» »

Inženir multimedije

Inženir multimedije

Yohan del Sud ::

Prejšnji teden sem nekje zasledil razpis za prosta mesta za pridobitev izobrazbe multimedijskega inženirja. Pa iščem po internetu pa nič. Ima kdo kako informacijo, kam se obrnem, saj drugih podatkov, kot da je razpis bil, nimam.

PaJo ::

Mogoce si misliv tale studij multimediskih komunikacij, kateri letos starta na nasem faxu:
http://www.mkinfo.uni-mb.si/
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

tejka ::

Razpis je bil v petkovem Dnevniku. Program izobraževanja na višji strokovni šoli razpisuje Zavod IRC. Objavljeni sta tudi dve spletni strani, in sicer Zavod IRC in Inštitut in akademija za multimedije.

Brane2 ::

Hmmm. Inženir multimedije --------> DivXMojster ? :8)

Yohan del Sud ::

E hvala, to sem iskal. Se nima ravno za boleka v iskanju po internetu, ampak ti očitno hočejo ostati anonimni...

Mercier ::

Jebiga, papir je papir. Sicer pa še vedno precej bolš ko inženir strojništva. IMHO mogoče celo bolje ko štromar. (Ajde, utemeljitev: na prvem remontu so me dali k štromarjem - nikol u življenju še nism bil tolk umazan. U tri su me vode prali. :D )

Yohan del Sud ::

Aha. Samo hočejo imet 600000 ksit/ letnik za ta papir. Letos ne bo nič. Morda drugo leto...

Mercier ::

Drago. Običajna tarifa bi bila pol tega.

Hm, a znamo kako fensi zadevo kerga naučit? Js se javim za tovariša ravnatelja. Bom ful grdo gledu, ipd. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plače - mcdonalds (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9340763 (26497) D3m
»

Lažne navedbe v CV-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9121150 (16110) PrihajaNodi
»

Dopolnitev starosti 26 let (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10620291 (16486) cegu
»

Zaposlitev po FE (LJ)

Oddelek: Šola
283916 (2877) eric_cartman
»

1. letnik srednje strojne šole - problem s predmetoma OGR in LMA

Oddelek: Šola
164722 (4265) monsterson

Več podobnih tem