» »

Prikaz Temperature

Prikaz Temperature

BlackBird ::

Predkratkim sem kupil novo matično ploščo Asus a7v333.Z delovanjem sem za zdaj zadovoljen vendar mi temperaturo CpU-ja ne prikazuje pravilno:Prvo sem mislil da nisem dobro pritrdil vodni blok pa sem vseskupaj rastavil in ponovno namestil vendar je blo vse enako.Ko zmerim temperaturo vode je tam nekje 36 stopinj v bijusu in v win xp pa mi kaže 60 stopinj.Se da to kak popravit ali odpravit.

Hvala za odgovore

Kaboom ::

saj temperatura vode in temperatura procesorja ni ista... ker ni 100% odvajanja toplote, poleg tega (vsaj moja) asus plošče merijo temperaturo pod procesorjem, razen če imaš dodatno tipalo točno poleg jedra procesorja.

moj proc švica pri 47°C pri temperaturi vode 26°C... res pa je da to ni po treh dneh delovanja...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

BlackBird ::

ja to je ze res da ni 100 % odvajanja.Ampak jaz sem mel na drugi matični natančneje MSI KT3 ultra 43 stopinj temperatura vode pa je bla 36 stopinj zdaj pa sem zamenjal ploščo pa kr kaže 60 stopinj kar je nemogoče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Talno ogrevanje ali radiatorji

Oddelek: Loža
2215398 (2277) Twixz
»

Ventilatorji

Oddelek: Strojna oprema
8816 (527) Napajalc
»

Resnične temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121675 (1449) Poldy
»

Se splača imet 2 radiatorja ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151212 (1035) morphling1
»

Temperatura P4 pri H2O hlajenju 55 stopinj???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261834 (1316) miroB

Več podobnih tem