» »

Kje najugodnejše kupiti alkoholno/nealkoholne pijače?

Kje najugodnejše kupiti alkoholno/nealkoholne pijače?

MiroX ::

Ju3 morem nakupiti alkoholne in nealkoholne pijače za en piknik, pa me zanima kje je po vašem mnenju naredit en malo večji nakup pijače.
Kupiti pa nameravam žgane pijače (malibu, jegermaister, sadna vodka...), pivo, sadne sokove, energijske pijače, vode z okusom.

Ali ti v Tuš, Špar, eLeclerk, Mercator ali kam drugam?

residual ::

prejšnji teden kupoval enako... leclerc ima najceneje žgane pijače... jaeger, vodka, teqila...

DimmniBurek ::

Hofer ima ultra poceni Jägra, po 6€ za 0.75L, je pa res da ni original. Ma za mešat je OK...
There Is No Stronger Drug Than Reality

levaky ::

Davidov Hram

MiroX ::

Pa je v Davidovem hramu možen nakup tudi fizičnim osebam. Ni to prodaja za gostince in trgovce?

levaky ::

Tudi za fizične osebe, mi smo že večkrat kupovali tam za razne piknike. Ponavadi imajo tudi kakšne akcije (kupiš 5 vodk, 6 brezplačno,...)

IceIceBaby ::

www.pijacenadom.si

Določene žgane pijače so zelo ugodne. Dobiš liter ceneje kot v večjih trgovinah 0,75.

Yohan del Sud ::

Za vse na enem mestu glasujem za lecrec, sicer pa vse kar si naštel posebej po trenutnih akcijah, beri reklame in pojdi v šoping, če imaš čas. In če te ne zanimajo samo originali, potem poskusi poiskat poceni generike v lidlu, eurospinu in hoferju. :)
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

MiroX ::

Aha - nimam neke veliko časa glih da bi hodil od ene do druge trgovine - sam sem tui malo kolege še povprašal okoli in dosti je bilo predlogov da naj vse kupim v leclerku, tako da ju3 zjutraj napadem leclerk takoj ko ga odprejo. Hvala za pomoč! :)

MiroX ::

Evo vsega je konec, pijača popita prigrizki v želodcu in pa suša v denarnici... Organizacija piknika je velik strošek - moja zadeva je bila kupiti pijačo in prigrizke in me je zadeva prišla blizu 200€.
Za vse ki boste kaj prirejali približne cene da vidite:


+ v času piknika sem moral leteti še v Interšpar ker je zmanjkalo pijače (kroniki, jebi ga :D)
2x Jegermaister (2x15€)
1x Beli rum (13€)
+ neke drobnarije - limeta, slamice, coca cola...
in še od interšpara je bil račun preko 50€

Sicer pa - važno je da smo se super imeli 8-)

Yohan del Sud ::

Če bi prej povedal, da bo to žurka za tri, te bi nagnal v lokalni merkator. :D
www.strancar.com

Valvoline ::

Uf,jbemti :)
A ste zbral praznih pločevink za reciklažo :)

koyotee ::

Zihr poznaš koga ki ma lokal. Dobiš po nabavni ceni.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

DimmniBurek ::

Mi kupmo ponavadi(15-20ljudi):
-7×Jägr
-7×Vodka
-7×CC
-15-20× "Red Bull" iz Hoferja
There Is No Stronger Drug Than Reality

imagodei ::

@DimniBurek,

to je potem navadna pijanica, ne pa človeška zabava ali piknik. 16 litrov žganih pijač (ob upoštevanju, da so nekatere flaše po 0,7L) za 15-20 ljudi je totalni overkill. Če vas je 15, je to več kot liter žganja na osebo.

Kje je pivo in vino?
- Hoc est qui sumus -

koyotee ::

Kdo pa še pije vino? Sploh poleti...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

imagodei ::

?!?

Ljudje, katerim alkohol predstavlja rekreativno drogo, ki je spremljajoč dejavnik zabave, ne pa poanta zabave.

Odgovorni pivci, ki si želijo nekoliko (kemične) sprostitve in ne bitja, ki se jim zdi zabava oz. vsakovrsten gettogether zgolj izgovor za pitje.

Skratka tisti, ki na zabavi pijejo, ne pa tisti, ki v nalivanju do nezavesti vidijo edino zabavo.
- Hoc est qui sumus -

DimmniBurek ::

Žur traja ponavadi od 22h do 10h zvečer.;)
There Is No Stronger Drug Than Reality

imagodei ::

Whatever. Vsakemu svoje, konec koncev.
- Hoc est qui sumus -

@nny ::

V Leclercu se splača imeti kartico. Kakšen ojro se že prišpara. :)

mmmato ::

Prejšnji vikend smo za pinknik večino nabavli v hoferju.
Kruh je pocen, kr dobro pivo po 0.5€ (znamke ne vem, tazalene piksne ali pa tiste srebrno-rdeče :), pa kašno vino majo tud pocen, modra frankinja sploh ni slaba. Aja, čevapi tudi niso slabi :P
http://www.turnofftheinternet.com/

DimmniBurek ::

Hofer je zakon. Vse kar tam kupim je odlično, pa še dosti light izdelkov imajo. Nenazadnje je večina stvari avstijskega/nemškega porekla, v slo trgovinah pa je dosti stvari recimo Madžarskih...
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi rum je lahko odlična pijača (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13831639 (3673) FrankSinatra
»

Koliko hodite ven ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7510116 (5178) NikolormousB
»

18ka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5515005 (13249) Free Bird

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18240053 (34281) BigWhale
»

Ali pijete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14935294 (31570) Dr_M

Več podobnih tem