» »

nVidia Omega gonilniki

nVidia Omega gonilniki

1
2
»

spucek ::

mene pri ME nič ne moti in nič ni takega da bi pogrešal...ne vem no...men so kul:D
Previdnost je mati modrosti.

AnWar ::

NAZAJ K TEMI!!!>:D
[Asus ROG Strix SCAR III]

tha_man ::

Hehe >:D I spit on ME! ...ahem, torej, I spit on WinME :D


Kar se Omege tiče, mar ne bi blo bolje če bi človek samo izdal kak registry patch namesto da je šel cele driverje popravljat? Ali so noter še kaki drugi popravki?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tha_man ()

bf4ed ::

Kak maš lahko WinME so najbolj za kurac win!
Bolj hroščati klak 98 x 10^6.:D

spucek ::

Sej ti Omega so samo spremenjeni(registersko) nvidiini driverji. WinME rules:D
Previdnost je mati modrosti.

Jst ::

w2k sp2
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Paramedic ::

mene pri ME nič ne moti in nič ni takega da bi pogrešal...ne vem no...men so kul

Js leta 95 na win95 tut nism nč pogrešu, pa je pršu 98, sm dal gor, ker pa je bil fajn; kasneje sm dal ME gor, ker sm mel kr dober rač, pol po kake pol leta še enkrat z w2k sp1 probu in ga mel vse do xp. In 'pri nobenem nism nč pogrešu', dokler nism probu kej novega, pa vidu s svojimi očmi kako je. Pa sej js bi mel xp gor tut če mi sprva ne bi bil tko fajn, se že navadim pa prilagodim, če ne je pa dolgcajt. Probi kdaj...;)

Aja, a ni škoda met ME na takem rač.: 512rama, athlon 1g? :D
End transmission.

Zgodovina sprememb…

spucek ::

Škoda tistih par MB ramov.Nenazadnje..512 ni več tako veliko kot je bilo:D .Če bi mel XP CD bi jih že posnel pa vsaj sprobal...dokler pa ne pridem do njega...jih pa nekot ne morm posnet,kaj?>:D
Previdnost je mati modrosti.

Golden eye ::

Saj splo niso slabi za 3D aplikacije za openGL je pa en Ku***!! Ful začne štekat!!

spucek ::

C950&gf2mx-17FPS u SOF2 WIN XP
TB1000&gf2mx.60FPS u sof2 WIN ME
Sem dal na racka sošolcu mapo sof2Sp demo in sma pogledala kako mu kaj teče-skoraj 4x počasneje ku pa u ME(on ma XPje).A je to pri vseh tako slab Gl v XPjih?Spet se odvračam od njih:D -Xpjev namreč8-)
Previdnost je mati modrosti.

Paramedic ::

A ma kdo kako idejo, zakaj je dobu take rezultate? Ker ni glih fora na splošno z OpenGL, ker mava recimo v Q3A z zelo podobnima sistemoma skoraj enako fps...
Pri SoF2 pa ne vem, zakaj je tko...? Morm pa še sam stestrat, če se mi bo ljubilo :8).
End transmission.

spucek ::

No ja-sej veš Mikeyev komp:D :D :D :D .Na LANu je mel UnrealTournament pri 20 FPS,dočim je menj laufu na 100FPS:D :D >:D >:D >:D .Nekej ga je jebu ram-ful slabi rezultati v Sandri.Pol smo pa clearCMOS dali..pa je blo bolje..Sam še vedno dosti slabše od Athlona>:D .Aja..takrat je še mel ME gor..
Previdnost je mati modrosti.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP težave...

Oddelek: Operacijski sistemi
141804 (1670) edey
»

Obnovitev sistema ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
52020 (1954) mpucko6
»

Zelo nizke točke v 3dMarkih! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
815068 (3648) pecavar34
»

navijanje grafične geforce2 MX

Oddelek: Navijanje
6957 (902) OwcA
»

uiber pocas :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
191549 (1329) crusader

Več podobnih tem