» »

robovi

robovi

barca ::

Diplomska naloga. V wordu sem nastavil robove kot je treba po pravilih faksa. Ko sem dobil zvezano verzijo ven, ko sem šel fizično merit robove je prihajalo do odstopanj. Zgornji rob, v wordu imel nastavljen na 20mm, dejansko z fizično meritvijo sem izmeril 25mm. Zakaj pride do takih odstopanj. Mi bodo diplosmko zaradi tega zavrnili ?
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

blackbfm ::

Drugačen format papirja?

paljer ::

Tudi sam sem se lani soočil z enako težavo. Več ur sem prebil, da so bili vsi listi pravilno oblikovani. Zaradi teh malenkosti ti ne bo nobeden zavrnil naloge (tehnični pregled je že dala skozi?).

barca ::

Upam da res ne zavrnejo, ceprav sem ze slisal da so zavracali zaradi robov. Diplomsko sem pa oddal danes, pa naj bo kar bo.
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

fosil ::

Pri printanju se dogaja, da včasih malo drugače potegne nov list papirja noter in potem pride do zamika.
Sploh pri kakšnih cenejših printerjih je to kar pogosto.
Tako je!

solatko ::

Neujemanje printerja z Wordom, moraš robove nastavit preden printaš na printerjevih nastavitvah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diploma - robovi

Oddelek: Pomoč in nasveti
185324 (4064) hmm23
»

Zakaj obojestranska poravnava besedila v diplomski nalogi?

Oddelek: Loža
499421 (7724) moj_nick
»

Latex začetne težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
51360 (1097) cesnja
»

Diplomska naloga - M$ word sucks

Oddelek: Loža
215339 (4587) bobby
»

Open Office prednosti/slabosti

Oddelek: Programska oprema
402785 (1756) Jst

Več podobnih tem