» »

premalo rama v win 98 se

premalo rama v win 98 se

Klemenn ::

mam win 98 se in 192 rama.....ko zaženem win 98 se mi napiše da pač enega fajla (kr en) ni mogoče zagnat ker je na voljo premalo pomnilnika....da nej zaprem kej in ponovn poizkusim......zakaj to napiše..ne bi rekel da je 192 premal za win 98se..mam pa še win xp

ender ::

to ponavadi napiše, če je datoteka pokvarjena
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Klemenn ::

al je vsakič drug fajl..:\

McHusch ::

mal preglej z Nortonom, zna bit virus

genni ::

He, he, he vem ka je. Napiše se en msgbox s sporočilom "Premalo pomnilnika za zagon xxxx.exe programa" (al neki tazga) Seveda sem to napako odpravil. Poglej v mapo system v windows direktoriju. Najdi skrito datoteko winkmmu.exe in jo preimenuj.
Zdej bi morala napaka popustiti.
:D :D :D sej sem car :P
genni - gen ni !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genni ()

Klemenn ::

nisi car k tega fajla nimam..:D

gumby ::

Ah, še ena "značilnost" windowsov:D

TylerDurden ::

Virus 100%, verjetno nimbda.e . Inštalirej antivirus pa bo, po moje, drugače pa še kakšen poseben programček za odstranjevanje nimbde.
Let\'s make some soap ...

MilkyWay ::

Na Symantecu imajo pod downloads posebna orodja za odstranjevanje Nimbde in še marsičesa drugega. Klik.

Maxtor ::

Poznam to finto. To je virus. Tudi sam sem imel probleme z enim PC-jem od kolega. Odstarnil sem ga lahko samo v DOS-u z F-PROT-om, kajti v Winsih ni delal noben Antivirus.

Klemenn ::

sej sem z pc cilinom 2002 dubu ...w win 98 se in v win xp...pa mi je najdu 242 virusov :) ...polj sem se pa še pol ure igral z uporabniškem računom k mi je najbrž neki zbrisau--...edino mam še težave...hočem zdej še z sophosom pregledat..p sem ta novega 3.59 dol potegnu pa mi čist na konc pr inštalaciji k piše da dela bližnjice v start meni...mi pa zašteka...pa tut polj ne dela k zaženem w95sweep.exe....mi napiše shrdes.dll not found...kje bi pa mogu bit ta shrdes.dll?

genni ::

Probi pogledat v regedit pod windows/run tam kjer so start upi. mogoče zbriš winkdu.exe ali pa na cju druga.exe
genni - gen ni !

Klemenn ::

kake so lahko posledice?*

alesrosina ::

instaliri Panda antivirus - z njim sem jst odkril klez virus - pazi! datoteke winkdd.exe v raziskovalcu ne vidis (tudi ce nastavis vse nastavitve, da kao vids vse). Tud zbrisat ga ne mors .... ker ti napise access denied. Pejt u safe mode, se prej si pa zdlji tle programcic:
Symatec W32.Klez Removal Tool
100% odstrani kleza (preizkuseno);((

genni ::

Te datoteke so v system direktoriju : wink*.exe. Datoteka je skrita, odstraniti pa jo moraš v dosu, ker mi piše, da jo uporablja win. Pri meni je bila prej datoteka winkmmu.exe zdej pa nova winkdu.exe. :|
genni - gen ni !

Klemenn ::

sem probu tist tvoj progy...sem šel v varni zagon.....nč ne pomaga...ga ne najde...

ToniT ::

V DOS-u napiši v c:\windws\system
attrib wink*.* -r -s -h
in ga boš videl (in lahko zbrisal):D

genni ::

Pozor !!
" Črv Klez.E se naslednjič sproži v soboto, 6. julija - vse datoteke na lokalnih in omrežnih diskih prepiše z naključnimi podatki. ".

Vsem, ki se pojavi neko sporočilo ob zagonu windowsov, prosim zaženite ASPmastrov program in juti imejte računalnike ugasnjene ! 8-O
Seveda ga jaz bom tudi imel :D
genni - gen ni !

b4d ::

Ja meni je napisalo, da ne more zagnat "MDM.EXE", zarad premalo pomnilnika, pa je bu virus, Marburg.A...
b4d.sablun.org


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 98SE pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
6982 (911) urban99
»

Navapqwa.exe ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
171789 (1569) ScorpionX
»

Po virusu ne dela nič več

Oddelek: Programska oprema
5980 (870) nuclear
»

pc noce odpret nobenega *.exe fajla?!?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161270 (1140) CandyMan
»

Je to virus in če je kaj naredi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71387 (1242) BlackHole

Več podobnih tem