» »

Dinokomp

Dinokomp

Temo vidijo: vsi
««
3 / 11
»»

Dua'L ::

Če pa piše na strani Odkup?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

mr1two ::

Lahko, ampak imej v mislih, da oni zadeve ne bodo nikoli plačali kot bi jo sicer prodal. Imajo pač neko svojo odkupno ceno, če se ti mudi, izvoli, če ne prodaj raje sam- recimo prek bolhe ali kaj podobnega.
Lahko pa vprašaš mimovrste, če lahko še vedno menjaš izdelek za drugega.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

galu ::

Dua'L je izjavil:

Če pa piše na strani Odkup?


Sej vidiš koliko teh rabljenih stvari prodajajo..
Tako to gre.

Dua'L ::

Mi je odpisal in mi ponuja komaj 40eur lol.Bom kar prek bolhe prodal.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

feedback03 ::

LeQuack je izjavil:

Kako pa kaj naročate diske oziroma kako vam jih pakirajo? Glede na to da so diski še najbolj občutljiva komponenta bi morali biti zelo dobro zapakirani, vemo pa tudi da nobeden v Sloveniji ne prodaja diskov v Retail škatli, samo OEM, kar je tudi žalostno samo po sebi.


Iz Nemčije (memshop.de) so bili 4 diski (3 vgradni in 1 zunanji) pa(r)kirani med 3x2cm kosi stiropora (v obliki črke M), da se ni moglo nič vozit sem ter tja. Zunanji disk je bil v original škatli, (2) Samsunga sta bila v original embalaži (tj. zadaj tanek kos kartona, disk pa je potem spredaj in ob strani zaščiten še s plastiko), Seagate pa je bil v tisti anti-statični (ali kakšni že?) vrečki, okoli njega pa je bil še 0,5cm debel karton.

Pri odnesi.si pa sem dobil disk v isti vrečki kot Seagate-a, a ni bilo okoli kartona... Je pa bilo vse (disk in grafična) zavito v vrečke, napihnjene z zrakom.
-------------

Če hočeš embalažo pa greš lahko v Big Bang (in že v osnovi plačaš več, potem pa še embalaža...) > če še imajo seveda, saj že dolgo nisem tam gledal diskov...

Zgodovina sprememb…

Madmax_ ::

Pozdravljeni!

Zanima me nekaj stvari v zvezi s kupovanjem pri Dinokomp. In bi vas prosil tiste, ki ste tam že kupovali, da mi razložite naslednje zadeve:


1. komponente, ki jih ni na zalogi in jih naročiš - ali je potrebno še kaj dodatno plačati za njih ali velja (prvotna) spletna cena?

2. sestava računalnika - vgradnja komponent je zastonj, kaj pa sestava računalnika je tudi zastonj ali je potrebno to plačati in koliko?

3. če kupiš v fizični trgovini - veljajo spletne cene?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Madmax_ ()

bdoxx ::

Madmax_ je izjavil:

Pozdravljeni!

Zanima me nekaj stvari v zvezi s kupovanjem pri Dinokomp. In bi vas prosil tiste, ki ste tam že kupovali, da mi razložite naslednje zadeve:


1. komponente, ki jih ni na zalogi in jih naročiš - ali je potrebno še kaj dodatno plačati za njih ali velja (prvotna) spletna cena?

2. sestava računalnika - vgradnja komponent je zastonj, kaj pa sestava računalnika je tudi zastonj ali je potrebno to plačati in koliko?

3. če kupiš v fizični trgovini - veljajo spletne cene?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

moje izkušnje
1. prvotna spletna cena
2. sestava + mislim da 24 al 48 test compa zastojn
3. načeloma ne;)

DonMatejo ::

kje pa pri dinokomp vidimo kaj je na zalogi?

jazbec ::

če je v ponudbi je na zalogi
skoraj 100% imajo na zalogi

DonMatejo ::

okej, ker nikjer ne piše ničesar.

Tilen ::

DonMatejo, iz lastnih izkušenj ti predlagam, da o želenem artiklu pred nakupom pošlješ povpraševanje na email.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

DonMatejo ::

Tilen hvala, bom poslal e-mail.

jazbec ::

vedno ko sem kej naročil so meli na zalogi
pa sem opravil cca. 5 nakupov

misek ::

Ne odgovarjajo na mail, se ne oglasijo na telefon. Samo oseben nakup v trgovini je bil uspešen pri meni. In artikel (disk) ni bil na zalogi ampak ga je moral naročiti.

PNG ::

Ponavadi imajo na zalogi. Osebno so mi sicer samo enkrat morali naročiti pa še to je bila tv kartica, ki je tako nikjer ni bilo na zalogi.

Aja, pa na telefon/mail so do zdaj še vedno odgovorili...ne vem, mogoče imaš smolo :)

DonMatejo ::

Sam sem na ponudbo čakal cca 8 delovnih ur. Dobil sem 3 ponudbe in nobene od teh ne bi mogel dobiti prej kot v enem tednu. Nato sem kliknil na mimovrste, oddal ponudbo ob 12ih, 3 artiklov ni bilo na zalogi, samo dva na lokaciji jesenice, naslednji dan ob 16.30 sem dobil e-mail, da me pošiljka čaka. Dinokomp nižje cene, mimovrste support.

zame je problem rešen, so pa tudi pri Dinokomp zelo prijazni.

GrimReaper ::

Dinokomp po novem pošilja preko Pošte Slovenije, tko da je zdej to moja nr.1 trgovina.
Tut poštnina je nižja, 4+0,96EUR, preko GLS je bla 6EUR.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

TeraTM ::

odlično :D ravno ko hočem menjati matično plato :D GrimReaper hvala za info.

KTr1sk ::

Jaz sem pri njih že tudi naročil in tudi že uveljavljal garancijo in ni bilo težav, nič mi niso komplicirali, kar je res zame velik plus, edino motilo me je da nič ne piše ko naročiš izdelek iz njihove strani če je na zalogi, ker pri meni ko sem naročil niso imeli na zalogi, ampak ker je bil tisti artikel najcenejši sem seveda počakal na artikel.
lp
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

PNG ::

Pokličeš pa vprašaš, simple kot pasulj. Drugače pa hvala bogu, da so menjali GLS...ker GLS je bil zanič, vsaj kolikor sem bral na forumu (jaz vedno grem na osebni prevzem, ker sem iz MB).

kokpa ::

Pozdravljeni, mene pa zanima če je imel že kdo podobno izkušnjo kot jaz ali zna kako svetovati.

Pred kakšnim mesecem je bratu v šooli seveda eden naročil gtx580 in jo seveda brat ni hotel sprejeti in jo je zavrnu in bilo je poslano nazaj. Zdej pa na dinokompu tip pravi da bi morali nekaj plačati, njemu je še isti dan ko je bilo naročilo oddano in baje da tudi poslano, tip zagrozil da bo moral plačati celo grafično in še 50EUR minimalno. Samo zdaj onii pa v tem času niso poslali ali klicali da bi objasnili situacijo. V glavnem nič od njih.

Jaz sem pa 15.3.2010 pri njih naročil par komponent za okoli 700EUR in čakam čakam oni nič ne obveeščajo, čeprav sem jim prejšni teden poslal mail če je kaj z zalogo narobe oni nič, ne odgovarjajo. Predverajšnim pa le poklič gor in mi tip reče trenutno nisem pri raćunalniku me lahko jutri pokličete dopoldne. Okey ga jst pokličem včeraj okoli 11 ure in mi zopet reče trenutno nisem pri računalniku, pa se pol zmisli da ne more priti notri v naročila, pa reče naj malo počakam in on tipka tipka in pride do mojega naročila, pa mi ne zna povedati točno kje se je zataknilo(verjetno ni na zalogi). Je pa seveda takoj omenil omenjeno naročilo od brata in meni je seveda takoj posvetilo da mi zaradi tega sigurno nočejo poslati. Imamva vsak svoj račun, oni pa gledajo samo na priimek in naslov.
No v glavnem jaz sem tipu rekel naj kar prekliče naročilo in je rekel okey in sva se poslovila. Nakar jaz ga kličem spet malo čez 3 uro popoldne in se oglasi isti tip samo na drugo številko, in me zopet odslovi s tem da ni pri pravem računalniku.

Pogledal sem tudi mail in svoj račun(oziroma naročila dinokomp in moje naročilo še vedno ni preklicano tako kot mi je oblubil).


V glavnem prijaznost in support na vrhuncu!


No v gl

PINki ::

Kaj bi pa ti na njegovem mestu? Jaz tudi pomoje ne bi poslal in tvegal, poškodbo robe in zavrnitev s "tvoje" strani.
Naroči drugje, saj imaš kup spletnih trgovin v Slo.

RejZoR ::

Ne vem zakaj bi moral karkoli plačat če si zavrnil paket, razen če je šlo za posebno naročilo na željo kupca kjer običajno ne moreš odstopit od pogodbe oz moraš plačat penale (stvar splošnih pogojev trgovine).
Če pa je šlo za običajno stvar "iz zaloge" pa je na tebi samo to, da plačaš poštnino, nič drugega. Torej na uč ene 6 EUR.

Drugače pa ne vem kako ti lahko kr en naroči stvar. Naj se nauči, da se odjavlja iz takih strani, če jih gledaš na javnih računalnikih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kokpa ::

ja koker je blo videt je bla stvar na zalogi, ker so oni že isti dan poslal, tako da bi res največ kar lahko tisto poštnino blo za plačat. Ampak se oni itak nič ne oglasijo, tako da ne vem kaj bodo storili. Jaz morem samo dosežt da meni moje naročilo prekličejo da imam potrjeno na spletni strani ali na mailu, ne pa da mi tam reče okey bomo storili.

PNG ::

Daj kokpa lažeš kot pes teče. Priznaj, da si si naročil grafično, pol pa premislil, dinokomp pa pustil s poštnino, stroški s paketom in vsem kar spada zraven, sedaj pa pričakuješ da ti bodo magično spet verjeli in pošiljali na dom robo, da boš jim lahko spet samo stroške puščal. Čisto prav imajo, jaz ti tudi več ne bi nič pošiljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

kokpa ::

PNG je izjavil:

Daj kokpa lažeš kot pes teče. Priznaj, da si si naročil grafično, pol pa premislil, dinokomp pa pustil s poštnino, stroški s paketom in vsem kar spada zraven, sedaj pa pričakuješ da ti bodo magično spet verjeli in pošiljali na dom robo, da boš jim lahko spet samo stroške puščal. Čisto prav imajo, jaz ti tudi več ne bi nič pošiljal.


lažem? če bi lagal sploh ne bi spraševal takšnih stvari na forumu, kakor pa vidim pa ta forum postaja čedalje slabši.

PNG ::

Torej sošolec od tvojega brata se je log-inal v šoli v njegov account in naročil tebi na dom GTX 580, ki je ti nisi dvignil, potem so te pa trgovci iz Dinokompa klicali in ti GROZILI, da boš moral plačati grafično + 50EUR?

Imo ti še lastna mama tega ne bi verjela.

kokpa ::

Ne trgovci sploh niso nič klical ne nič, brat je par ur po tistem ko je un sošolec naročil klical na dinokomp in so mu rekel da more sprejet in plačat drugače bo moral plačati še 50EUR. Jaz pa sem včeraj klical za moje naročilo in so rekli da bi morali prej poravnat staro naročilo.

PNG ::

Eh daj, kako pa lahko oni od tebe izsilijo, da plačaš? Pa če bi ti par ur kasneje preklical oni sploh ne bi pošiljali, se ti ne zdi? Poleg tega pa ti jaz tudi več ne bi pošiljal, če nisi toliko resen da prevzameš kar naročiš. Vse ostalo je pa zgodbica, močno podobna tistemu "HALP I've been banned but never haxored omg the system hates meh ;'(

kokpa ::

Ej kaj si ti sploh prebrav kar sem jaz napisal, preberi pa razmisli, jaz trdim da so oni rekli da bo moral brat poravnat naročilo, to so men oni rekli po 1 mesecu(prej se z dinokompa sploh ni nič oglasil ali pa klical ali kaj tretjega), jaz samo hočem doseči da bi preklical svoje naročilo če mi ne mislijo poslat naročenga ali pa naj povedo kaj bi radi. Dokler bo pa zmeraj tip reku trenutno nisem pri računalniku ali pa da ni na pravem računalniku, pa se ne moreš nič dogovorit. Na mail-e pa itak nič ne odgovarjajjo.

kos1 ::

kokpa je izjavil:

Na mail-e pa itak nič ne odgovarjajjo.


dolgorocno to ni dobro

Ibrahimovic ::

Meni so še isti dan odgovorili na mail ki sem jim ga poslal...
Drugače pa res same pohvale ker je res ugodno in kvalitetno, ter zelo prijazni so glede dajanja informacij...

deadbeef ::

jazbec je izjavil:

če je v ponudbi je na zalogi
skoraj 100% imajo na zalogi

A si bolan a misliš da ima vso robo, ki je v ponudbi na zalogi? LOL? Jest sem hotu naročit HAF X v ponudbi so ga imel, ko ga hočem naroči mi napiše en iz dinokomp "ni na zalogi, in nevem kdaj bo", to je bilo lansko leto jeseni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jinzo ()

pile81 ::

danes bil v Leclercu v Mb kjer bi naj Dino imel trgovino; pa je ni več !

PNG ::

Zaprli so trgovino, ja...

Tilen ::

Kako pa to? A ni laufalo? Pri nemu se še da dobit stvari?:)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PNG ::

Kolikor sem se menil z zaposlenimi pač ni laufalo...lokacija pa vse skupaj je pač nosilo minus. Spletna trgovina normalno deluje dalje in garancije in vse, se razume. Vem, ker grem jutri po grafično tja ;p

alpha1 ::

Dino se seli na drugo lokacijo.

KTr1sk ::

alpha1 je izjavil:

Dino se seli na drugo lokacijo.

Super, sem že mislil da ne bo več obstajala, kar bi bilo škoda, kje pa bodo na novi lokaciji?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

PNG ::

alpha1 je izjavil:

Dino se seli na drugo lokacijo.


Aja? Kam pa?

alpha1 ::

Sem hotel nekaj stvari vzeti v trgovini in je rekel da osebni prevzem ni mogoč, ker se seli na novo lokacijo, kam točno nevem.

s1m0n ::

Je to vredu trgovina za nakup ?
Prek njihove strani želim naročit par stvari. So kakšni problemi ? Garancija ?...

3man ::

Jah, razen tega, da lahko prebereš, da se ne oglašajo in da verjetno utajajo davke (glede na veliko razliko v ceni napram vsem ostalim) je ok :) Uspeva jim že nekaj let. Ovc ne zmanka.

mr1two ::

Cene imajo nižje zato, ker nabavljajo v tujini, kjer so cene nižje. O kaki utaji davkov sanjaš?

s1m0n ::

So izkušnje z njimi dobre ali slabe ? :)

Ibrahimovic ::

GrimReaper je izjavil:

Dinokomp po novem pošilja preko Pošte Slovenije, tko da je zdej to moja nr.1 trgovina.
Tut poštnina je nižja, 4+0,96EUR, preko GLS je bla 6EUR.


Jest sem pred dnevi naroču pri njih komp. Pa mi ni PošTa Slovenije dostavla, Ampak Intereuropa.
Je super ker te recimo 30 min prej pokliče in te praša če si doma...
Drugače pa vse odlično. Lepo zapakirano, papirjii vsi poleg. Dobis tudi vse original embalaže od komponent...
Edino kar je, pride zaradi tega kar precejsna velikost paketa :))

Zgodovina sprememb…

KTr1sk ::

s1m0n je izjavil:

So izkušnje z njimi dobre ali slabe ? :)

Glede reklamalcije sem imel dobre izkušnje, nič niso kompliciral in prijazni so bili (bil v trgovini), pa zdaj sem tudi opazil da se pošilja preko intereurope (delam tam), čeprav tega ni veliko ali pa se pošilja tudi po drugih poštah, vse pošte si "rizične" saj ne veš kako delajo s paketom!
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

mr1two ::

Izkušnje so dobre. Imel reklamacijo za garancijo- niso komplicirali. Vse kar je imelo pridet je prišlo v dogovorjenem roku, cene imajo dobre.
Nimam pripomb čeznje.

s1m0n ::

Kako pa so kaj dobavni roki glede na to, da naročajo iz tujine ?

Ibrahimovic ::

s1m0n je izjavil:

Kako pa so kaj dobavni roki glede na to, da naročajo iz tujine ?


Men k so sestavll komp, sem cakal 1 teden k niso mel na zalog matične in grafične. Najbolje da pred nakupom posljes mail in ti bodo povedali ali imajo na zalogi...
««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562133022 (72562) kuglvinkl
»

Katera grafična kartica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10719807 (16022) nuclear
»

Dinokomp izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9216006 (8547) x4en0n
»

Dinokomp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12819428 (11962) Rakunish
»

Dinokomp dostava! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
639895 (8484) darkolord

Več podobnih tem