» »

katero ohišje?

katero ohišje?

CleanPower ::

majhno, lepo, funkcionalno,...
gledal sem od coolermasterja. fajn se mi zdita mini haf 922 in rc-690
kaj predlagate?

Law_Enforcer ::

White&Nerdy ::

CoolerMaster če hočeš mat badazz, pa zlo prezračenega. Ostalo je šminkarija...

Okapi ::

Odvisno, kaj ti je všeč. Meni se od pocenskih najbolj simpatičen in funkcionalen zdi tale LC 7021sd.



O.

White&Nerdy ::

Hmm, pomoje sta najboljša res Tt in CM... Ostali so predragi ali pa preveliki. Tak da vzemi HAF922, ali pa neko majhno škatlico z ARMOR oznako od Tt.

AapocalypseE ::

Antec Three Hundred je najboljše ohišje za ta denar. Zelo je zračno, saj ma zadaj en 12cm ventilator in na stropu še en 14cm ventilator že serijsko vgrajen. Dodatno se lahko kupita dva 12cm ventilatorja in se zmontirata na sprednjo stran, da vlečeta svež zrak not. Spredaj je tudi protiprašni filter.
Aja pa še na stranici se lahko namontira en 12cm ventilator.
Res TOP ohišje za ta denar.

Zgodovina sprememb…

White&Nerdy ::

Hja, za ta denar že mogoče ja...
Ampak zdaj je vprašanje kolko on hoče dati.
http://www.pcplus.si/strojna-oprema/ohi...

To je v bistvu 2x boljše kot Antec. Sej tut skorej dvakrat dražje...
Ampak ma vsaj 2x boljše zračenje, boljši videz, večje (kar v tvojem primeru ni boljše?), kvalitetnejše (bolj priznan proizvajalec in podobno).

AapocalypseE ::

Zanimivo ohišje. Če ne daš na vse ventilatorje, ki vlečejo not zrak, protiprašni filter gor, maš pravi kaos v ohišju.
Se da kje kupit 20cm ventilatorje, če ti keri crkne, da si zamenjaš?

Wox ::

Hja, za ta denar že mogoče ja...
Ampak zdaj je vprašanje kolko on hoče dati.
http://www.pcplus.si/strojna-oprema/ohi...

To je v bistvu 2x boljše kot Antec. Sej tut skorej dvakrat dražje...
Ampak ma vsaj 2x boljše zračenje, boljši videz, večje (kar v tvojem primeru ni boljše?), kvalitetnejše (bolj priznan proizvajalec in podobno).


Daj no, ne ga fiksaj. To ohišje je eno najgrših kar sem jih kdaj videl. Pa da bi bil nek Coolermaster bolj priznan kot Antec pa je res ena velika bedarija.
Commodore 64

IVo ::

JA pa si ga videl v živo? Ker ta slika mu dela krivico...

White&Nerdy ::

http://www.overclock.net/case-mods-gene...
Pri ohišjih ima CM boljšo kvaliteto ko Antec. Nasplošno pa ne vem ravno... CM - Hlajenje + ohišja, Antec - Napajalci + ohišja.
Cosmos S, HAF serija... Najbolj prezračena ohišja na svetu. Če hočeš vodo, je CM prvo kar moraš pogledat, ker ima npr. 1200 ZELO slabo narejen prostor za vodo.


P.S. Če ti je grdo, vredu. Meni je osebno lepo. Badass. Mam doma ateka od 922, pa mi ni niti malo žal da sem ga vzel.

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

moulin rouge a je v resnici boj badass kot na sliki?

CleanPower ::

no zdej me sam še zanima ker je lepši rc-690 ali haf 922?

DaVidQ ::

Za moj okus defenitivno haf 922 :)

White&Nerdy ::

V Avstrijskem Saturnu, al kaj že je, so meli zjutraj ob 9.00 odprli trgovino z 5 HAF 932 škatlami. V trgovini sem bil 1h in so v tistem času 2 že odšla eden pa ga je še gledal, pa tut na koncu mislim da vzel. Mam doma HAF 932 in je v živo dosti boljši ko pa na slikah.
Za 922, pa ne vem ravno, ker ga v živo nisem še videl (samo škatlo). Ampak na slikah mi je pa zelo kul.:D

Pa kot sem rekel. Če boš kdajkoli hotel meti v compu vodo, z CM-jem ne moreš zgrešiti!

Zgodovina sprememb…

Vanadium ::

majhno ohišje je tudi tale:
 lian-li

lian-li


Jaz ga dobim v ponedeljek če bo vse po sreči :D

CleanPower ::

tak me ne zanima

Wox ::

Sej če ga pogledam od znotraj je tale HAF 922 čisto vredu zadeva. Pravzaprav odlična. Za 100€ cool zadeva.
Commodore 64

CleanPower ::

a od zunaj ti ni všeč al kaj?

Wox ::

Ni po mojem okusu. Kot kakšna božična jelka je. Sicer pa mi pri teh zadevah ni važen izgled, ampak funkcionalnost. In to ohišje je funkcionalno.
Commodore 64


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
242240 (2058) citizen8
»

Katero Ohišje??

Oddelek: Kaj kupiti
302428 (1619) zupanman
»

top ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
423358 (2236) frudi
»

Katero ohišje za prezračitev(navijanje)?

Oddelek: Kaj kupiti
242301 (1532) nuclear
»

Prodam ohišje

Oddelek: Strojna oprema
302229 (1380) galu

Več podobnih tem