» »

Acer Aspire one

Acer Aspire one

wolverine22 ::

Odlocil sem se za nakup netbooka in sicer http://www.mimovrste.com/artikel/275016...

Kdaj pa kdaj pa tutdi rad zaigram kako nezahtevno igro (Heroes of might and magic 2,3,4 , Half life 1 in podobno) ter pogledam kak film.
Ker pa nimam predstave o moci tele zadevice (Acer) me samo zanima ce je sposoben prebaviti kaj podobnega.

PINki ::

Pozabi na igre. Meni CS 1.6 šteka na malo bolšem laptopu (grafična integrirana Intel mobile 4). Acer 7730z

Valvoline ::

Pozabi na igre. Meni CS 1.6 šteka na malo bolšem laptopu (grafična integrirana Intel mobile 4). Acer 7730z

Daš resolucijo na 640x480 detalje na low-med pa bo letelo brez težav.

jest10 ::

wolverine22 ::

no, sj to je se boljse kakor sem pricakoval 8-)

PINki ::

Pozabi na igre. Meni CS 1.6 šteka na malo bolšem laptopu (grafična integrirana Intel mobile 4). Acer 7730z

Daš resolucijo na 640x480 detalje na low-med pa bo letelo brez težav.

Sem dal gor še high FPS cfg pa šteka. Grafa je res zelo slaba za igre. Namenjena samo za filme pa kakšno igro v browserju in tiste microsoft... :(

wolverine22 ::

na linku od Jest10 pise za CS i 8-On Half life da ne delajo normalno...potem pa pise za igre recimo RZCW da dela super na max... po moje so pac driverji krivi za to...

Mamaplata ::

Koliko se pa te živalice kaj grejejo ? Življenjska doba je zelo odvisna od temperature se mi zdi , zato sprašujem.

PINki ::

Bolj kot navadni kompi. Pač so komponente bolj nametane skupi in pretok zraka je manjši kot pri navadnem ohišju. Tko da se kr greje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer cilja na vrh

Oddelek: Novice / Android
284312 (3611) zmaugy
»

Asus vs Acer

Oddelek: Kaj kupiti
182791 (1746) s1m0n
»

Prenosnik HP 13.3"

Oddelek: Kaj kupiti
271612 (1310) janwoolf
»

Notesnik Style Note M570TU-GTX

Oddelek: Kaj kupiti
141374 (1151) XImhotep
»

Najmanj zahtevn "3D First-person shooter" špil - za leptopa :)

Oddelek: Igre
151295 (946) Hux

Več podobnih tem