» »

Firefox 1.0.4 problem

Firefox 1.0.4 problem

haha ::

Imam mozilla firefox 1.0.4 in ko grem na neko stran začne slika(cela stran) poskakovati gor in dol. Sem že reinštalirov firefox pa je isto. Kaj naj storim?

Gandalfar ::

neko .. kot tocno doloceno ali katerokoli?

haha ::

Pri vseh straneh

Suhy ::

velik sreče,...

sem ugotovil, da je folk ki sodeluje pri razvoju v povprečju precej prepotentnih, ker ko omeniš kako napako, postanejo pametni ko sto mater(izkušnja pri dveh bug-ih...)

Meni se je podobno skakanje zgodilo že na eno par mašinah, ampak začuda je napaka izginila po par dneh... Kolk časa pa že tebe mori?

Drugače pa copy/paste(napaka, da ti funkcija copy ne prime, ali pa prime v ena proti sto primeru) recimo, ki so rekli, da so napako odpravili že ne vem kdaj, meni v 1.0.4 še veno dela ogromne težave na dveh glavnih mašinah...

Velik sreče, bi ti rekel, ker dvomim da boš dobil konkreten odgovor..upam da se motim..

haha ::

To mi dela šele en dan in če dam refresh ne skače več.
Imam pa še eno vprašanje. Ko sen resertiral računalnik nisem imel več linkov pod zaznamki. Ali se da te linke, ki sem imel shranjene še dobiti?

#000000 ::

Če ti skače, probaj narest en zaznamek in ga postavit v 'osebno orodno vrstico' men se je to tud dogajal in odkar sem izvedu ta 'podvig' mi dela kot urca. Za zaznamke je pa tko, da če si samo na novo inštaleru Firefox pol bi ti mogl ostat, če si pa še prej zbrisu kar je od firefox-a ostalo pa si jih usjav za vedno, lahko pa jih uvoziš iz IE če jih tam seveda maš. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

haha ::

Hvala za nasvet, sedaj tudi meni dela kot urca :D , zaznamki so pa zginli še preden sem reinštalirov firefox, pa nisem ničer brisal. Ali so mogoče zapisani v kakšnem fajlu od firefoxa?

BigWhale ::

Skace? Kako skace? Slika? Na monitorju? V browserju?


Suhy, pojma nimas o developmentu. ;>

haha ::

Je skakala v browserju, sedaj ne več ko sem dal zaznamek v orodno vrstico :D

Suhy ::

BigWhale:

development == noun
razvoj, razvijanje, rast; izboljšanje;
posledica; dogajanje; nove okoliščine;
to bring to a full ~ popolnoma razviti

Kaj si hotel povedat ??

Highlag ::

haha

FF ti je zaradi nekega razloga naredil nov profil. Zato nimaš več starih zaznamkov.

Mene je enkrat kar panika zagrabila, ko se je napol sesul in je en del programa ostal v pomnilniku. Tega nisem opazil, ob kliku na ikonico za zagon FF, me je pa spraševal kateri uporabniški profil naj uporabi. Mojega običajnega seveda ni mogel, ker je bil še v uporabi, nov pa je bil prazen. Rešil sem zadevo tako, da sem novi profil takoj nato zbrisal. :D
Never trust a computer you can't throw out a window

haha ::

Samo mene ni nič spraševal za nov profil, pa izginili so samo zaznamki, zgodovina je ostala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po neumnosti v Firefoxu izgubil vse zaznamke in gesla. Kako jih dobiti nazaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152045 (1782) refosk
»

Kam se shranijo zaznamki v Mozilla Firefox

Oddelek: Programska oprema
141971 (1579) PARTyZAN
»

Izšel Firefox 3.5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
17318540 (12515) urban99
»

Firefox- zaznamki

Oddelek: Programska oprema
83598 (3299) UL&AGA
»

Firefox 3 beta 1 že na voljo javnosti

Oddelek: Novice / Brskalniki
415224 (5224) largie

Več podobnih tem