 100-200 eur zato da se ti bo prah nabiral na napravi.

Calligula ::

Po dolgem casu na STju spet en dober in pameten odgovor na vprasanje.

Binji ::

Hvala :) Res je dober odgovor.
Vsak dan ga ne bi rabil, pride prav edino za kako pot v tujino/kako ulico pot v bolj neznan kraj. Tako da mislim, da bom si kar Nokio nabavil pa kak pameten softver gor :)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero navigacijo priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
4911692 (7998) scipascapa
»

GPS navigacija za avto

Oddelek: Kaj kupiti
3011443 (9137) Mavrik
»

[fork] GPS v telefonu ali Garmin - kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111560 (10801) bond007
»

Kateri gps mobilnik kupiti? Nokia, Samsung, ipd.

Oddelek: Kaj kupiti
235664 (4919) Mirč
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412081 (8771) AtaStrumf

Več podobnih tem