» »

SIOL + Motorola SM56

SIOL + Motorola SM56

MihaH ::

Ali mi lahko kdo pomaga - problem je pri vzpostavitvi povezave s SIOL-om?? Modem je Motorola SM56 (softwareski). Instaliral sem najnovejse gonilnike, vendar se modema pri povezavi se vedno ne razumeta. Poskusal sem tudi z nizjimi hitrostmi, pa nic ne pomaga. Z Arnesom se poveze do 44k in gre brez tezav...

Hvala za pomoc,

Miha

McSpike ::

Hehe... sem svojega zamenjal nazaj za USR-a ker mi je motorola tako srala da je joj! Bilo je vse preveč takih kot password error, pa network error in podobne klamfe, da sem popizdu.... ta modem je vse preveč občutljiv, ker če pri komunikaciji dvignem slušalko telefona ga pri priči odklopi, medtem ko USR ne odklopi če se derem v telefon...

je pa tudi druga resnica, da ma siol nekej narobe na svoji strani, saj je bilo zadnje čase veliko izpadov in pa tudi z USR se moram velikokrat po dvakrat prikopit, priklaplja pa se mi z vsemi možnimi brzinami od 28 do 44.... pa to ni PCM ali linija ali kej drugega ker isti računalnik prenašam naokoli in se priklapljam ana različnih linijah...

zadnji čas je sranje s siolom in sem jim že obljubil da jih bom nekega lepega dne, ko jih bom do grla sit, popljuval na enem takem ravno pravem forumu....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekinjanje povezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
8858 (713) mare87
»

Problem z modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
221329 (1009) V-i-p
»

modem connection speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
181459 (1251) Koci
»

modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131506 (1358) DeLuX
»

Motorola 56k V.90

Oddelek: Pomoč in nasveti
301481 (1172) Lith

Več podobnih tem