» »

Cod2 + GTA IV problema

Cod2 + GTA IV problema

Adamix ::

Stvar je sledeča, ravnokar se kupil nov računalnik ki pohvalno deluje. Edina problema se pojavita pri igrah COD2 in GTA IV.

COD2 problem: singleplayer dela ampak rad bi multiplayerja spet igral, ko pa le tega zaženem se mi ob zagonu pokaže kot ponavadi da se prižiga, potem postane ekran črn, počakam sekundo da napiše kaj, in potem me vrže vn, Multiplayer pa se avtomatično ugasne kakor da se ne bi sploh prižgal. Osebno sumim Windows 7 ker drugega razloga ne vidim zakaj. Ta igra ima prioriteto nad vsemi zato bi res rad ta problem rešil čimprej. Poleg tega run as admin ne pomaga v tem primeru, niti compatibility with XP

GTA IV problem: Igra deluje super če držim tipko za naprimer premikanje naprej, če pa hitro pritiskam na katerokoli tipko mi pa šteka, ne razumem zakaj. Na benchmarku v igri vse lepo delalo ko pa sem začel pritiskati tipke je pa štekalo da je nemogoče igrati. Tako da je igra neuporabna ker razen če vozim avto v dolgi ravni črti mi šteka res nenormalno

Procesor: dual core e8500
ram: 4gb
grafična: ati radeon HD4870

Prosim za pomoč :'(

Master Chief ::

Cod2 ma nasplosno probleme z 2 in vec jedrnimi CPU tako da to ni tezava z Win 7 ali driverji zanj. Gta 4 je 'baje- nisn sprobo, ker mi ni vsec ta serija' izredno neoptimiziran Pc port. V kombinaciji z Win 7 in driverji, je cist mozno da trokira. Mislim, da ni neke pametne resitve. Za cod2 igraj na kaksnem starem enojedrnem PCju, za GTA 4 pa najbols xbox, tam ne steka. Za hec updejtaj vse driverje, popatchaj oba spila. Ampak dvomim. Za cod2 poglej na bing ali google ce je kak dual core patch ze mogoce.

Adamix ::

Nemogoče, poznam nešteto ljudi ki igrajo na dvojedrnih ali štirijedrnih procesorjih. Ne gre mi v glavo zakaj bi singleplayer delal multi se pa sploh ne odpre.

Kar se tiče GTA IV, ja mogoče bi res bilo kaj v zvezi z Win 7 ker drugače mi lepo normalno dela. Low,med, high nastavitve ne povečajo niti zmanjšajo šteka ob pritisku tipk. Če pa ne pritiskam pa samo recimo držim je pa vse vredu. Kar pa ni tako pogosto v igri....lol...

vorantz ::

gta 4 laufa na 7 brez problemov
vsaj meni

Adamix ::

Hvala za informacijo, Win 7 torej lahko poganjajo vse možne igre, samo res ne razumem čemu tak lagg.

No cod2 problemček sem popravil, stvar je bila v reinstalaciji, zdi se mi da se 2x ni lepo inštaliralo ker sem med inštalacijo menjal okna (Firefox -> install -> msn itd), v četrto sem pa počakal lepo notri in zdaj dela brez problema

Za GTA IV imam pa v mislih še nekaj par stvari ki bi mogoče pomagale,... tako da če bo kdo rabil kdaj bom napisal tu

Engineer_SLO ::

kateri build win 7 imaš.če je to 7100 rc je kar bugast in zna povzročati težave....
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Adamix ::

Da, točno tega imam. No ja, se je kar izkazal sam sistem, dela vse super, edina problema sta s tema dvema igrama, zdaj samo še z GTA IV... ampak nimam časa zdaj da bi se toliko ubadal s tem. Čez par dni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590142081 (11288) meho7
»

Najbolše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
749707 (5745) jamabama007
»

Štekanje iger

Oddelek: Igre
81082 (874) 69charger
»

Trenutno igram (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574655 (3449) Bor H
»

ATi Radeon 4650 vs. 3850

Oddelek: Kaj kupiti
233624 (2498) vojkoz

Več podobnih tem