» »

Crom Orb crkne

Crom Orb crkne

msmiha ::

Povejte mi kako je to možno, da je crom orb 2 krat crknu. Prej sem ga imel jaz doma kaka 3 mesce pol ga prodam frendu in mu po dveh dneh crkne. Ga nesem nazaj in mi ga zamenjajo. In sedaj je novi orb zopet crknu po enem tednu. Kaj je krivo. Jaz in frend mama oba plato MSI K7T Pro2 le s to razliko, da na njegovi orb crkne po kakem tednu
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

roscha ::

Teli orbi itak smrdijo do neba. Drag, glasen, ne paše na plato (šmirglanje & co.), pa še hladi za en drek. Meni je crknil po ene 4 mesecih. Krepnili ležaji. Ok sicer je mašina prižgana 24/7 ampak to je vseeno le cca. 3000 ur delovanja. Sem zamenjal za Vulcanota2 pa sem zadovoljen. Hladi bolje (5 stopinj razlike!), dere se ne spljoh, le zakaj eni pišejo da je TOOOLk glasen? Čas pa bo pokazal če je tudi kaj bolj trpežen od usranega orba.

lp!

Daedalus ::

Orbi sux do neba! Men je Gorb delal cela dva mesca:'(
pol pa se začel dreti pa spustil dušo... pa je šlo 3500sit po gobe.;(
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

msmiha ::

Jaz sem si tudi kupil Volcana 2. Sam res čudno pa je, da meni ni crknu orb frendu pa sta že dva. Mu bom še voltažo zmero na izhodu pa bom vidu kolk kaže
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

zizi ::

Kva češ men je po 5 dneh crknu tale kurčev orb;((;((
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Tic ::

Men pa čist kul dela, nimam težav, imam ga pa 8-9 mesecev na duronu in na plati MSI k7t pro8-O:\



mejl
persona civitas ;>

tomaz255 ::

Tudi meni dela GOrb že 8 mesecev brez težav.

OZZY ::

Mogoče je kak problem v napajanju orba. Men je delal brez problemu. Glasen je bil ampak ni blo problemu. Zdej mam pa vodno in se ne sekiram.
Go with the flow.

msmiha ::

Sem slučajno omenil, da se mu začne orb ful čudno obnašat. rmp mu pade po 4500
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

mogoče ne leži na ležajih takrat optimalno. Pač posledica slabega ventilatorja. Men se tako dogaja z določenimi venti, pač da crknejo na ta način. Sej jih popraviš ampak stvar deluje samo nekaj časa in se vse skupaj ponovi.
Go with the flow.

Huey P ::

msmiha;
Jaz ti mojega Chrome Orba prodam za 1.500 SIT ali kakšen dogovor.
MAIL
..::DOOM III: The Legacy::..

msmiha ::

Jaz ne rabim crom orba, ker mam enega doma na zalogi in ga prodajam za 1000 SIT je pa čisto nov še nikoli rabljen. Dobil sem ga ko sem zamenjal crknjenga. Poleg teka mam Volcano 2
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

minimetro ::

No jst sm pa kupu Vulcana II pa mi dela supr. Kar se pa orba tiče sm pa tut jst slišu da ni dobr. Aja volacano se vrti s 5038 RPM.8-O
Gone whit the wind

msmiha ::

Meni pa s 5113>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko stvari ste že uničili?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411617 (1098) Tic
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271553 (1195) Evil|One
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181490 (1199) Binji
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604129 (3379) miguell
»

AMD 900+Kt7 RAID

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162370 (2093) birdy

Več podobnih tem