» »

Miška Logitech MX400 se ne premakne

Miška Logitech MX400 se ne premakne

Inja ::

Zdravo. Pravkar sem od mimovrste.com prejela omenjeno lasersko miško, jo priklopila, namestila programsko opremo... in hudič se ne premakne. Vsi gumbi delajo, premika se pa ne. Zgleda kot da laser ne dela. Sicer sem brala da so eni skoraj nevidni, samo se mi vseeno zdi, da bi se vsaj nekaj videlo.
Torej... sem kaj spregledala ali zadeva enostavno ne dela in jo moram poslat nazaj?
Lp
  • spremenila: Inja ()

TehDucky ::

Mam sam isto miško ampak nisem nič gor dajal programske opreme, ker jo uporabljam za prenosnika, kjer pa ne rabim funkcij. Vglavnem probi brez če dela. Probi jo še iz Device Managerja vn vršt. Tako sem jaz usposobil USB miško in tipkovnico na stacionarcu. Nadzorna plošča-sistem-"Hardware"-Upravitelj naprav nato poiščeš svojo miško, jo izbrišeš(Unistall ne disable) ter nato še enkrat vtakneš notri kabel. Če to ne dela potem ti jo po vsej vrjetnosti ne bo ratalo zagnati.

P.s.: Iz laserskih mišk se ne vidi čisto nič oz. se pod nekim kotom vidi rdečo pikco če gledaš notri. Sem pogledal pri G5 in MX400 in se pri obeh vidi rdečo pikico ampak moraš biti malo potrpežljiva, da jo najdeš :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero miško do 30 eur?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81152 (1075) Goran's Blog
»

vožnja v rdečo - oranžna pa ne dela

Oddelek: Loža
232635 (1843) marvin42
»

Radar na Dunajski cesti

Oddelek: Loža
285015 (3985) BlueRunner
»

Brezžična optična miška Typhoon 40216

Oddelek: Pomoč in nasveti
6688 (629) Jochaan
»

Služenje na internetu in goljufanje

Oddelek: Loža
292090 (1648) Rott-von-weiler

Več podobnih tem