» »

Kako izklopit Windows MESSENGER ?!

Kako izklopit Windows MESSENGER ?!

mrTwelveTrees ::

ta prekleti Windows MESSENGER mi gre fuul na jetra...

odkljukam tam, da se mi ne zažene ob zagonu windowsov...

pa se mi ta prekleti naloži ... in teži z tisto ikono...

govorim za windowse XP

servo ::

Preprosto ga...deinstaliras >:D

No tko je:

v "\windows\inf\" direktoriju poišči datoteko "sysoc.inf". Odpri jo v editorju in zamenjaj vse besede "hide" z vejico. (se pravi da vejica nadomesti vsako besedo "hide"). Potem greš v nadzorno ploščo, dodaj/odstrani programe, dodaj/odstrani komponente programa Windows in tam bos nekje na proti koncu seznama našel tudi vnos "Windows messenger" ki ga zdaj lahko odstraniš. V bistvu v tisti datoteki (je skrita) ni nujno da zamenjaš vse "hide" z vejicami, če pa jih lahko tako odstraniš na ta način tudi nekatere druge stvari iz windowsov.

P.S. Če nisi zihr v svoje početje si najprej naredi kopijo "sysoc.inf".

SLOWWWeb.net ::

Obišč SLO-Security forum-programčki. Tam je link do programa-antivohun, velik cc.80kb.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

mrTwelveTrees ::

servo :

100 x thx

hvala

Han ::

Tole s popravljanjem inf je zamudno in nerodno...

Start -> Run... -> RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

in voila - že ga ni več. :P

akulp ::

Pa kaj komplicirate...C:\Program Files\Messenger :::: pa izbrišeš direktorij pa je

mich ::

akulp,

ti bos ja, ti pa znas....:P

frudi ::

ne spomnim se sicer, če brisanje direktorija deluje, ampak če direktorij \messenger preimenuješ recimo v \messenger_, se ga zagotovo rešiš.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

TESKAn ::

Enostavno zbrišeš messengerjev *.EXE v mapi program files/messenger. Pri meni deluje:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

bodom ::

kot je reku Han:

Start -> Run... -> RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

in zadeva resena.:D

LP

Highlag ::

Ni dovolj da odkljukaš do not startup v samem messengerju, ampak moraš isto narediti še v Outlook expressu.

Skriva se v meniju Tools.

Pa še če imaš v Expressu kontakte stalno odprte prav tako vedno hoče zagnati še Messenger

akulp ::

::mich::

zakaj pa misliš da ne moreš izbirsat mape??

Če pa želiš ponovno namestitev greš pa samo na microsoftovo stran pa si naložiš.

Sam sem ga na začetku tako izbrisal in si ga kasneje naložil, ker ga sedaj redno uporabljam.

krucymucy ::

Hm ... jest ga pa tako: Control Panel > Administrative Tools > services pa tam dam messengerja na disabled!

Paramedic ::

exodus - pri tvoji izjavi sem se pa kr nasmejal >:D
Dej preberi si opis Messenger servisa, piše da nima veze z Windows Messengerjem, tak da si ti le disablal en pomemben service za XP. LOL!

Daniel ::

Paramedic: jaz pa mislim da ma exodus prav, saj mam jaz čisto isto narejeno.To pač ni deinštalacija ampak mu pač blokiraš zagon. Ista stvar kot da ga izbrišeš, le da če ga bom kdaj rabil ga enostavno omogočim. Aja, Winsi pa delajo krasno tak da nimajo nič pomembnega onemogočenega.

krucymucy ::

paramedic: ker pač to sem prebral na xp-erience.org ... novice tam pa se splača brat!

Zgodovina sprememb…

Paramedic ::

Transmits net send and Alerter service messages between clients and servers. This service is not related to Windows Messenger. If this service is stopped, Alerter messages will not be transmitted. If this service is disabled, any services that explicitly depend on it will fail to start.
To je Messenger Service. Deluje vama v redu, zato ker mogoče nimata mreže? Ne vem točno kje se rabi, jaz samo mislim, da to nima veze.

krucymucy ::

ehm ... ironija pa taka - mam mrežo! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win Messenger ne da miru!!!!!!!!!

Oddelek: Programska oprema
111220 (1003) andper
»

Windows Messenger v XP-jih

Oddelek: Operacijski sistemi
51019 (995) Mercier
»

Odstranitev Windows Messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121719 (1562) alkoo
»

messenger in zivcni zlom!!!!

Oddelek: Programska oprema
201870 (1388) KTr1sk
»

Kako izbrisati MSN Messenger v XP-jih??

Oddelek: Pomoč in nasveti
74368 (4320) Lith

Več podobnih tem