» »

Kako dolgo velja republiški izpit za A kategorijo?

Kako dolgo velja republiški izpit za A kategorijo?

bastadu ::

Ima kdo mogoče kakšno preverjeno informacijo, kako dolgo bi naj veljal izpit pred republiško izpitno komisijo za A kategorijo (ne CPP!)? Namreč je ravno leto od tega ko sem ta izpit opravil, sedaj pa sem začel vozit motor in mi inštruktor pravi, da ga bom najverjetneje moral iti še 1x opravljat, vendar ni čisto prepričan, če so mogoče v zadnjem času spet kaj spreminjali ... Če bom moral še 1x delat je to čisto obiranje denarja s strani države, kot da bi ti pridobljeno znanje kdaj propadlo, ko bi vsaj napisali v izpitni kartonček kako dolgo velja, ali naj jaz voham?? Hvala za informacijo!

PacificBlue ::

.. tečaj cestno prometnih predpisov (točneje:preizkus znanja CPP) v avto šoli ima rok veljavnosti, ki ga je določil novi ZVCP v 161. členu in velja tri leta.

http://www.varnostvprometu.org/index.ph...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

PacificBlue ::

Mi je nekako ušel tisti
ne CPP!


..prav tako je določen rok za veljavnost teoretičnega dela vozniškega izpita (Pravilnik o vozniškem izpitu), ki traja eno leto. V tem času ima kandidat pravico do štirih poizkusov na praktični vožnji.

:)
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Zgodovina sprememb…

Ice-Heki ::

Občinski testi veljajo max. 1 leto oz. 4 padce v praksi (tako je za B kategorijo)

bastadu ::

Ja ste imeli prav, velja 1 leto, moram iti ponovno pisat in plačat sevede ;(

Good Guy ::

Ja ste imeli prav, velja 1 leto, moram iti ponovno pisat in plačat sevede ;(


jah, upam da te je vsaj izučil

PS:lahko poveš zakaj si tako dolgo čakal?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

bastadu ::

Ja pač se mi ni tako zelo mudilo narediti izpit, sem si hodel zadeve v naprej pripravit, da grem samo še na vožnjo ko bom utegnil, tudi vedel nisem, da zadeva lahko kdaj propade - ne rečem za zdravniško potrdilo, ki logično ima svoj rok veljavnosti, ampak ko enkrat narediš nek izpit ga ponavadi narediš za vedno, vsaj na faxu smo imeli tako, pa so izpiti dosti težji kot tale za A kategorijo ... Razen v primeru, da bi tudi tisti z že izdelanim izpitom morali teorijo vsako leto obnavljati ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpit kategorije A

Oddelek: Loža
3613311 (5427) bajsibajsi
»

Podaljšanje vozniškega dovoljenja

Oddelek: Na cesti
174972 (3866) Furbo
»

Odvzem vozniškega dovoljenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9631283 (21910) St235
»

A kategorija- izpit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519192 (6732) guest #44
»

vožnja za avtomobilski izpit

Oddelek: Na cesti
284577 (4066) Sunna

Več podobnih tem